آیا فصل چهارم سریال Dark (دارک) ساخته می شود؟

0 444

تعداد کمی از سریال‌های اینترنتی وجود دارند که قبل و بعد از انتشارشان در سال جاری، توانستند متفاوت ظاهر بشوند. این تفاوت از سریال Money Heist شروع شده و به سریال 13 Reason Why رسیده است. سریال Dark نیز بدون شک یکی از این سریال‌هاست. این سریال اینترنتی، اثر بلندمدتی را در دنیای سینمایی به جا گذاشته است. طرح سفر در زمان، شخصیت‌های پیچیده و قصه‌هایی مملو از توطئه، باعث شده همه چیز این سریال شگفت‌انگیز باشد.

سریال Dark یکی از محبوب‌ترین سریال‌های شبکه اینترنتی نتفلیکس است. یانتیه فریز (Jantje Friese) و باران بو ادار (Baran Bo Odar) سازندگانی هستند که این درام رازآلود و هیجان‌انگیز را ساخته‌اند. سریال تراژیکی Dark در بین مخاطبان به شهرت بزرگی رسیده و تنها با 3 فصل توانسته چه از نظر منتقدان و چه از نظر تجاری به موفقیت برسد. سریال Dark نیز مانند خیلی از سریال‌های جذاب، با 3 فصل به داستان خودش خاتمه داد.

احتمال ساخته شدن فصل 4 را چقدر می دانید؟
احتمال ساخته شدن فصل 4 را چقدر می دانید؟

فصل سوم، مورد انتظارترین فصل سریال Dark بود که در 27 ژوئن (7 تیر) سال جاری منتشر شد. تنها چیزی که در تمام هفته در فضای مجازی مشاهده می‌شد، شایعاتی پیرامون فصل سوم و نهایی سریال Dark بود. مخاطبان بعد از دیدن فصل سوم، بر روی میم‌های (Memes) فصل سوم سریال، نظرات خودشان را می‌نوشتند. همه مطالب میم‌ها در فضای مجازی درباره فصل سوم سریال Dark بود. از آنجاکه این سریال با 3 فصل به پایان رسیده، طرفداران، به سناریوهای متفاوت فصل چهارم فکر می‌کنند.

آیا فصل چهارم سریال Dark ساخته خواهد شد؟

اینترنت این قابلیت را برای سازندگان سریال Dark فراهم می‌کند که آن را برای فصل چهارم تمدید کنند. هرچند، تمدید فصل بعدی منطقی نیست و تنها می‌شود آن را فرضیه حساب کرد. پس، هیچ احتمالی وجود ندارد که سریال Dark برای فصل چهارم تمدید شود؟ متاسفانه، سازندگان این سریال هیچ برنامه‌ای برای تمدید آن ندارند. این مسئله را می‌توان در پایان فصل سوم سریال مشاهده کرد که داستان جاری سریال، مسیر خودش را طی کرد و تمام رازهای خودش را برای مخاطب فاش کرد.

 

اخبار سینما و تلویزیون را از سایت پلی مگ دنبال کنید:

نظر شما نسبت به عدم ساخت فصل 4 دارک چیست؟
آیا این سریال پتانسیل ادامه دادن را داشت؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود