بازی بعدی استودیو بانجی در سال 2025 عرضه می شود!

تا سال 2025 از Destiny 2 پشتیبانی می شود!

0 157

برنامه ریزی برای بازی Destiny 2 تا سال 2025

بازی بعدی استودیو بانجی: چند ماه قبل از اینکه E3 2019 در تابستان شروع شود، شایعات بسیار فراوانی مبنی بر معرفی بازی Destiny 3 توسط استودیو بانجی (Bungie Studio) وجود داشت، اما این اتفاق هرگز رخ نداد. با وجود اینها، بعد از اتمام E3 2019، این شایعات هنوز هم وجود داشتند و گفته می شد Destiny 3 در گیمزکام 2019 (Gamescom 2019) قطعا معرفی می شود. به هر دلیلی که بود این اتفاق هرگز نیفتاد و بانجی به انتشار یک بسته الحاقی (DLC) تحت عنوان Shadowkeep بسنده کرد و قرار است این بسته الحاقی چند روز دیگر برای تمامی پلتفرم ها منتشر شود. لازم به ذکر است برخلاف سیاست های پول پرستانه‌ی بانجی، این بسته الحاقی کاملا رایگان خواهد بود.
جزئیات بیشتر از برنامه ریزی برای بازی Destiny 2 تا سال 2025 را در سایت پلی مگ بخوانید.

بانجی حالا حالاها قصد ساخت و انتشار بازی جدید را ندارد

همانطور که گفتم شایعات مبنی بر ساخته نسخه جدیدی از بازی Destiny همیشه مطرح بوده و این اواخر شدت بسیار زیادی به خود گرفته بود، همین شدت منجر به نشان دادن واکنش از سوی پیتر پارسون، رئیس استودیوی بانجی (Bungie Studio) شد.
در ادامه می توانید صحبت های پیتر پارسون را بخوانید.

ما تا سال 2025 هدف ها و برنامه های مشخصی داریم و تمرکز ما روی بازی Destiny خواهد بود. البته ما پشتیبانی بازی های دیگرمان را ادامه خواهیم داد، اما هدف اصلی ما، گسترش محتویات بازی Destiny 2 و ساخت بازی های چند نفره است.

پیتر پارسون، مدیر استودیوی بانجی

بازی بعدی استودیو بانجی چه زمانی عرضه می شود؟

همانطور که پیتر پارسون گفت، آنها تا سال 2025 روی بازی Destiny 2 تمرکز خواهند کرد و قصد دارند جزو برترین استودیوهای صنعت گیم شوند. این بدان معناست که هیچ بازی در این 6 سال عرضه نخواهد شد و تقریبا باید دو نسل منتظر باشیم تا این استودیو بازی جدید خود را معرفی کند.
لازم به ذکر است این صحبت ها باعث انتقاد گیمرها از پیتر پارسون شده است.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید:

نظر شما نسبت به این خبر چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود