کامیک کان 2020 سن دیگو هم به دلیل کرونا لغو شد!

2 337

سال 2020 را به دلیل شیوع ویروس کرونا و کشته شدن صدها هزار نفر از سرتاسر جهان، می توان به عنوان یکی از برترین سال های تاریخ قرن اخیر دانست. این سال به قدری تا به اینجای کار بد بوده است که حتی اقتصادهای بزرگ و مطرحی مثل ایالات متحده آمریکا و کشورهای پیشرفته اروپایی نیز ضربه سنگینی خورده اند. متاسفانه این ویروس کاری کرده است تا مردم در خانه هایشان بمانند و کوچک ترین سرگرمی هایی که وجود داشت، علی الخصوص در کشورمان ایران نیز نابود شوند. گیمنت ها بسته شده اند، کنسرت ها لغو شده اند، برگزاری رشته های ورزشی پرطرفداری مثل فوتبال لغو شده اند و چندین مثال دیگر. متاسفانه ویروس کرونا به صنعت سینما نیز رخنه کرده است و ساعاتی قبل اخبار نه چندان جالبی راجع به این حوزه منتشر شده است.
برای خواندن جزئیات بیشتر از لغو شدن کمیک کان 2020 سن دیگو با پلی مگ همراه باشید.

ویروس کرونا به کامیک کان 2020 نیز رحم نکرد

همانطور که گفته شد و خودتان نیز مطلع هستید، ویروس کرونا به تمامی صنعت ها و حوزه ها در سرتاسر جهان نفوذ کرده است و مشکلات مربوط به آن فقط به یک نقطه جغرافیایی و یا حوزه خاص اختصاص داده نمی شود؛ پیش از این ما شاهد لغو شدن مراسم بازی های ویدیویی E3 2020، لغو شدن مسابقات پابجی موبایل، اورواچ در کشورهای سنگاپور و کره جنوبی نیز بوده ایم. ساعاتی پیش مسئول برگزاری کمیک کان 2020 سن دیگو کشور ایالات متحده آمریکا، به طور رسمی لغو شدن این مراسم مورد انتظار را تایید کرد.
لازم به ذکر است تنها چند روز به برگزاری این مراسم باقی مانده بود.

با این تفاسیر تکلیف این مراسم چی می شود؟

مراسم های رسمی مختلفی به دلیل شیوع این ویروس لغو شده اند که اکثرا قول داده اند تا بعد از آرام شدن اوضاع، مراسم را برگزار کنند و یا خیلی از آنها قرار است به طور مجازی برگزار شوند. البته مراسم های انگشت شماری مثل E3 2020 هم وجود دارند که به طور کلی برای سال 2020 لغو شده اند و قرار نیست ما چیزی به اسم E3 2020 داشته باشیم.
متاسفانه هنوز مشخص نیست که تکلیف Comic-Con 2020 San Diego چیست.

 

آخرین اخبار سینما و تلویزیون را در سایت پلی مگ دنبال نمایید!

نظر شما نسبت به لغو شدن این مراسم چیست؟
آیا اصلا برایتان این موضوع مورد اهمیت است؟

منبع: پلی مگ

2 دیدگاه
  1. parsa می گوید

    ببخشید چالش های گربه رو توی سایت پیدا نمیکنم میشه بگید چی بتید سرچ کنم

    1. admin می گوید

      توی گوگل بزنید چالش Mewoscles بازی فورتنایت، سایت ما رو میاره

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود