اپراتور کوین دورانت به Call of Duty: Warzone 2 اضافه می شود!

0 274

کوین دورانت نام یکی از برترین بازیکنان تاریخ بسکتبال و ان بی ای (NBA) است که به زودی اسکین یا بهتر است بگوییم اپراتور آن به بازی Call of Duty Warzone 2 اضافه می شود. لازم به ذکر است که طبق گفته رسمی اکتیویژن، همزمان با آغاز چپتر 3 (منظور سیزن یا همان فصل است) بازی کالاف دیوتی وارزون 2، بازیکنان قادر هستند تا این اپراتور را به همراه محتویات آن از طریق فروشگاه درون برنامه ای بازی خریداری کنند. مشخص نیست که این پک دلاری است یا به صورت سی پی (CP) نیز قابل خریداری خواهد بود. در تاریخ 10 می 2023 (18 اردیبهشت 1402) این باندل اپراتور همزمان با شروع سیزن جدید در بازی به استور اضافه خواهد شد و قابل دسترسی خواهد بود.

در ادامه جزئیات بیشتری را در این رابطه با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

ادامه کمپین های تبلیغاتی کالاف دیوتی وارزون 2 با اضافه کردن اپراتور کوین دورانت

اگر قبلا گفته می شد که قرار است چنین اتفاقی در بازی کالاف دیوتی و بخش آنلاین آن بیفتد، همه تعجب می کردند، چرا که این کار را فقط اپیک گیمز (Epic Games) و بازی فورتنایت (Fortnite) انجام می داد، اما امروزه تمام کمپانی ها و استودیوهای بزرگ در عناوین خود چنین اقدام تبلیغاتی را انجام می دهند و اتفاقا باعث استقبال بسیار زیاد گیمرهای بازی های آنلاین و علی الخصوص نسل جدید و کمسن و سال می شود.

به صورت کلی اولین بار نیست که چنین اتفاقی در Call of Duty Warzone 2 رخ می دهد و قبل از کوین دورانت شخصیت های سینمایی و ورزشکار زیادی همچون لیونل مسی نیز در این بازی به صورت اپراتور اضافه شده بودند.

 

 

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما راجع به اضافه شدن اپراتور کوین دورانت، ستاره سابق بسکتبال به بازی کالاف دیوتی وارزون 2 (Call of Duty Warzone 2) چیست؟

لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود