فصل نهم بازی Apex Legends حال و هوای Titanfall را خواهد داشت

0 423

زمانی که هنوز بازی ایپکس لجندز به طور کامل و رسمی معرفی نشده بود، همه فکر می کردند قرار است بخشی به تایتان فال 2 اضافه شود، تحت عنوان بتل رویال. دقیقا مثل Call of Duty: Warzone که جزو بخش بتل رویال Call of Duty: Modern Warfare 2019 محسوب می شود. یعنی همین که قرار بود یک بازی بتل رویال در دنیای Titanfall منتشر شود، به خودی خود برای استودیوی خوب ریسپاون (Respawn) یک موفقیت زودهنگام محسوب می شد. فارغ از اینها بازی منتشر شد و با توجه به اینکه از لحاظ گیم پلی بسیار به تایتان فال نزدیک بود، توانست به موفقیت های بسیار بزرگی در مدت زمان بسیار کوتاهی برسد.

فارغ از اینها، سازندگان بازی Apex Legends طی یک مصاحبه که امروز منتشر شد، قول این را دادند که از بازی Titanfall و محتویات مهم آن، در فصل نهم ایپکس لجندز بیشتر ببینیم.
در ادامه به جزئیات بیشتر می پردازیم. با سایت پلی مگ همراه باشید.

منظور از اضافه شدن محتویات تایتان فال در سیزن 9 بازی ایپکس لجندز چیست؟

تایتان فال خط داستانی و دنیای بزرگ و مرتبط با خود را دارد که تقریبا می توان گفت از لحاظ حال و هوا و سبک، به دنیای بازی ایپکس لجندز نزدیک است. اینکه آیا قرار است خط داستانی بازی Titanfall به Apex Legends وصل شود هنوز قطعی نیست، اما بدون شک باید انتظار اضافه شدن اسلحه ها، وسایل، مکانیزم ها و حتی تغییرات مپ بر پایه دنیای تایتان فال (علی الخصوص نسخه دوم) باشیم.

از امروز ظهر که مدیر استودیو ریسپاون در این رابطه مصاحبه کرده است، با واکنش های بسیار مثبتی از سوی گیمر ها و از همه مهم تر طرفداران Apex Legends در شبکه های اجتماعی روبرو شده است، چرا که تایتان فال جزو عناوین استانداردی محسوب می شود که در زمان عرضه خود با بازخوردهای مثبتی چه از سوی منتقدین و چه از سوی گیمر ها روبرو شد.

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به اضافه شدن محتویات تایتان فال (Titanfall) به فصل نهم ایپکس لجندز (Apex Legends) چیست؟

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود