10 دلیلی که نشان می دهند بازی Apex Legends نابود شده است!

نقد و بررسی اوضاع آخرین وضعیت بازی ایپکس لجندز (Apex Legends) | بررسی دلایل افت بازی

40 5,055

بررسی آخرین وضعیت Apex Legends؛ شروع طوفانی، اما …

در سال 2019 بود که استودیو ریسپاون (Respawn) سازنده سری موفق تایتانفال (Titanfall) به طور رسمی و علی الخصوص ناگهانی از بازی ایپکس لجندز (Apex Legends) رونمایی کرد و در همان زمان گفته شد که این بازی در دنیای تایتانفال در جریان است. در روزهای اول این عنوان به دلیل نوآوری هایی که در سبک بتل رویال (Battle Royale) و علی الخصوص رایگان بودن آن وجود داشت، توانست به موفقیت های عظیمی برسد و حتی تا مدتی رکوردهایی را به نام خود جابجا کرد و اکثر گیمرها و منتقدان به حمایت از این بازی پرداختند و بر این باور بودند که Apex Legends نیاز به زمان بیشتری دارد تا جایش را بگیرد. به هرحال همه چیز آنطور که انتظار می رفت پیش نرفت و درحال حاضر ایپکس لجندز در وضعیت بسیار نگران کننده ای قرار دارد.
امروز قصد داریم به بررسی آخرین وضعیت بازی و علی الخصوص 10 دلیلی که نشان می دهند بازی Apex Legends نابود شده است بپردازیم.

همراه پلی مگ باشید؛

نگاهی به ده دلیلی که باعث و بانی نابودی ایپکس لجندز هستند

در این مقاله از هرگونه تعصب خودداری کرده ایم و برخی از موارد گفته شده، حرف منتقد این مقاله نیست، بلکه گیمرها و طرفداران این بازی آنها را عنوان کرده اند.
با ما همراه باشید.

10- بازی بیش از حد سریع است!

یکی از انتقاداتی که به بازی می شود (توسط کسانی که بازی را ترک کرده اند) این است که بازی بیش از حد سریع است و آنطور که باید و شاید بالانس رعایت نشده است. جالب است بدانید اکثر کسانی که منتقد سرعت بالای بازی هستند، نسبت به عدم وجود فال دمیج (Fall Damage) نیز معترض هستند. کافیست یک سر به ردیت و یا توییتر بزنید تا نظر گیمرهای سابق این بازی را راجع بالانس نبودن سرعت بازی بخوانید.

شخصا معتقدم انتقاداتی که راجع به بالانس نبودن سرعت بازی و علی الخصوص عدم وجود فال دمیج می شود، منطقی نیست
شخصا معتقدم انتقاداتی که راجع به بالانس نبودن سرعت بازی و علی الخصوص عدم وجود فال دمیج می شود، منطقی نیست

9- باگ ها و مشکلات فنی عجیب و غریب

بدون شک بدترین ویژگی های منفی هر بازی ویدیویی می تواند باگ ها و مشکلات فنی و علی الخصوص مشکلات سرورهای بازی (در بازی های آنلاین) باشد. متاسفانه بازی Apex Legends تمامی ویژگی های مذکور را دارا می باشد. در روزها و حتی ماه های اولیه بازی خیلی از گیمرها به امید رفع شدن مشکلات سرور و رفع باگ ها و مشکلات فنی به بازی ادامه می دادند اما جالب است بدانید با گذشت بیش از یک سال از زمان عرضه بازی، اما هنوز هم این مشکلات وجود دارند.

سیستم مورد نیاز بازی Apex Legends برای اجرا در رایانه های شخصی (PC) – مطالعه شود

به نظر می رسد خود سازندگان به کلی از بازی دلسرد شده اند.

باگ هایی در بازی وجود دارد که حتی می توانند سرنوشت بازی را تغییر دهند
باگ هایی در بازی وجود دارد که حتی می توانند سرنوشت بازی را تغییر دهند

8- چیترها و هکرهایی که جولان می دهند

بدون شک چیترها را می توان در همه بازی های آنلاین محور پیدا کرد، حالا در یک بازی کمتر است و در یک بازی بیشتر. اما متاسفانه این روزها تعداد چیترها و هکرهای Apex Legends درحال افزایش است و ریسپاون کوچکترین واکنشی نسبت به این اتفاقات نشان نداده است. حتی در رنک های برتر بازی نیز این افراد به وفور یافت می شوند. به نظر می رسد ریسپاون واقعا از این بازی دلسرد شده است، چرا که در ماه های اولیه بازی صدها هزار نفر چیتر را بن کرده بود، اما الان …

به طور کلی سیستم ریپورت چیتر در این بازی حکم مترسک را دارد.

چیترهایی که جولان می دهند؛ حتی در رتبه های برتر بازی
چیترهایی که جولان می دهند؛ حتی در رتبه های برتر بازی

7- پشتیبانی ضعیف در شبکه های اجتماعی

یکی از نقاط قوت بازی های ویدیویی جهت ارتباط با طرفداران، بدون شک فعالیت مداوم در شبکه های اجتماعی است تا طرفداران بتوانند انتقادات، پیشنهادات خود را ارسال نمایند. اما متاسفانه بازی ایپکس لجندز پشتیبانی بسیار ضعیفی در شبکه های اجتماعی دارد. در توییتر صدها توییت مربوط به همین موضوع وجود دارد که علنا از ریسپاون بابت این موضوع گلایه و انتقاد کرده اند. شاید در نگاه اول این موضوع ساده به نظر برسد، اما واقعیت اینجاست که پشتیبانی قوی و فعال در شبکه های اجتماعی، باعث شکل گیری کامیونیتی های قدرتمند و فعال می شود.

فاصله زیاد سازندگان بازی Apex Legends با طرفداران

6- تنوع کم در محتویات بازی

علی رغم اینکه در هر سیزن، لجند جدید معرفی می شود و تغییراتی روی نقشه بازی اعمال می شود، اما در مقابل بازی های رقیب، Apex Legends از لحاظ محتویات و تنوع در آنها بسیار افتضاح عمل کرده است. کافیست محتویات و تغییرات بازی را با عنوان رقیب، یعنی فورتنایت (Fortnite) مقایسه کنید تا متوجه افتضاح ریسپاون (Respawn) شوید. جالب است بدانید با گذشت بیش از یک سال از زمان عرضه بازی، همین چند هفته قبل مود دو نفره (Duo) برای اولین بار به بازی اضافه شد، چیزی که می توانست در روزها و یا هفته های اول رخ دهد.

تنوع در محتویات بازی، رابطه مستقیمی با کیفیت بازی دارد
تنوع در محتویات بازی، رابطه مستقیمی با کیفیت بازی دارد

5- مشکلات فنی و بالانس نبودن صدای پا دشمنان

یکی از انتقاداتی که به بازی Apex Legends می شود که برای شخص خود من هم جالب است، راجع به باگ های لحظه ای و بالانس نبودن صدای پا در بازی است. لازم به ذکر است صدای پا در تمامی بازی های شوتر آنلاین محور، مثل CS GO، Call of Duty: Warzone جزو ویژگی های مهم محسوب می شود. یکی از بدترین مشکلات فنی ایپکس لجندز مربوط می شود به صدای پا دشمنان. گیمرهای این بازی اخیرا گزارش داده اند که گاهی اوقات صدای پای حریفان خود را نمی شنوند. مشکلی که گاهی اوقات در نتیجه نهایی بازی تاثیر بزرگی می گذارد.

به نظر شما صدای پای شخصیت های بازی بالانس است؟
به نظر شما صدای پای شخصیت های بازی بالانس است؟

4- عدم وجود مود سوم شخص (Third Person)

از عجیب ترین انتقاداتی که به این بازی می شود که حتی باعث شده است پلیرهای زیادی را بابت این موضوع از دست دهد، عدم حالت سوم شخص یا Third Person است. البته این انتقاد را خیلی نمی توان جدی گرفت، چرا که از سوی طرفداران Fortnite مطرح می شود و طبیعتا آنها با بازی های سوم شخص بیشتر ارتباط برقرار می کنند تا اول شخص. لازم به ذکر است چند ماه قبل بازی ایپکس لجندز به مدت کوتاهی میزبان حالت سوم شخص بود که با استقبال شدید و مثبت طرفداران این بازی و علی الخصوص فورتنایت روبرو شد، به طوری که تعداد دانلود و بازیکنان فعال این بازی در زمان آن ایونت، رشد چشمگیری داشت.
البته ایونت مود سوم شخص پس از چند روز به اتمام رسید.

شخصا معتقدم این انتقاد را نمی توان خیلی جدی گرفت و به عنوان اصلی ترین دلایل شکست بازی در نظر گرفت
شخصا معتقدم این انتقاد را نمی توان خیلی جدی گرفت و به عنوان اصلی ترین دلایل شکست بازی در نظر گرفت

3- هیت شدن (انتقاد شدید) توسط گیمرها و استریمرهای معروف

استریمرها از ارکان اصلی توسعه و تبلیغ صنعت بازی های ویدیویی محسوب می شوند، به طوری که می توانند فرهنگ و سلیقه یک جامعه گیمر را تغییر دهند. یکی از اصلی ترین دلایل موفقیت موقتی بازی Apex Legends، بدون شک تبلیغ و استریم این بازی توسط افرادی مشهوری همچون شراود (Shroud) و علی الخصوص نینجا (Ninja) بوده است. البته اوایل این دو تعریف زیادی را از این بازی می کردند اما بعد از شدید شدن مشکلات بازی، نظرشان 180 درجه تغییر کرد و گاهی اوقات در پخش زنده خود انتقادات شدیدی را نسبت به ریسپاون و بازی ایپکس لجندز می کنند.

بدون شک این انتقادها و هیت هایی که توسط افراد مشهور انجام می شود، تاثیر بزرگی روی عوض شدن دیدگاه گیمرها نسبت به بازی Apex Legends می گذارد.

علی رغم انتقادها و هیت های شدید شراود نسبت به این بازی، گاهی اوقات به تجربه این بازی می پردازد.

2- کاهش شدید تعداد بینندگان و استریمرهای بازی Apex Legends در توییچ (Twitch)

بدون شک کاهش تعداد ویوورها در پلتفرم استریمینگ توییچ (Twitch.TV) رابطه مستقیمی با هیت گیمرها و استریمرهای معروف دارد. تا چند مدت پس از عرضه رسمی ایپکس لجندز، شاهد تسخیر توییچ و پلتفرم های استریمینگ توسط این بازی بودیم، اما متاسفانه درحال حاضر به هیچ عنوان جایگاه خوبی را ندارد.

کاهش تعداد بینندگان و افرادی که این بازی را استریم می کنند در توییچ، نشان از کم شدن محبوبیت Apex Legends دارد
کاهش تعداد بینندگان و افرادی که این بازی را استریم می کنند در توییچ، نشان از کم شدن محبوبیت Apex Legends دارد

1- رقیبان چغر و بد بدن

همانطور که در اول مقاله “بررسی 10 دلیلی که باعث نابودی بازی Apex Legends” ذکر کردیم، دلیل موفقیت بازی در اوایل انتشار، بدون شک نوآوری های آن بوده است. اما ایپکس لجندز و استودیوی سازنده آن نتوانست این روند رو به رشد خود را ادامه دهد و در مقابل بازی مثل Call of Duty: Warzone توانست رکوردهایی که قبلا نزد Apex Legends بود را از آن خود کند و حتی ارتقاء دهد. و یا بازی فورتنایتی که پشت هر آپدیت خود برنامه های بلندمدتی دارد.

در یک کلام؛ اگر ایپکس لجندز و ریسپاون می خواهند به رینگ رقابت برگردند، باید فکری به حال مشکلات بازی و علی الخصوص کمبود محتوای آن کنند. در غیر این صورت روز به روز اوضاع وخیم تر خواهد شد.

نقد و بررسی بازی های ویدیویی جدید را در سایت پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به بازی Apex Legends و دلایل افت آن که در این مقاله هم ذکر شده است، چیست؟!

منبع: پلی مگ

40 دیدگاه
 1. Farshid FM ONE می گوید

  سلام ممنون که تمام مشکلات را در این مقاله بیان کردین❤ البته باید بخاطر این کرونا هم زیاد توقع نداشته باشیم😒☹️ البته خواستم بگم یادتان رفت که کراس پلی بنویسین که این قابلیت هم اضافه نکردن🤦🏻‍♂️
  بازی کالاف دیوتی وارزون همون اول انتشارش کراس پلی داشت بعدشم EA باید یه چندتا سرور واسه میدل ایست بزنن ما بخاطر منطقه جغرافیایی پینگمون بالاست☹️ ولی بحرحال اول آنتی چیت فیکس کنن😅❤

  1. admin می گوید

   سلام فرشید عزیز، بله متاسفانه دو مشکلی که ذکر کردید از قلم افتادند، ممنون بابت یادآوری

 2. محمد می گوید

  سلام…حالا بازم هر کسی سلیقه ای داره..و خب بازی میکنن.به نظر من اولین مشکل که باید رفع بشه چیترهای لعنتی هستن که دیگه شورشو در اوردن.توی رانک های بالا یه تعداد چیتر دور هم جمع میشن.من 4 بار تا رانک بالا رفتم و باز از صفر شروع کردم….

 3. یوسف می گوید

  آیا بازی روی سی پی یوintelcorei5-4200u1.6 ghz with turboup to 2.6 ghz اجزا میشود

  1. admin می گوید

   سلام یوسف عزیز بله

 4. Parsa می گوید

  سلام جناب ادمین ممنون برای زحماتتون می دونم که ایجا جایه این بست نیست ولی Guild Wars 2 را بیدا نکردم میشه لفطا بگید که ایا می شه بازی GuildWars 2 را دی ایران بازی کرد و SMS Verify رو رد کرد ؟ خیلی ممنون 3>

  1. admin می گوید

   سلام پارسا جان؛ حدود 7-8 سال قبل کمپانی سازنده بازی Guild Wars ایران رو تحریم کرد اما اگر شماره ایران نمیشه ثبت کرد، میتونید از شماره مجازی و یا سایت های دریافت اس ام اس استفاده کنید

 5. EHSAN می گوید

  سلام چرا در بازی کال اف دیوتی نسخه هفتمین بازی در 33 درصد ارور میده و از بازی میپره بیرون لطفا جواب بدین

  1. admin می گوید

   سلام احسان جان؛ لطفا در مقاله مربوط به Call of Duty کامنت بذارید

 6. مسعود می گوید

  فقط شماره نه منطقیه بقیش سلیقه ایی هست، صددرصد اپکس اصلا جایی برای افراد نووب یا مکانی برای یه دست گرمی زدن نیست، و بازی خیلی دلسرد کننده است برای کسایی که رقابتی نیستن، عملا فورتنایت و کال اف سوار موج عادی بودن هستند، بنظر منکه بازی اپکس اینده بازی های شوتینگ هست البته اگر شکست نخوره چون کال اف که دیگه خیلی قدیمیه و فورتنایت خیلی سخته که بتونه کاربر جدید بگیره، مشکل اپکس این هست که مهم نیست چند ساعت بازی کنید یا چقدر با مپ و اسلحه ها اشنا بشید، برای پیشرفت باید مشکلاتت و اشتباهاتت رو به حداقل برسونی، حتی اگه حرفه ایی هم باشی ممکنه ده نفر بریزن سرت(خلاصه سرعت بازی اینقدر بالاست که اولین کار اینه که تجربه همه بازی های شوتینگ قبلی رو دور بریزی چون هرچند کمکت میکنه اما باعث اشتباهات میشه)

  1. admin می گوید

   بله مسعود جان با حرفاتون موافقم؛ ممنون بابت به اشتراک گذاری نظرت

 7. آرش می گوید

  به نظر من اپکس نابود نشده فقط پاش کمتر از بازی هایه دیگه دارن هزینه میکنن و طرفدار های خاصه خودشو داره و یاد گرفتنش خیلی سختره بازی اصلا استاندارد طراحی نشده جوری که تویه سیستم های قوی هم مشکلات داره

 8. siavash می گوید

  درود فراوان.
  راجب اون نکاتی که شما گفتین که ایپکس محتوا نداره و خلاقیت نداره کاملا حرف خنده داری حساب میشه چون از زمانی که منتشر شد تمام بازی ها شروع به کپی کردن ویژگی ها و قابلیت های ایپکس کردن و تا الان هم ادامه داره! به عنوان مثال در همان روز های اولیه فورتنایت سریعا قابلیت ریسپاون رو کپی کرد و سیستم پینگ کردن وسایل و دشمن رو هم اضافه کرد و برای جلوگیری از کم شدن پلیراش بتل پس رو به صورت کامل مجانی کرد!
  بعد از اون پابجی و سایر بازی ها هم شروع به اوردن قابلیت جدیدی که ایده ایپکس بود میکنن و هر بازی این قابلیت رو نداشته باشه یک اشغال به تمام معنا حساب میشه
  جدا از این چیزا تا همین لحظه فورتنایت به ادامه کپی کردن قابلیت های بازی ادامه داده و داره میده مثلا همین دیکوی میراژ و لوت ولت و حتی پیسکیپر که یه شاتگان مخصوص بازی ایپکس هست و خودشون ایده چوک رو اوردن و تو واقعیت وجود نداره فورتنایت کپی کرده و اسمشو گذاشته چارج شاتگان!!
  متاسفانه کپی های فورتنایت و سایر بتل رویال ها تمومی نداره و نمیشه همشونو گفت اینجا؛ و اینارو به خاطر این گفتم چون که شما گفتید بازی خلاقیت و محتوا نداره و پشتیبانی نمیکنن خیر دوست عزیز توی همین ایونت که ۶ روز پیش اومد یه مدل ریسپاون جدید معرفی شده که میتونی هم تیمی هاتونو به صورت سیار و هرجایی که دلتون خواست ریسپاون کنید! این ایده ها روشون کار شده و صرفا بی دلیل نیومدن تو بازی و میدونم فورتنایت و بقیه بازیا به سرعت شروع به دزدین این ایده ریسپاون جدید یعنی mobile respawn هم میکنن:)
  موفق باشید مرسی که خوندید:))

  1. admin می گوید

   سلام دوست عزیزم؛ این مقاله برای سیزن قبلی هست و شخصا قبول دارم که ایپکس درحال بازگشت به روزهای اوج خودش هست؛ اما کافیه سیزن اول و شروع قدرتمندش رو مثلا با سیزن دو مقایسه کنید

 9. AmirReZa می گوید

  من همین الان ده دقیقس سرور رو استارت کردم تا بره تو مچ هنوز نرفته . کلن ده نفریم :/
  خدایی سیاستای EA رو نمیفهمم
  یه بازی میسازه اوایل شاهکار میشه بعد سره گندکاری خودشون نابود میشه بازیه
  سره بتلفیلد یک هم همینکارو کرد اوایل بازی اومد کلی ترکوند یکم که گذشت پلیرا و استریمرا به EA میگفتن کاراکترا زن رو بردار از بازی EA هم اومد گف اگه با کاراکتر زن مشکل دارین خو بازی نکنین :/
  اصلن کلن یه حالت لجباز خاصی داره . همین مسخره بازیارو در اورد بتلفیلدش جلو کالاف کم اورد . اینم از اپکسش
  حالا امیدواریم یه فکری بکنن دوباره اپکس بیافته رو غلتک خسته شدیم بس تو لابی منتظر موندیم تا بره تو سرور

  1. admin می گوید

   سلام امیررضا جان؛ انصافا توی سیزن جدید بد عمل نکرده، احتمالا شما سرور بحرین بازی میکنید که پلیرهاش کمتر هست

 10. Paoler می گوید

  گزینه دهتون از خوبیای اپکسه که گیم پلی سریع و جذابی رو میده نه مثل پابجی کند اما خشن هردو سبک طرفدارانی دارن این مشکل محسوب نمیشه

  1. admin می گوید

   سلام دوست عزیزم؛ بله و این نظر ما نیست و اگر توجه کنید، نوشتیم که اعتراض گیمرها به این بازی در شبکه های اجتماعی هست

 11. صالح می گوید

  تمام این دلایای که گفتید الکیه یا خیلی زود از بین رفتن باید صبر کنی از سیزن یک بگذره بعد بیای تجزیه تحلیل کنی الان که سیزن ۶ هست هیچ کدوم از این مشکلاتو نداره و میشه گفت که حتی بیشتر از فورتنایت طرفدار داره

  1. admin می گوید

   سلام؛ اینها اعتراض پلیرها در توییتر و ردیت هست، همچنین تاریخ مقاله رو هم دقت کنید

 12. صالح می گوید

  و در ضمن اینکه یه بازی رو نمیشه سوم شخص بازی کرد ایراد نیست ایپکس بازی هست که باید خیلی توش پرو باشی وگرنه بازی برات زهر مار میشه مشکل سرورهام دیگه تموم شده زمین بازی هم که متفاوت هست گان فایت های باحالی هم داره در کل اگه کسی بلد باشه ایپکس بازی کنه ازش ایراد نمیگیره

  1. admin می گوید

   در کامنت قبلی هم خدمتتون گفتم؛ این مقاله جمع آوری شده از اعتراض ها و توییت های ترند شده در توییتر و ردیت هست

 13. ارشام می گوید

  تو روح سازندگان وارزون که من دوبار دانلودش کردم با یه نت 10 مگ اجرا نشد ارور DEV3036 داد رفع هم نشد

 14. Omid می گوید

  داداش ، اینکه بازی حالت سوم شخص نداره یک مشکل حساب نمیشه این سبک بازیه
  مثل این میمونه که بخاطر اول شخص بودن کالاف بهش امتیاز منفی بدین یا مثلا بگین چرا بازی فورتنایت فقط سوم شخصه
  هر بازی سبک خودشه این دیگه به سلیقه مربوط میشه

  1. admin می گوید

   سلام؛ همونطور که گفته شد این چیزی هست که گیمرهای دیگه اعلام کردند و من هم در توییتر اونایی که فید شدن رو گلچین کردم

 15. علی می گوید

  سلام آقا من وقتی می‌خوام پلی بدم خیلی طول می‌کشه تا گیم شروع بشه تقریبا ده دقیقه طول می‌کشه تا مچ رو فرایند کنه مشکل از چیه؟

  1. admin می گوید

   سلام؛ قسمت فایندینگ مچ؟ عادیه، پلیرهای بازی کمه؛ سرورهای اروپا وضعیت بهتری دارند

 16. محمدرضا می گوید

  والا گیم خوبیه مشکلی هم ازش نمیبینم

 17. ramtin می گوید

  مورد قبول نیست انتقاد استریمه که پول از شرکت فورت نایت میگیره اصلا نمیشه حرفش درست باشه
  سیستم رنک اپکس عالی هست کاملا بازی رو بالانس کرده هرکی هرچقدر سطحش باشه تو همون رنک هست

  و از همه مهمتر جذابیت اپکس به سریع بودنشه همینه که از بقیه بتل رویال ها جلو افتاده. پس این نقطه قوتشه نه ظعف

  همچنین گزینه رنک که وارزون نداره نقطعه ضعف برای وارزون بحساب میاد نداشتن رنک. اگه قرار باشه نقد بیخود باشه ما هم میتونیم بگیم اونا رنک ندارن. البته از اسکی رفتن های مپ وارزون از اپکس هم نمیشه گذشت

  و باز هم از همه مهمتر اپکس برای بازیکن های نوب یا اماتور نیست چون بازی کاملا فست فایت هستش. بازیکن هایی که در سطح اماتور هستن همشونم طرفدار فورتنایتن. جایی در اپکس ندارن با حضورشون در اپکس راحت باخت میدن و انتقاد میکنن .با اینکه در اپکس باید شوتر انلاینت قوی باشه وگرنه جایی در اپکس نمیتونن داشته باشن.

  و اون نینجا پول از شرکت فورتنایت میگیره که استریم کنه واسشون اومد اپکس دید نفست فایته گریه کرد فرار کرد. رسما فرار کرد از ترس

 18. ramtin می گوید

  سرور های بازی هیچ مشکلی نداره شما بازی رو رویه سرور بحرین گذاشتید. و به دلیل تحریمات سرور های اپکس بعضی از سروراش که از امازون هست تحریمه

  1. admin می گوید

   سلام؛ این مقاله برای سیزن های قبلی هست و همونطور که گفته شده نظر شخصی در اون اضافه نشده 🙂

 19. امین عباس کاشی می گوید

  با سلام من با گزینه های ۱۰ و ۶ و ۵ و ۴ و ۱ کاملا مخالفم چون گزینه ۱۰ کلا اشتباه چون همین گیم پلی سریع بازی هست که محبوبیت اون رو دو چندان کرده و یه جورایی برگ برنده ایپکسه گزینه ۶ هم تا حدودی درسته چون اپکس خب واقعا در هر سیزن داره تغییرات خوبی رو رقم میزنه اما خب فورتنایت در این زمینه بهتره ولی تغییرات جوری هست که راضی کنندس مخصوصا واسه این سیزن ۷ که وسیله نقلیه و بخش کلاب و مپ الیمپوس اومده واقعا تغییراتش زیاده گزینه پنج هم بخاطر این مخالفم چون اتفاقا صدای پای دشمنان واقعا حوب و واضح هست و صداگزاری بازی هم عالیه اما گزینه ۴ که اگه بود خوب بود اما به شرط اینکه هم اول شخص وجود داشته باشه هم سوم شخص چون با توجه بهAIM های بازی اپکس منظورم همون آپ تکس هست یا همون دوربین های بازی حالت سوم شخص نمیتونه کمکی به دوربین هایی که روی رافیل ها گذاشته میشه بکنه چون زوم اسلحه رو نمیتونه خوب انجام بده مگه اینکه موقع ایم کردن به حالت اول شخص برگرده البته برای دوربین دیجیتال خیلی این امر مهمه چون باید رقیب هارو اسکن کنه
  گزینه ۱ هم که خب اپکس حریف هاش بد بدن هستن اما خب اپکس الان جز ۲ بتل رویال برتر هست اگه اشتباه نکنم خب از نظر من اپکس بهترین بتل رویاله در کل با بقیه گزینه هاتون موافقم و اینکه واقعا ریسپاون باید یه فکری بکنه

  1. admin می گوید

   سلام؛ در این مقاله نظرات شخصی (به جز چیترها و پینگ بد که بیشتر برای سیزن های قبلی بود) دخیل نبوده و بیشتر سعی کردیم تا توی ردیت، توییتر و … نظراتی که ترند شدند رو جمع آوری کنیم

 20. امین عباس کاشی می گوید

  چیتر هارو واقعا قبول دارم چون ps4 من ب۷اطر هک شدن توسط چیتر های اپکس خراب شد چیتر ها دارن زیاد میشن اما ریسپاون داره کم کم چیتر هارو بیرون میکنه البته خیلی کند و ظعیف این کارو میکنه

  1. admin می گوید

   البته سیزن فعلی واقعا یک سری موارد کمرنگ تر شدند که این خودش جای تقدیر داره

 21. Ali می گوید

  سلام من این بازی اپکس رو خیلی دوست دارم ولی بدیش اینه که چیزی به جز درها خراب نمیشن حداقل یه کاری کنن شیشه ها هم بشکنن وبشه از توشون تیر زد!

 22. امیر می گوید

  داداش تو خودت بازی کردی اینو که داری میگی؟!
  حضرت عباسی همه اشکالاتوت یا اصلا وجود ندارد یا بخاطر خود بازی نیست(مثل حریف های قوی)
  من تنها مشکلی که میبینم(که البته با هدفون حل میشه)تعداد کمی از صدا هاست که پخش نمیشه(نه صدای پای دشمنان،کلا میگم)
  درضمن سرورش عالیه
  برای اینکه سریع مچ پلی کنه سرور باید بزارین رو فرانکفورت
  بقیه گیم ها از سرور کم میرنجن ایپکس به خاطر سرور های زیادی و پراکنده شدن بازی کن هاش

  1. admin می گوید

   سلام؛ متن رو خوندید که جبهه گرفتید؟
   تمام موارد رو از توییت های جنجالی در ردیت و توییتر نوشتیم؛ همچنین مشکلات پینگ و چیترها رو دلی نوشتم چون واقعا سیزن های قبلی دلم ازش خون بود 🙂
   و در آخر بگم احتمالا شما 2-3 سیزن هست که Apex Legends رو نصب کردید، اگر سیزن های قبلی رو تجربه کرده باشید این حرف رو راجع به سرور ها نمی زدید

 23. مهراب می گوید

  سلام ممنون که وقت گذاشتید
  باگ ها و مشکلات صدا به نظرم بزرگترین مشکل هستن بازی از سیزن 1 تا الان که سیزن 7 هستش هنوز مشکلات صدا داره و واقعا دیگه اذیت کننده شده،سرور هموز مشکل داره ولی جدیدا یکم بهتر شده،گیم پلی فست بازی با اینکه خیلی جذابه ولی مشکلاتی هم داره مثل همین ترد پارتی های به شدت زیاد و کاریش نمیشه کرد چون گیم پلیش اساسا سریعه،هنوز هم کم آپدیت و محتوا میده ولی بهتر شده،در کل با وجود تمام مشکلات میشه هنوز از بازی لذت برد

  1. admin می گوید

   سلام وقتتون بخیر؛ البته شخصا با سرعت بالای بازی مشکل ندارم و این انتقاد یک سری گیمر در توییتر و ردیت، در اوایل سیزن 1 بود؛ چند وقت قبل بازی رو تجربه کردم، یک سری مشکلات مثل چیترها و … کمی رفع شدند
   شاد و پیروز باشید

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود