بازی ترسناک The Medium معرفی شد | اولین بازی ترسناک نسل بعد

تریلر گیم پلی the medium را تماشا کنید

0 414

بازی ترسناک The Medium معرفی شد + تاریخ انتشار

حدود 24 ساعت قبل کمپانی مایکروسافت (Microsoft) در برنامه اختصاصی خود، تحت عنوان اینساید اکس باکس (Inside XBOX) به صحبت در رابطه با کنسول نسل بعدی خود، یعنی اکس باکس سری اکس (XBOX Series X) و برنامه های پیش رو در رابطه با این این کنسول نسل نهمی پرداخت. در این بین به معرفی یکی از عناوین نیمه انحصاری خود که اتفاقا در ژانر ترس و وحشت قرار دارد پرداخت و از آن زمان توانسته با بازخوردهای بسیار مثبتی روبرو شود. معرفی بازی The Medium به وسیله یک تریلر و تا حدود کمی گیم پلی انجام شد که به نظر می رسد با یک بازی کاملا فکری و مرموز و علی الخصوص با محوریت پیدا کردن رازها روبرو هستیم. در تکه هایی از تریلر بازی که در ادامه نیز می توانید مشاهده کنید، به نظر می رسد سازندگان بازی روی جامپ اسکیرهای آن کار کرده باشند.
در ادامه می توانید تریلر گیم پلی بازی را نیز تماشا بفرمایید.

(همراه پلی مگ باشید)

تریلر گیم پلی معرفی بازی مدیوم (The Medium)

تقریبا می توان گفت داستان و سبک بازی خوراک کسانیست که به فیلم های ترسناک نفرین شده و گیر افتادن در جهان ارواح خبیث علاقمند هستند. در این تریلر ما مادری را می بینیم که با ذوق و شوق به سونوگرافی جهت تست سلامت جنین خود می رود، اما ناگهان همه چیز تغییر می کند و می بینیم وی در کلیسا درحال خداحافظی از فرزندش است (به نظر می رسد بنا به دلایلی جنین قبل از تولد فوت می کند. از اینجا به بعد شما به عنوان بازیکن باید به ماریان (شخصیت اصلی) در دنیای ارواح کمک کنید تا از راز کثیف و آزاردهنده این جهان سر در بیاورد.

به نظر می رسد روی گرافیک، سکانس ها و علی الخصوص سناریوپردازی آن حسابی کار شده باشد.

بازی The Medium چه زمانی و برای چه پلتفرم هایی منتشر خواهد شد؟

همانطور که گفته شد بازی مدیوم برای نسل نهم برنامه ریزی شده است و استودیو لهستانی Bloober Team تایید کرد که این عنوان برای کنسول اکس باکس سری اکس (XBOX Series X) و رایانه های شخصی (PC) در یکی از روزهای تعطیلات قبل از کریسمس سال 2020 منتشر می شود. هنوز معلوم نیست که آیا این بازی برای پلی استیشن 5 (PS5) منتشر می شود یا خیر.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید!

نظر شما نسبت به تریلر منتشر شده از بازی The Medium چیست و درباره آن چه نظری دارید؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود