بخش زنان NBA 2k20 با انتشار تریلری معرفی شد + تریلر

تریلر بخش زنان NBA 2k20 را تماشا کنید.

تریلر بخش بانوان بازی NBA 2k20

بخش زنان NBA 2k20: خبر خوب به طرفداران سری بازی محبوب NBA، در NBA 2k20 شما شاهد اضافه شدن بسکتبال زنان هستید. به نظر می رسد این اقدام شرکت 2k Games بعد از اضافه شدن بخش زنان در NBA LIVE 19 انجام شده باشد. از چند ساعت قبل که 2k Games از این تریلر رونمایی کرد، توانست بازخوردهای خارق العاده ای را از طرفداران دریافت کند. البته این اقدام برای بازی که در این سال ها معتبرترین و بهترین بازی در بسکتبال به شمار می رود کمی دیر به حساب می آید، اما به هرحال، این اقدام انجام شد و ما در NBA 2k20، شاهد بسکتبال زنان هستیم.
در ادامه توضیحات بیشتر را بخوانید؛

توضیحاتی در رابطه با تعداد تیم های بسکتبال زنان NBA 2k20

همانطور که خودتان هم اطلاع دارید، بسکتبال حرفه ای زنان NBA دارای 12 تیم است و قرار است همه این 12 تیم به طور اختصاصی توسط 2k Games اسکن شوند و این بدین معناست که چهره ها، با واقعیت فرقی ندارد. البته این اقدام 2k Games به تازگی اتفاق نیفتاده، بلکه 9 سال قبل، به طور اختصاصی بازی با نام WNBA برای زنان ساختند.

بخش زنان NBA 2k20 چه زمانی به بازی اضافه می شود؟

طبق گفته های سازندگان، این بخش همزمان با انتشار رسمی بازی، یعنی در تاریخ 6 سپتامبر، به عنوان یک مود در بازی اضافه می شود. این خبر برای طرفداران ناگهانی و علی الخصوص خوشحال کننده بود.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید:

تریلر بخش بانوان بازی NBA 2k20 هیچ فرقی با تریلر بخش مردان این بازی نداشت
و می توان امیدوار بود که به همان اندازه ای که روی بخش مردان وقت گذاشته می شود
روی این بخش هم وقت گذاشته شود.
نظر شما نسبت به تریلر بخش بانوان بازی NBA 2k20 چیست و آن را چگونه ارزیابی می کنید؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود