تریلر گیم پلی بخش Volta بازی FIFA 20 منتشر شد + [جزئیات]

تریلر گیم پلی فوتبال خیابانی بازی فیفا 20 را تماشا کنید؛

تریلر گیم پلی فوتبال خیابانی بازی فیفا 20

تریلر گیم پلی بخش Volta بازی FIFA 20: با وجود اینکه زمان بسیار زیادی از معرفی مود Volta فیفا 20 می گذرد، اما EA SPORTS ساعاتی قبل برای اولین بار از این بخش با انتشار تریلر گیم پلی جذاب رونمایی کرد. به نظر می رسد بازگشت حالت فوتبال خیابانی به سری بازی فیفا، موفقیت نسبی بازی FIFA 20 را نسبت به حریف خود، یعنی eFootball PES 2020 تضمین کند. چرا که به گفته‌ی خیلی از طرفداران PES، به خاطر علاقه و خاطره ای که با این بخش دارند، به احتمال زیاد به سمت FIFA 20 بروند. الکترونیک آرتز (EA) هم با انتشار این تریلر قول داد تا طرفداران با یک بخش هیجان انگیز و خارق العاده روبرو باشند و Volta ساعت ها طرفداران را سرگرم کند.
جزئیات بیشتر از تریلر گیم پلی مود VOLTA را در ادامه بخوانید؛

چرا مود VOLTA انقدر مورد انتظار و پرطرفدار است؟

اگر FIFA STREET سال 2012 را تجربه کرده باشید، قطعا تجربه لذت بخش گیم پلی این بازی را هم تجربه کرده اید. بخش VOLTA یا همان فوتبال خیابانی، بخشی است که بازیکن از آزادی عمل بسیار بالایی برخوردار است و به معنای دیگر می تواند فانتزی های فوتبالی خودش را اجرا کند. دقیقا مثل فوتبال در کوچه! همچنین این بخش خود دارای بخش های متنوعیست، از جام جهانی فوتبال خیابانی گرفته تا کاپ های مختلف و … به شخصه معتقدم گیم پلی نرمی که فوتبال خیابانی دارد باعث این همه محبوبیت شده است.
البته ممکن است بخش فوتسال هم در این مود وجود داشته باشد.

گیم پلی جذاب و نرم فوتبال خیابانی (VOLTA) در انتظار ماست
گیم پلی جذاب و نرم فوتبال خیابانی (VOLTA) در انتظار ماست

تریلر گیم پلی بخش Volta بازی FIFA 20 چه چیزی را نشان می دهد؟

قبل از هرچیز لازم به ذکر است روی سه بازیکن ادن هازارد (بازیکن رئال مادرید)، جیدون سانچو (بازیک بورسیا دورتمند) و رحیم استرلینگ (بازیکن منچستر سیتی) توجه زیادی به دلیل اسکن اختصاصی شده است، دقیقا همانند فیفا 19 که دیبروینه و نیمار و دیبالا به صورت اختصاصی اسکن شده بودند و ما شاهد نتیجه خارق العاده ای بودیم.
در ادامه به ویژگی های مختلف این بخش می پردازیم.

اسکن اختصاصی ادن هازارد، رحیم استرلینگ و جیدون سانچو
اسکن اختصاصی ادن هازارد، رحیم استرلینگ و جیدون سانچو
خلق شخصیت در VOLTA

علی رغم اینکه سه بازیکن گفته شده نقش مهمی را در بخش VOLTA ایفا می کنند، اما شما می توانید شخصیت خود را خلق کنید (دقیقا مثل Career Mode) و توانایی های خود را ارتقاء دهید و با شخصیت خود در تورنمنت های آنلاین شرکت کنید (مثل Pro Club)، همچنین امکان شخصی سازی (چهره و لباس) هم امکانپذیر است.
لازم به ذکر است امکان خلق شخصیت زن هم وجود دارد.
در ادامه به ویژگی بعدی که در تریلر گیم پلی فوتبال خیابانی بازی فیفا 20 تماشا کردیم، می پردازیم.

تنوع در مکان های برگزاری مسابقات

یکی از مواردی که ما در تریلر گیم پلی منتشر شده مشاهده کردیم، تنوع بسیار بالا در مکان های برگزاری بود، طبق گفته سازندگان، درحال حاضر شهرهای ونیز، پاریس، لندن، ریو دو ژانیرو به ترتیب در کشورهای ایتالیا، فرانسه، انگلیس و برزیل طراحی شده است و درحال کار روی شهرهای جدید هستند.
در ادامه جزئیات بیشتر را خواهیم گفت.

در تریلر گیم پلی فوتبال خیابانی بازی فیفا 20 چه چیزهایی را مشاهده می کنیم.
در تریلر گیم پلی فوتبال خیابانی بازی فیفا 20 چه چیزهایی را مشاهده می کنیم.
اضافه شدن تیم زنان، برای اولین بار در سری بازی فیفا استریت

در سری های قبلی فوتبال خیابانی که با نام FIFA STREET منتشر می شدند، ما شاهد تیم زنان نبودیم و امسال قصد دارند توجه بسیار ویژه ای روی زنان داشته باشند. به هرحال این خبر خوبیست برای طرفداران زن و مرد، چرا که هرچه تنوع در محتویات بازی بیشتر باشد، طبعا کمک بسیار زیادی به لذت بازی می کند.
لازم به ذکر است تیم های فوتبال خیابانی زنان هم در این بخش وجود دارند.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید:

آیا تریلر گیم پلی بخش Volta بازی FIFA 20 را تماشا کردید؟
نظر شما نسبت به این بخش چیست و اینکه چه انتظاراتی از این بخش دارید؟
نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود