معرفی بهترین فیلم ها و سریال های کمدی سال 2020 [برترین فیلم و سریال های خنده دار 2020]

1 8,168

برترین فیلم و سریال های خنده دار 2020 را بشناسید

شاید سال 2020 سال خوبی نبوده باشد، اما قطعا فیلم و سریال های خنده دار خوبی در این سال ساخته شده است.

خوشبختانه فیلم و سریال های خیلی خوبی وجود دارد که میتوانند حداقل کمی از مشکلات دنیای واقعی را دور کنند و ما را به خنده وادار کنند. فصل 4 ریک و مورتی منتشر شده است و اپیزود های بیشتری هم برای سریال What We Do In Shadows منتشر شد. همچنین سریال های فوق العاده جدیدی مثل Upload، Mythic Quest: Raven’s Banquet، Dave و Ted Lasso که همه اینها انتظار میرود که تا سال ها بعد ادامه داشته باشند.

همینطور سال خیلی خوبی هم برای فیلم های کمدی بود. بعد از آن همه حواشی درباره طراحی شخصیت سونیک، فیلم لایو اکشن Sonic the Hedgehog با خنده دار و سرگرم کننده بودنش همه را غافلگیر کرد. همچنین شخصیت های محبوب Bill S. Preston, Esq و Ted “Theodore” Logan در فیلم Bill and Ted Face the Music برگشتند.

در ادامه بهترین فیلم ها و سریال های کمدی سال 2020 را خواهید خواند.

معرفی بهترین فیلم ها و سریال های کمدی سال 2020

سریال Mythic Quest: Raven’s Banquet

سریال خنده دار و طنز Mythic Quest: Raven's Banquet
سریال خنده دار و طنز Mythic Quest: Raven’s Banquet

سریال خنده دار درباره چند بازیساز که پیچیدگی های طبیعت انسان را به زبان طنز بررسی میکند و به تصویر میکشد. این سریال ساخته برخی از نویسندگان سریال It’s Always Sunny in Philadelphia یعنی چارلی دی، مگان گانز و راب مکلنی است. سریال داستان یک بازیساز موفق است که آپدیتی جدید برای بازی MMORPG اش منتشر میکند. سازندگان سریال برای ساخت تصاویر بازی the Mythic Quest که در سریال نمایش داده میشود از Ubisoft کمک گرفتند. همچنین این سریال سعی کرده است که همه جوانب بازی سازی و اینکه بازی سازان با چه سختی هایی دست و پنجه نرم میکنند را به تصویر بکشد. مثل استریمر های توییچ بازیکن های بی ادب و دردسر ساز و اقتصادی که حول پرداخت های درون برنامه ای میچرخد. برخی از بازیگران سریال در It’s Always Sunny in Philadelphia نیز بازی میکردند. سریال Mythic Quest با نویسندگی عالی اش به یک سریال سرگرم کننده برای همه تبدیل شده است. برای کسانی هم که به بازیسازی علاقه دارند سریال خیلی خوبی است.

فیلم The King of Staten Island

فیلم کمدی The King of Staten Island
فیلم کمدی The King of Staten Island

یکی دیگر از برترین فیلم ها و سریال های خنده دار 2020 فیلم The King of Staten Island است که توسط جود آپاتو کارگردانی شده است. بیشتر داستان این فیلم بر اساس زندگی پیت دیویدسون بازیگر و نویسنده فیلم است. آپاتو کمی از استاندارد ها و سبک کمدی اش را که در فیلم های Knocked Up و Trainwreck نشان داد را در این فیلم کمرنگ تر میکند. نتیجه این کار یک فیلم فوق العاده خنده دار بود که تاکید کافی نیز بر بخش درام فیلم داشت که فیلم را کمی احساسی هم کرد. اسکات (با بازی پیت دیویدسون) بعد از زمان فوت پدرش که آتشنشان بود، دچار غم فراوانی شد. او زمان زیادی از وقتش را صرف تفریح با دوستانش میکند. اما بعد از اینکه خواهرش به دانشگاه میرود و مادرش هم مردی دیگر را پیدا میکند، زندگی اش شروع به تغییر میکند.

مثل فیلم های دیگر جود آپاتو، The King of Staten Island هم مدت زمان زیادی دارد، 130 دقیقه. اما بر خلاف فیلم های دیگر او که حالت فشرده بودن داشتند، در این فیلم آپاتو و دیویدسون اجازه دارند تا به شخصیت های سریال و شرایط و وضعیت آنها بپردازند. بازیگران مکمل خوبی هم وجود دارند، مثل ماریسا تومی، بیل بور و استیو بوشمی. پیت دیویدسون نیز خودش را بعنوان یک بازیگر درام ماهر و همینطور یک بازیگر کمدی خوب ثابت میکند.

سریال Dave

سریال کمدی Dave
سریال کمدی Dave

دیوید برد یک فردی مبتلا به بیماری روانی است که تصمیم دارد تبدیل به بهترین رپر دنیا شود. Dave یکی از لذت بخش ترین و خنده دار ترین سریال های سال است. او اعتقاد دارد بهترین رپر دنیاست، پس طبیعتا سراشیبی هایی برای دیو وجود دارد. او یک احمق خودپرست خنده دار است که به طرز عجیبی به ایده ها و تجربه های جدید علاقه دارد.

سریال Schitt’s Creek

سریال خنده دار Schitt's Creek
سریال خنده دار Schitt’s Creek

فصل آخر سریال Schitt’s Creek بهترین فصل سریال نبود، اما در ساخت آن کم کاری هم نشده بود. داستان اعضای خانواده رز را جمع بندی کرد و نشان داد که طی زندگی شان در شهر کوچک Schitt’s Creek چقدر پیشرفت داشته اند و همه به پایان خوشی که حقشان بود رسیدند. فصل آخر Schitt’s Creek نبود که باعث شد این سریال در لیست بهترین فیلم ها و سریال های کمدی سال 2020 قرار بگیرد، به این دلیل بود که خیلی از افراد امسال این سریال را پیدا کرده اند. به این خاطر که محبوبیت سریال امسال بسیار بالا رفت. در آخر هم با برنده شدن جایزه ایمی 2020 پرونده سریال را بست. کاری که هرگز انجام نشده بود، برنده شدن 7 جایزه تا پایان سریال.

سریال Harley Quinn

سریال طنز و کمدی Harley Quinn
سریال طنز و کمدی Harley Quinn

به صورت رسمی یک سریال انیمه هارلی کویین متعلق به DC Universe. هارلی کویین یک سریال با رده بندی بزرگسال است که تنها داستان این شخصیت را دنبال میکند. بعد از جدایی از جوکر، هارلی کویین تصمیم میگیرد که بعنوان یک شرور برای خودش یک زندگی مستقل داشته باشد. همچنین این سریال با فیلم Birds of Prey مرتبط است، اما جالب است بدانید که انیمه هارلی کویین قبل از فیلم Birds of Prey منتشر شد. فصل دوم آن درباره ازدواج پویزن آیوی با کاین من و در کنارش مبارزه هارلی کویین با دیگر دشمنان بتمن و ارتباط دوباره او با دلقک معروف خواهد بود. ممکن است زیاد طرفدار هارلی کویین نباشید اما این سریال یکی خنده دار ترین سریال های حال حاضر است و میتواند سرگرم تان کند. هارلی کویین شخصیت دوست داشتنی ای است و میتواند در این فاصله گیری اجتماعی سرگرمی خوبی برایتان باشد.

سریال Upload

سریال خنده دار Upload
سریال خنده دار Upload

سریالی خنده دار و سرگرم کننده از خالق سریال The Office گرگ دنیلز درباره یک جامعه آینده نگر و نگران. مرگ شما، پایان شما نیست. در ازا در یک زندگی بعد از مرگ آپلود میشوید. بستگی به این دارد که چقدر ثروتمند باشید. ممکن است لذت بخش باشد اما دوباره می گویم ممکن است به خاطر محدودیت دیتای ماهانه، محیط پیرامون و تبلیغات زیادی که ظاهر میشوند خیلی وحشتناک باشد. مثل یک کابوس است که یک نفر در اینترنت زندگی کند، اما سریال آپلود راهی برای تعریف یک داستان دوست داشتنی پیدا میکند. داستان درباره مردی است که در زندگی پس از مرگ زندگی میکند و پی میبرد که در آنجا زندگی بی نقصی وجود ندارد و همه اینها دروغی بیش نیست. پی بردنی که دنیای واقعی و زندگی پس مرگ را تحت تاثیر قرار میدهد.

آپلود سریالی سرگرم کننده، خنده دار، قابل فهم و با جزییات است که لیاقت قرار گرفتن در لیست بهترین فیلم ها و سریال های کمدی سال 2020 را دارد.

فیلم Borat Subsequent Moviefilm

فیلم خنده دار Borat Subsequent Moviefilm
فیلم خنده دار Borat Subsequent Moviefilm

همانطور که انتظار میرفت برات 2 یک فیلم سرگرم کننده بود. ضایع کردن ترامپ و دار و دسته اش و پرداختن به برخی باور های عجیب جامعه آمریکا. با وجود برخی موضوعات برات 2 واقعا خنده دار است. اگر از قسمت اول این فیلم خوشتان آمد حتما قسمت جدید آن را هم ببینید. قسمت اول آن در 15 سال پیش (2006) تبدیل به یک حماسه شد اما فکر نمیکنم که با وجود استاندارد های سیاسی و اجتماعی امروزی به فیلم خیلی پرطرفداری تبدیل شود.

فیلم لایو اکشن Sonic the Hedgehog

فیلم لایو اکشن و کمدی Sonic the Hedgehog
فیلم لایو اکشن و کمدی Sonic the Hedgehog

امسال شاید کمی ضد حال بوده باشد اما غافلگیری های خوبی را برای ما آورد. مثل سونیک، که از چیزی که انتظار میرفت خیلی بهتر بود. بن شوارتز صداگذار سونیک، انرژی و رویکردی که سونیک لازم داشت را به خوبی پیاده کرد. اما این فقط جوک ها و شوخی های خنده دار نبود. قلب و روح فیلم، داستانی درباره خانواده و رفاقت است. بعلاوه بازی جیمز مارسدن در نقش یک مامور و جیم کری در نقش شخصیت منفی داستان دکتر رباتنیک. همه اینها باعث شده است که Sonic the Hedgehog تبدیل به یکی از برترین فیلم های خنده دار و خانوادگی 2020 تبدیل شود. همانطور هم که میدانید این فیلم بر اساس شخصیت محبوب دنیای بازی، سونیک است.

فیلم An American Pickle

فیلم An American Pickle
فیلم An American Pickle

فیلم کمدی جدید سث راگن درباره مردی است که در یک کارخانه خیارشور و در یک ظرف بزرگ از آب نمک گیر میفتد و صحیح و سالم 100 سال بعد بیدار میشود. این فیلم یکی از خنده دار ترین فیلم های 2020 است. هرشل گرین بام (با بازی سث راگن) بعد از بیدار شدن از آب نمک در نیویورک امروزی، پسرِ پسرِ پسرش را ملاقات میکند. تمام شوخی ها و جوک های این فیلم را قبلا بار ها شنیده اید اما ایده کلی فیلم و وجود خیارشور در آن باعث میشود که دوباره به آنها بخندید.

سریال What We Do in the Shadows

سریال What We Do in the Shadows
سریال What We Do in the Shadows

سریال What We Do in the Shadows با فصل اولش یکی از خنده دار ترین سریال های تلوزیون بود اما به گونه فصل دوم فرمول آن را بهتر کرد. هم اتاقی های خون آشام ناجا، لزلو، ناندور بی رحم، کالین رابینسون، ناندور و گیلرمو همه با هم کمدی ای پوچ گرا خلق میکنند که حول شوخی های دقیقه به دقیقه و کامئو های غافلگیر کننده میچرخد و خون آشام ها را در موقعیت های غیر عادی و یا خیلی فراطبیعی قرار میدهد. در این سریال هر گونه اتفاق عجیب و خنده داری را خواهید دید.

سریال Ted Lasso

سریال طنز Ted Lasso
سریال طنز Ted Lasso

سریال Ted Lasso داستان یک مربی فوتبال به نام تد لسو (با بازی جیسن سودیکیس) را تعریف میکند که به انگلیس سفر میکند تا در آنجا مربی گری کند. تد کسی است که همیشه تلاش خود را میکند حتی اگر دنیای اطرافش مزخرف باشد یا کسی از او خوشش نیاید. تد همیشه به دیگران هم روحیه میدهد تا تلاش کنند. اما البته همیشه هم در این کار موفق نیست. اما به هر حال شما راهی برای همدردی با او پیدا میکنید. این دقیقا سریالی بود که در سال 2020 نیاز داشتیم.

فیلم Bill and Ted Face the Music

فیلم کمدی Bill and Ted Face the Music
فیلم کمدی Bill and Ted Face the Music

زمان زیادی تا انتشار این قسمت میگذرد. بیشتر از یک دهه. نویسندگان و بازیگران دو فیلم قبلی با هم کار کردند تا قسمت سوم بیل و تد را بسازند و در نهایت امسال یعنی سال 2020 منتشر شد. با وجود کرونا این فیلم انتشار و فروش دیجیتالی بزرگی را داشت. اما بعد از گذشت 30 سال از اکران اولین قسمت فیلم، باز هم جادوی داستان های بیل اس پریستون (با بازی الکس وینتر) و تد “تئودور” لوگان (با بازی کیانو ریوز) را خواهیم دید؟ جواب این سوال یک بله قاطعانه است. در این فیلم تد و لوگان را میبینیم که حالا بالغ شده اند اما هنوز نمیتوانند آهنگی را بنویسند که جهان را نجات بدهد. آنها با پتانسیل از رفته شان رو به رو میشوند و میخواهند برای آخرین بار با امید، لذت، لبخند و آینده نگری تلاش کنند تا جهان ها را با هم متحد کنند.

سریال Rick and Morty

سریال خیلی خنده دار Rick and Morty
سریال خیلی خنده دار Rick and Morty

فصل 4 ریک و مورتی ریتم عجیبی داشت، نصف آن در سال 2019 منتشر شد و نصف دیگر آن 2020. نیمه دوم این فصل چند قسمت خیلی خوب را به ما ارائه داد. قسمتی که در قطار جریان داشت (Never Ricking Morty) و قسمت The Vat of Acid Episode که یکی از خنده دار ترین قسمت های تاریخ ریک و مورتی بود. همچنین شخصیت های تمی و فنیکس پرسن بعد از مدت زیادی به سریال بازگشتند. چه چیز دیگری از این فصل میخواهید؟

فیلم Palm Springs

فیلم کمدی Palm Springs
فیلم کمدی Palm Springs

اندی سمبرگ زمانی به خاطر رپ کردن و کار های خنده دارش جلوی دوربین شناخته میشد اما به تدریج تبدیل به یکی از سرگرم کننده ترین بازیگران هالیوود تبدیل  شد. چیز بیشتری درباره ای نفیلم نمی توان گفت، زیرا که نمی خواهیم این فیلم را برایتان اسپویل کنیم. اندی سمبرگ در این فیلم یک شخصیت احمق را خلق میکند و به کمک کریستین میلیوتی بازیگر دوم فیلم، آن را تبدیل به یک فرد باهوش و بامزه میکند و یک داستان تاثیر گذار عاشقانه نیز خلق میکند.

فیلم Love and Monsters

فیلم خنده دار Love and Monsters
فیلم خنده دار Love and Monsters

آخرین مورد در لیست برترین فیلم ها و سریال های خنده دار 2020 فیلم Love and Monsters را داریم. فرمولی مشخص در سبک ترسناک-کمدی باعث شد که فیلم هایی مثل Zombieland و Love and Monsters به فیلم های موفقی تبدیل شوند و شکستن دیوار چهارم برای در میان گذاشتن تجربه شخصیت ها با تماشاچی ها (صحبت مستقیم شخصیت ها با تماشاچی) هم موثر بود. اثر شاهکاری در این ژانر نیست اما یک فیلم خیلی سرگرم کننده و جذاب است، به همین خاطر محبوبیت لازم را داشت که آن را موفقیت بنامیم. دیلن ابراین در این فیلم نقش جوانی به نام جول داوسن را بازی میکند که در این دنیای جدید که پر شده است از حشره های جهش یافته غول پیکر و انسان هایی که به پناهگاه های مختلف زیرزمینی و دیگر پناهگاه ها عقب نشینی کرده اند زندگی میکند. او خیلی آدم شجاعی نیست اما به خاطر دختری که دوستش دارد و از رادیو با هم صحبت میکردند از پناهگاه بیرون می آید و به دنبال او میرود. در این راه چیز های زیادی درباره زنده ماندن، عشق و هیولا ها یاد میگیرد.

توضیحات نهایی راجع به معرفی بهترین فیلم ها و سریال های کمدی سال 2020

در این مقاله سعی کردیم برترین فیلم و سریال های خنده دار 2020 را چه از دیدگاه مخاطب و چه از دیدگاه منتقدر مورد بررسی و معرفی قرار دهیم. سبک ها و انواع مختلف در این لیست حضور دارند و با توجه به یک سری محدودیت ها، امکان اینکه تعداد فیلم و سریال های کمدی برتر سال 2020 بیشتری در این مقاله معرفی کنیم نبود. به همین دلیل در صورتی که فیلم یا سریال خنده دار و طنز مورد نظر شما در این مقاله حضور نداشت دلخور نشوید.
در بخش نظرات منتظر حضور گرم شما عزیزان و علی الخصوص معرفی آثار کمدی برتر (فقط سال 2020) توسط شما هستیم.

 

همچنین خواندن مقاله «بهترین سریال های خنده دار ایرانی» خالی از لطف نخواهد بود

 

معرفی فیلم و سریال های ایرانی و خارجی در سایت پلی مگ به طور اختصاصی!

نظر شما نسبت به فیلم ها و سریال های خنده دار سال 2020 که در این مقاله معرفی شد چیست؟
به نظر شما جای کدام فیلم و سریال در مقاله «معرفی برترین فیلم ها و سریال های کمدی 2020» خالی بود؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
1 دیدگاه
  1. mahdi می گوید

    من از بین کل این ها فقط بورات و لاو آمد مانستر رو دیدم بورات که عالیه ولی لاو اند مانستر زیاد جنبه طنز نداره البته کمدی هست ولی خیلی کم اما قطعا ارزش دیدن داره داستانش با هر فیلمی دیدم متفاوت بود

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود