آیا بازی Elden Ring 2 ساخته می شود؟

0 20

مدتی قبل، توییت ها و پست های مربوط به سوالات کاربران، در رابطه با اینکه آیا فرام سافتور قصدی جهت ساخت نسخه دوم بازی الدن رینگ دارد یا نه، همگانی شده بود. حتی مدیران و سازندگان اصلی بازی Elden Ring نیز در مصاحبه های مختلفی که داشتند، به صورت صریح و کاملا جدی، این مورد را رد می کردند. تا اینکه امروز اخباری مبنی بر ساخته شدن الدن رینگ 2 در رسانه های گیمینگ بین المللی منتشر شد.
اگر چه این بار خود هیداتاکا میازاکی اشاره هایی مبنی بر ساخته شدن الدن رینگ 2 کرده است.

تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید تا به جزئیات این خبر بپردازیم.

بازی الدن رینگ 2 ساخته می شود

قرار بود الدن رینگ همانند بازی بلادبورن که تک نسخه ای می باشد، در یک نسخه عرضه شود. اما این اتفاق رخ نداد. دلیل آن نیز مشخص است! چون Elden Ring توانست متاکریتیک 96 از 100 را کسب کند؛ چیزی بالاتر از یک شاهکار تاریخی. بلادبورن هم توانست این موفقیت را داشته باشد، با این تفاوت که بلادبورن یک انحصاری و الدن ریگ یک عنوان برای تمامی پلتفرم ها می باشد.

اگر چه در مصاحبه امروز هیداتاکا میازاکی، قویا تاکید کرد که دیگر قصدی جهت انتشار دی ال سی جدید برای بازی الدن رینگ ندارد، اما این به معنای عدم ساخته شدن نسخه دوم Elden Ring نخواهد بود. حتی در یکی از قسمت ها، او به صورت رسمی اعلام کرد که احتمال ساخته شدن Elden Ring 2 وجود دارد. گیمرهای واقعی می دانند که میازاکی خیلی اهل مصاحبه و لیک کردن اطلاعات درون استودیوی Fromsoftware نیست؛ در نتیجه در سال های آتی باید شاهد معرفی الدن رینگ 2 باشیم.

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

دوستان عزیز، هر سوالی راجع به اخبار مرتبط با Elden Ring 2 دارید، در بخش نظرات اعلام کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود