آیا بازی Helldivers 2 برای کنسول ایکس باکس (XBOX) منتشر می شود؟

0 3

این روزها اخبار مربوط به گیم هل دایورز 2 (Helldivers 2) به شدت داغ است. برخلاف اوایل عرضه بازی که همه راجع به کیفیت بالای آن صحبت می کردند، اما این روزها در رابطه با حواشی مختلف صحبت می کنند. حواشی مثل اتصال اجباری اکانت پلی استیشن به نسخه استیم بازی و ریفاندهای پرتعداد بازی توسط خریداران. شاید خبری که خیلی به آن توجه نشده و بین حواشی گم شده، در رابطه با احتمال انتشار این بازی برای ایکس باکس (XBOX) است.

امروز دقیقا می خواهم راجع به درصد احتمال به وقوع پیوستن عرضه بازی هل دایورز برای XBOX صحبت کنم.

تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید تا به جزئیات این خبر بپردازیم.

به این دلیل بازی هل دایورز 2 برای کنسول های XBOX منتشر می شود:

همانطور که می دانید، مدیر عامل شرکت سونی عوض شده است. با تغییر مدیر عامل، سیاست های سختگیرانه کمپانی سونی نیز تغییر کرده است. در نتیجه به زودی زود، اخبار مربوط به انتشار Helldivers 2 برای کنسول ایکس باکس سری اس و ایکس (XBOX Series S / X) را خواهید شنید. در واقع این صحبت های من نیست، بلکه این ها را Shpeshal Nick (مدیر یکی از برنامه های پادکست مربوط به XBOX) صراحتا تایید کرده است.
البته نباید توقع عرضه این بازی برای کنسول نسل هشتمی ایکس باکس وان (XBOX ONE) را داشته باشید؛ چرا که دوران کنسول های نسل هشتمی به پایان رسیده است.

این موضوع زمانی به اوج خود می رسد که ما شاهد انتشار این گیم برای ویندوز (PC) بوده ایم و با توجه به تعداد بالای پلیرهای این گیم در دو پلتفرم، عدم انتشار آن برای ایکس باکس بعید به نظر می رسد.

هر زمان تاریخ انتشار رسمی و نهایی اعلام شود، قطعا در این قسمت اطلاع رسانی خواهیم کرد.

 

 

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

دوستان عزیز، هر سوالی راجع به اخبار مرتبط با انتشار Helldivers 2 برای کنسول های ایکس باکس دارید، در بخش نظرات اعلام کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود