عکس های بازی Succubus منتشر شد | تصاویر مرموز و وحشتناک از سوکوبوس!

تصاویر جدید از بازی سوکوبوس شما را متعجب می کند!

0 1,222

تصاویر جدید از بازی سوکوبوس

عکس های بازی Succubus: فکر می کنم همه شما با بازی Agony، ساخته استودیو Madmind آشنایی داشته باشید، این بازی همین چند ماه قبل منتشر شد و امتیازات نهایی، خبر از یک چیزی فراتز از فاجعه می داد، چیزی فراتر از دو فاجعه Anthem و Fallout 76. البته این نکته را نباید فراموش کنیم که بازی Agony یک ایده جدید در تاریخ صنعت بازی های ویدیویی بود و شما در این بازی در نقش یک جهنمی قرار می گیرید که باید راه فراری پیدا کنید و با خطرات جهنم (موجودات شیاطینی و …) مبارزه کنید. چند ماه پس از انتشار این بازی، خبر از ساخت یک نسخه فرعی از Agony، تحت عنوان Succubus (سوکوبوس) توسط سازندگان منتشر شد و تصاویر اولیه بسیار امیدوارکننده و عجیب بودند.
در ادامه تصاویر جدید از بازی سوکوبوس را تماشا می کنیم و توضیحاتی راجع به آن می دهیم.

جدیدترین تصاویر منتشر شده از بازی Succubus

عکس های بازی Succubus چه چیزی را نشان می دهد؟

سوکوبوس نام یکی از افسانه هاییست که تا همین 100 سال قبل، مذهبی های مسیحی و یهودی به آن اعتقاد داشتند. داستان از این قرار است که یک شیطان مونث، سعی در اغوا کردن مردان دارد و با هر ارتباطی که جنس مذکر با سوکبوس دارد، روح جنس مذکر ضعیف تر و ضعیف تر می شود و در نهایت منجر به مرگ وی می شود. ما در تصاویر بازی Succubus تنها یک تصویر را میبینیم که مربوط که گیم پلی است و بقیه یا بخش هایی از سینماتیک بازی و یا هنری هستند. در مجموع انتظار می رود، شخصیت اصلی کسی باشد که در جهنم گیر افتاده و سعی در فرار کردن از آنجا دارد و در این بین با مانعی به نام سوکوبوس شیطانی برخورد می کند.
البته این بیشتر یک حدس و گمان شخصی است، اما با توجه به بازی Agony انتظار می رود همین باشد.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ با خبر شوید:

بنا به دلایلی مشخص مجبور به سانسور کردن عکس های بازی Succubus شدیم، اما باز هم مفهوم تصاویر را به خوبی می توان درک کرد، به نظر می رسد اگر استودیوی Madmind از بازی Agony تجربه کسب کرده باشد، باید انتظار یک شاهکار، چه از لحاظ داستان و چه از لحاظ گیم پلی را داشته باشیم.
نظر شما نسبت به عکس های بازی Succubus چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود