تصاویر بازی Microsoft Flight Simulator منتشر شد ؛ پرواز در طبیعت واقعی

عکس های جدید Microsoft Flight Simulator را در ادامه تماشا کنید.

0 225

عکس های جدید Microsoft Flight Simulator

تصاویر بازی Microsoft Flight Simulator: حتما با بازی Microsoft Flight Simulator آشنایی دارید، اولین بازی شبیه سازی تاریخ و یکی از اولین بازی های تاریخ که نسخه اول آن در سال 1982، یعنی 37 سال قبل و آخرین نسخه آن در سال 2014 منتشر شد. در E3 2019 بود که از نسخه جدید بازی Microsoft Flight Simulator رونمایی شد و قرار است این بازی به طور رایگان در سال 2020 برای کنسول XBOX ONE و رایانه های شخصی (PC) منتشر شود (طبق روا گذشته) و طرفداران و گیمرها، دوباره  لذت پرواز در یک شبیه سازی واقع گرایانه را تجربه کنند. سازندگان بازی چند ساعت قبل از عکس های جدید Microsoft Flight Simulator رونمایی کردند.
در ادامه عکس های جدید Microsoft Flight Simulator تماشا کنید.

عکس های Microsoft Flight Simulator

تصاویر بازی Microsoft Flight Simulator چه چیزی را نشان می دهد؟

در این 6 تصویر منتشر شده از بازی Microsoft Flight Simulator ما به خوبی شاهد پیشرفت گرافیکی محیط بازی بودیم، به طوری که اگر کمی به تصاویر دقت کنید و آن ها را با تریلر منتشر شده در E3 2019 مقایسه کنید، به خوبی متوجه حرف من می شوید. به نظر می رسد سازندگان بازی سخت درحال تلاش هستند تا همانند چند ده سری گذشته، در سبک بازی های شبیه سازی بی همتا باشند.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید:

زمان عرضه بازی برای سال 2020 مشخص شده، اما ماه دقیقی برای آن در نظر گرفته نشده است، اما اگر چشم روی هم بگذارید سال 2020 هم می آید و می توانید این شاهکار شبیه سازی را تجربه کنید.
تصاویر بازی Microsoft Flight Simulator را تماشا کردید؟ نظرتان نسبت به این عکس ها چیست؟
خوشحال می شویم اگر نظر خود را در رابطه با این بازی و تصاویر منتشر شده با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود