ریمستر شدن Red Dead Redemption 1 و انتشار آن برای پی سی (PC)

1 325

آیا بازی رد دد ردمپشن 1 (Red Dead 1) ریمستر می شود؟

تا 2-3 سال قبل شایعات فراوانی در رابطه با ریمستر شدن آثار قدیمی کمپانی راک استار گیم (Rockstar Games) به گوش می رسید که خیلی ها معتقد بودند این شایعات به واقعیت تبدیل نخواهند شد که در نهایت اتفاق افتادند. فارغ از اینها اگر برنامه های لو رفته این کمپانی حقیقت داشته باشند، رد دد ردمپشن 1 (Red Dead Redemption 1) جزو برنامه های فعلی این کمپانی است و به صورت همزمان همراه با جی تی ای وی آی (GTA VI) روی این پروژه کار می کنند و قرار است قبل یا بعد از عرضه نسخه جدید جی تی ای ریمستر شود. اما ریمستری به مراتب بهتر از سه گانه جی تی ای که متاسفانه با واکنش های منفی منتقدین و گیمر ها روبرو شد.

در ادامه قصد داریم بررسی کنیم که آیا بازی Red Dead Redemption 1 برای کامپیوتر / پی سی (PC) عرضه می شود یا خیر.
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

آیا بازی رد دد ردمپشن 1 (Red Dead 1) برای پی سی (PC) منتشر می شود؟

شک نکنید که چنین اتفاقی در نهایت رخ خواهد داد، چرا راک استار دیگر مثل سابق تعصبی روی پلتفرم ندارد و قصد دارد همچون کمپانی سونی (Sony)، فعالیت های خود را گسترده کند و با توجه به اینکه نسخه دوم نیز بعد از 1.5 الی 2 سال برای پلتفرم پی سی (PC) منتشر شد و اتفاقا استقبال کم نظیری از آن صورت گرفت، منتشر شدن بازی رد دد 1 برای کامپیوتر را باید قطعی دانست.

همچنین اگر مصاحبه های مدیرعامل این کمپانی را دنبال کرده باشید، حتما می دانید که وی هیچگونه مسئله ای را در این خصوص رد نکرده است.

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به منتشر شدن بازی رد دد 1 برای کامپیوتر چیست؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
1 دیدگاه
  1. علی می گوید

    متاسفانه استودیو گرو استریت باعث شد بزرگترین بازیهای تاریخ یعنی سه گانه gta به بدترین شکل ممکن ریمستر بشه که باعث عصبانیت طرفدران شد من فوق العاده دوستدار دو بازی که ذکر کردید هستم gta iv که بهینه سازی افتضاحی روی پی سی داشت رد دد یک هم که نیامد امیدوارم این دو بازی به بهترین شکل ریمستر و بهترین عملکرد را روی پی سی داشته باشند

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود