دانلود مود ماشین پژو پارس (TU5) برای بازی GTA San Andreas

0 2,644

از آخرین ماد ماشین برای بازی جی تی ای سن اندرس (GTA San Andreas) که در سایت گذاشتیم، فکر میکنم نزدیک به 1.5 سال میگذرد و با توجه به درخواست شما عزیزان در بخش های مختلف، تصمیم گرفتیم تا امروز مود ماشین پژو پارس (TU5) برای بازی GTA San Andreas رو برای دانلود قرار دهیم. سازنده این ماد یک ایرانی، تحت عنوان Amir Turk (لقب) هست که اگر درحال خواندن این متن هست، از همینجا از این عزیز تشکر می کنیم. فارغ از اینها، طراحی ماد ماشین پژو پارس جی تی ای سن اندرس به خوبی انجام شده است و اگر در بازی های ویدیویی ماشین باز باشید، قطعا از این ماد استقبال خواهید کرد.

جهت دانلود مود ماشین پژو پارس (تی یو فایو) برای جی تی ای سن اندرس، تا انتها با سایت پلی مگ باشید.

ویژگی های ماد پژو پارس (تی یو 5)  جی تی ای سن اندرس

  • شبیه سازی فوق العاده ماشین پژو پارس TU5
  • مدل سازی سه بعدی بسیار خوب
  • کیفیت بسیار خوب
  • ساخته شده توسط یک ایرانی
  • نصب بسیار آسان

دانلود مود ماشین پژو پارس (TU5) برای بازی GTA San Andreas

دوستان عزیز، این ماد فقط 11.5 مگابایت می باشد و شما می توانید از طریق لینک زیر وارد آپلود بوی (جایی که فایل آپلود شده) شوید و روی دانلود کند سرعت بزنید؛ زمانی که تایمر به اتمام برسد، به شما اجازه دانلود را خواهد داد.

دانلود ماد پژو پارس تی یو فایو جی تی ای سن اندرس

دوستان، اگر نخوه نصب این ماد را بلد نیستید، می توانید از مقاله آموزشی مرتبط که در سایت قبلا تهیه کرده ایم، بهره مند شوید، فقط کافیست روی متن بنفش زیر کلیک کنید تا وارد صفحه آموزش شوید.

آموزش نصب مود ماشین در بازی GTA San Andreas (کلیک کنید)

 

 

 

 

دانلود ماد GTA SA از سایت پلی مگ به طور رایگان به همراه روش نصب!

هر سوالی راجع به آموزش نصب مود ماشین پژو پارس (تی یو فایو) در GTA San Andreas و اضافه کردن ماد ماشین به جی تی ای سن اندرس داشتید در بخش نظرات ارسال کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشیم 🙂

منبع: سایت پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود