تاریخ انتشار بازی PES 2023 | آیا نسخه جدید ساخته می شود؟

0 13,314

یکی از سوالات پرتکرار گیمرها و طرفداران بازی پی اس در سطح اینترنت، این است که آیا بازی PES 2023 ساخته و منتشر می شود؟ اگر ساخته می شود، تاریخ انتشار این بازی تعیین و مشخص شده است یا خیر؟ با توجه به اینکه کونامی (Konami) درحال حاضر، در سکوت رسانه ای قرار دارد، باعث ایجاد شایعات گسترده ای در رابطه با پی اس 2023 شده است. به صورت کلی قصد داریم به تمامی سوالات مهم شما در رابطه با منتشر شدن یا نشدن این بازی پاسخ دهیم و در صورتیکه سوال مرتبط در رابطه با نسخه جدید دارید، حتما نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

در ادامه اطلاعات مهمی راجع به پی اس 2023 قرار گرفته است.
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

آیا PES 2023 ساخته می شود؟

متاسفانه خبری از بازی پی اس 2023 نخواهد بود و کونامی تمام تمرکز خود را بر روی عنوان رایگان PES 2022 گذاشته است. به معنای دیگر آنها قصد دارند همانند PES 2021 که همان نسخه بروز شده از لحاظ نقل و انتقالات و کیت تیم ها بود را روی نسخه فعلی انجام دهند و اگر پی اس 2023 عرضه شود، کوچک‌ترین تفاوت گیم پلی و گرافیکی نسبت به پی اس 2022 ندارد و فقط نقل و انتقالات آپدیت شده اند. اگر چه قرار است مشکلات فنی بازی در نسخه آینده که حالا مشخص نیست به صورت آپدیت است یا خیر نیز حل شوند و یک سری بخش های جدید مثل مستر لیگ (Master League) به بازی اضافه شوند.

آیا آپدیت پی اس 2023 رایگان منتشر می شود؟

همانطور که مطلع هستید سری بازی eFootball PES کاملا رایگان شده اند، البته با اعمال یک سری محدودیت مثل تعداد تیم ها و اگر این آپدیت عرضه شود، کاملا رایگان خواهد بود. البته زمزمه هایی مبنی بر عرضه نسخه پولی و کامل تر به گوش می رسد، اما تاثیری روی گیم پلی و … نمی‌گذارد و فقط به تعداد تیم های آنلاک شما اضافه می شود.

 

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما راجع به خبر ساخته نشدن بازی PES 2023 چیست؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 9 میانگین: 4.4]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود