تریلر فصل پنجم سریال Peaky Blinders منتشر شد؛ بازگشت به بیرمنگام

تریلر فصل پنجم پیکی بلایندرز زیبا به نظر می رسد

تریلر فصل پنجم سریال پیکی بلایندرز

سرانجام شبکه BBC اولین تریلر رسمی فصل پنجم سریال Peaky Blinders (نقاب داران) را منتشر کرد. در این تریلر یک دقیقه‌ای شاهد بازگشت تامی شلبی و خانواده‌اش به خانه و شهر خود یعنی بیرمنگام هستیم. امروز و در جدیدتربن اخبار سینما و تلویزیون شاهد انتشار اولین تریلر فصل پنجم سریال Peaky Blinders (نقاب داران)، توسط شبکه‌ی BBC (بی بی سی) و سازندگان این سریال محبوب و مورد انتظار بودیم. ماه ها قبل خبر ساخت و فیلمبرداری فصل پنجم این سریال اعلام رسمی شده بود و بازیگران شاخصی که در این فصل به سریال اضافه خواهند شد نیز معرفی شده بودند.
بازیگران نام آشنایی نظیر آنیا تیلور، برایان گلیسون و سم کلفلین.
در ادامه به جزئیات بیشتر خواهیم پرداخت.

نقد و بررسی فصل پنجم سریال Peaky Blinders را از دست ندهید

فصل پنجم Peaky Blinders، همانند فصول گذشته فوق العاده خواهد بود؟
فصل پنجم Peaky Blinders، همانند فصول گذشته فوق العاده خواهد بود؟

اخبار کمی از فصل پنجم سریال وجود دارد

اما جدای از این‌ها اخبار منتشر شده از فصل پنجم سریال Peaky Blinders فقط به همین معرفی و چند عکس از روند ساخت و فیلمبرداری و چند عکس از فضای سریال در این فصل محدود می‌شد و شاهد اخبار دیگری از آن نبودیم. پیش از این انتظار می‌رفت فصل پنجم فصل پایانی این سریال محبوب باشد اما همین چند هفته‌ی قبل استیون نایت به عنوان سازنده‌ی این سریال اعلام کرد هرچند به طور رسمی و قطعی با شبکه‌ی BBC برای تمدید فصل های بیشتر این سریال به توافق نرسیده‌اند، اما ساخت فصل ششم و هفتم این سریال از همیشه محتمل‌تر است و وی مشغول نوشتن و تنظیم فیلمنامه برای این دو فصل است.اما برگردیم به فصل پنجم و تریلری که امروز، به عنوان اولین تریلر فصل پنجم سریال Peaky Blinders منتشر شد؛
در ادامه در رابطه با داستان فصل پنجم صحبت خواهیم کرد.

در فصل پنجم پیکی بلایندرز چه اتفاقاتی خواهد افتاد؟

اتفاقات این فصل در سال 1929 و در زمانی که بحران مالی بریتانیا را فرا گرفته‌است جریان دارد. در فصل چهارم و انتهای فصل شاهد ورود تامی شلبی به سیاست بودیم حال و در فصل پنجم گویا تم اصلی اتفاقات بیشتر از همیشه رنگ و بوی سیاست دارد. در حین اتفاقات این فصل تامی شلبی با سیاست‌مدار خوش فکر با شخصیتی کاریزماتیک آشنا می‌شود و حاصل این آشنایی و تبادل اندیشه‌ها این است که تامی شلبی متوجه می‌شود پاسخ به خواسته‌ی این سیاست‌مدار نه تنها روی زندگی وی و خانواده‌اش بلکه روی آینده کل ملت و کشورش تاثیر خواهد گذاشت.
سیاست این بار در سریال پیکی بلایندرز

یکی از جذاب ترین سکانس های فصل پنجم سریال پیکی بلایندرز ...
یکی از جذاب ترین سکانس های فصل پنجم سریال پیکی بلایندرز …
تامی شلبی مسیر تبدیل شدن به یک سیاست مدار با نفوذ

تامی شلبی که خود مسیر تبدیل شدن به یک سیاست‌مدار با نفوذ را از قبل آغاز کرده‌است در این مسیر و در فصل پنجم با اسوالد موزلی (سیاست‌مدار مشهور بریتانیا در آن زمان که با هیتلر نیز ملاقات کرده بود) آشنا می‌شود. چیزی که از تریلر قابل برداشت است گویا رابطه تامی شلبی و اسوالد موزلی به دشمنی ختم می‌شود.
در صحنه‌ای از تریلر ماشین منفجر شده‌ای در خیابان‌های بیرمنگام را می‌بینیم. در گوشه‌ی کادر تامی شلبی در حال کمک به شخص مجروح است و پالی در پی کشتن شخص مهاجم. باید منتظر ماند و دید این سکانس مربوط به چه موضوعی از این فصل است.
باز هم داستان زیبا …

دیگر صحنه های زیبای فصل پنجم Peaky Blinders

از دیگر صحنه‌های زیبا و مهم این تریلر یک دقیقه‌ای از فصل پنجم سریال Peaky Blinders (نقاب داران) صحنه‌ای است که تامی شلبی را در کنار دخترش می‌بینیم. هرچند مکان این سکانس چندان واضح نیست اما می‌توان حدس زد بر سر قبر شخصی استاده‌اند. در تریلر شاهد حضور آنیا تیلور جوی هستیم که از قرار معلوم در فصل پنجم به خط داستانی سریال بازگشته است.
بازگشت آنیا تیلور، خبر بسیار خوبی برای طرفداران است.

خلاصه ای از اتفاقات فصل پنجم سریال Peaky Blinders

و اما اگر بخواهیم به‌طور خلاصه به دیگر اتفاقات اولین تریلر فصل پنجم سریال Peaky Blinders اشاره کنیم در صحنه‌هایی شاهد درگیری‌هایی در ابعاد بزرگ هستیم که می‌توان پیشبینی کرد مربوط به حمله به شهر بیرمنگام است.در صحنه‌ای دیگر شاهد تظاهرات هایی هستیم که باید منتظر ماند و دید در رابطه با چه موضوعی شکل گرفته است. همچنین مایکل را با دختری که احتمالا همسرش است در بیرمنگام مشاهده می‌کنیم؛ اگر یادتان باشد بعد از اتفاقات فصل چهارم، تامی مایکل را به نوعی به آمریکا تبعید کرده بود.
به نظر فصلی پر از اتفاق در انتظار ماست.
در ادامه به بررسی مهم ترین سکانس تریلر خواهیم پرداخت.

فصل پنجم سریال پیکی بلایندرز: در فصل پنجم پیکی بلایندرز شاهد اتفاقات زیادی خواهیم بود.
فصل پنجم سریال پیکی بلایندرز: در فصل پنجم پیکی بلایندرز شاهد اتفاقات زیادی خواهیم بود.

مهمترین سکانس تریلر فصل پنجم Peaky Blinders

و اما شاید مهم ترین صحنه این تریلر آن‌جاییست که تامی شلبی شخصی نامعلوم را هدف تیراندازی قرار داده است. سکانسی که از الان مخاطب را مشتاق فرا رسیدن زمان انتشار فصل جدید سریال Peaky Blinders می‌کند. اما همچنان و تا به امروز تاریخ انتشار فصل پنجم سریال پیکی بلایندرز اعلام نشده است. همانند چهار فصل پیشین این سریال، استیون نایت وظیفه‌ی ساخت فصل پنجم را در اختیار دارد.
در ادامه به بازیگران فصل پنجم سریال پیکی بلایندرز خواهیم پرداخت.

بازیگران محبوب سریال Peaky Blinders

از بازیگران معروف و محبوبی که در این سریال موفق و محصول شبکه BBC به نقش آفرینی پرداخته‌اند می‌توان به کیلین مورفی، هلن مک کوری، سوفی راندل، پاول اندرسون، آیدان گیلن، شارلی مورفی، جک راون، ند دنی، کینگزلی بن-ادیر، هری کرتون، پکی لی، ایمی فیون ادواردز، فین کول، ناتاشا اوکیف، کیت فیلیپس، ایان پک، بنجامین زفانایا، آنیا تیلور جوی، الیوت کووان، شارلین مک‌کنا، اندرو کوجی، سم کلفلین، برایان گلیسون، نیل مسکل، کیت دیکی، کاسمو جارویس، امت جی. اسکنلن و داریل مک‌کارمک اشاره کرد.
بازیگرانی فوق العاده و صاحب سبک که باعث جذابیت این اثر شده اند.

منبع: پلی مگ

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در سایت پلی مگ مطلع شوید:

تریلر فصل پنجم سریال Peaky Blinders نوید یک فصل فوق العاده را به ما می دهد.
طرفداران از تریلر فصل پنجم پیکی بلایندرز، رضایت کامل را داشته اند.
نظر شما نسبت به تریلر فصل پنجم سریال Peaky Blinders چیست؟
(این ویدیو را با دوستانتان به اشتراک بگذارید)

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود