نسخه جدید بازی Saints Row درحال ساخت می باشد | THQ NORDIC تایید کرد

Saints Row 5 به زودی ساخته و منتشر می شود

0 236

Saints Row 5 چه زمانی منتشر می شود؟

همین 6 سال پیش بود که نسخه چهارم بازی Saint Row به طور انحصاری برای کنسول XBOX 360 و رایانه های شخصی (PC) منتشر شد و پس از اینکه توانست با بازخوردهای بسیار عالی طرفداران و منتقدان روبرو شود، برای کنسول های نسل هشتمی، یعنی دو کنسول XBOX ONE و PS4 هم منتشر شد. امروز خبر بسیار خوبی برای شما دارم، طبق شواهد و گفته های THQ NORDIC، به نظر می رسد نسخه جدید بازی Saints Row درحال ساخت است و به زودی شاهد نسخه پنجم این بازی (Saints Row 5) خواهیم بود. البته اگر به جمله من دقت کرده باشید، گفتم طبق شواهد و گفته ها، یعنی هنوز هیچ چیز قطعی نیست، اما با توجه به شایعات و اطلاعات منتشر شده باید آن را تقریبا قطعی دانست.
توضیحات بیشتر در رابطه با Saints Row 5 را در ادامه بخوانید؛

استودیو Volition بی تاب برای ساخت نسخه جدید

همانطور که می دانید، برنامه نویسی و توسعه سری بازی Saints Row همیشه برعهده این استودیوی خوشنام بوده است و طبق توییت یکی از کاربران و علی الخصوص گفته های یکی از کارکنان این استودیو، استودیو Volition درحال کار بر روی نسخه جدیدی از بازی Saints Row است. البته هنوز معلوم نیست که آیا به نسخه های قبلی ربطی دارد یا خیر، اما به شخصه امیدوارم با Saints Row 5 روبرو باشیم.
لازم به ذکر است آخرین ساخته این استودیو برمی گردد به سال 2017، یعنی بازی Agents of Mayhem

ساخت نسخه جدید بازی Saints Row بالاخره شایعه است یا …؟!

همانطور که گفتم، یکی از کارکنان این استودیو خبر از ساخت نسخه جدیدی از Saints Row داده است و جدا از اینها سایت های معتبر اروپایی که سابقه بسیار خوبی در افشای اطلاعات بازی ها قبل از عرضه آن ها دارند، ساخت Saints Row 5 را تایید کرده اند، در نتیجه باید به این خبر، به عنوان یک شایعه نگاه نکنیم.
به هرحال امیدواریم Saints Row 5 هرچه زودتر ساخته و منتشر شود.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید:

به نظر شما نسخه جدید بازی Saints Row ساخته خواهد شد و می تواند
موفقیت های نسخه های پیشین خود را تکرار کند؟!
خوشحال می شویم نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید تا بحث جذابی شکل بگیرد.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود