عکس های جدید Death Stranding طبیعت زیبای بازی را نشان می دهد

تصاویر طبیعت بازی Death Stranding را تماشا کنید.

0 309

تصاویر طبیعت بازی Death Stranding

عکس های جدید Death Stranding: چیزی تا گیمزکام 2019 (Gamescom 2019) باقی نمانده است و انتظار می رود اطلاعات و علی الخصوص گیم پلی ها و تریلرهای بسیار زیادی از بازی Death Stranding هم منتشر شود. البته به نظر می رسد هیدئو کوجیما (Hide Kojima) به هیج عنوان قصد ندارد هایپ طرفداران بخوابد و هر هفته تصاویر جدیدی از بازی خود منتشر می کند که البته با بازخورد فوق العاده‌ی طرفداران روبرو می شود. در تازه ترین اقدام از سوی سازنده بازی، یعنی هیدئو کوجیما، باز هم تصاویر جدیدی از بازی Death Stranding اما اینبار متفاوت تر از همیشه منتشر شده است.
در ادامه می توانید عکس های جدید Death Stranding را تماشا کنید.

عکس های بازی Death Stranding

عکس های جدید Death Stranding چه چیزی را نشان می دهد؟

با تماشای این تصاویر ما چند چیز را متوجه می شویم:
اول از همه به نظر می رسد که در بازی Death Stranding امکان خوابیدن وجود دارد، درست همانند بازی Red Dead Redemption 2 و این امکان طبیعتا باید برای گذر زمان یا سیو (Save) کردن به بازی اضافه شده باشد. اما از بین تصاویر طبیعت بازی Death Stranding چیزی که بیشتر از همه باعث لذت بردن من شد، تصویر سوم، یعنی چشمه بود. با کمی دقت و زوم متوجه گرافیک خارق العاده و باورنکردنی این چشمه می شوید.

شباهت محیط بازی Death Stranding به محیط بازی Horizon Zero Dawn

اما اگر کمی دقت به خرج دهید، متوجه شباهت طبیعت و محیط این بازی با Horizon Zero Dَawn خواهید شد که البته Death Stranding چند درجه پیشرفته تر است. اما لازم به ذکر است که موتور بازی سازی Death Stranding دقیقا همان موتوریست که سازندگان بازی Horizon Zero Dawn استفاده کرده اند که این واقعا در نوع خودش جالب است.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید:

عکس های جدید Death Stranding را تماشا کردید؟ نظر شما نسبت به این تصاویر چیست؟
آیا زود است که برچسب شاهکار را روی این عنوان مورد انتظار بچسبانیم؟
خوشحال می شویم اگر نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود