آیا بازی رایگان Neverwinter از قابلیت Crossplay پشتیبانی می کند؟

0 227

بازی Neverwinter را به صورت کراس پلی تجربه کنید

بازی Neverwinter نام یکی از بازی های رایگان آنلاین (Free To Play) که برای اولین بار در سال 2013 برای رایانه های شخصی (PC) در استیم (Steam) منتشر شد و بعد از آن به ترتیب در سال های 2014 و 2015 به ترتیب برای کنسول های پلی استیشن 4 (PS4) و اکس باکس وان (XBOX ONE) نیز منتشر شد. جالب است بدانید این بازی هر سال که می گذرد، توانسته با آپدیت های خود، تنوع را در بازی نگه دارد و علی الخصوص بهبود گرافیکی نیز حاصل شود. Cryptic Studio بعد از گذشت چند سال از عرضه بازی، به خوبی می داند که چه چیزی برای بازی Neverwinter خوب است و دیگر بازیکنان را جذب می کند.
در ادامه در رابطه با ویژگی کراس پلی و کراس پلتفرم بازی Neverwinter صحبت می کنیم.

بازی Neverwinter از قابلیت کراس پلتفرم و کراس پلی پشتیبانی می کند

این بازی رایگان MMORPG که شباهت بسیار زیادی هم به بازی محبوب World of Warcraft دارد، از قابلیت Cross Platform پشتیبانی می کند. یعنی اگر شما در کنسول پلی استیشن 4 به تجربه بازی بپردازید، قادر خواهید بود با دوستان و یا دیگر بازیکنان در کنسول اکس باکس وان و PC نیز به تجربه بپردازید (و یا برعکس).

تصویری از بخش PVE بازی پرطرفدار Neverwinter که شباهت هایی به عنوان World of Warcraft دارد.
تصویری از بخش PVE بازی پرطرفدار Neverwinter که شباهت هایی به عنوان World of Warcraft دارد.

آیا Neverwinter ارزش تجربه کردن را دارد؟

من این عنوان را چه در کنسول پلی استیشن 4 (PS4) و چه در رایانه شخصی (PC) تجربه کردم و باید بگویم که محتویات بازی با توجه به رایگان بودن آن بسیار فوق العاده و دلچسب هستند. اما اگر درحال حاضر درحال تجربه بازی مثل World of Warcraft هستید، به نظرم اصلا ارزش ندارد، اما همانطور که گفتم، برای یک عنوان رایگان و به خصوص در کشور ما که قیمت بازی ها بسیار بالا است، بسیار با ارزش است.
لازم به ذکر است طبق آخرین آمار ثبت شده در سال 2018، این بازی 18 میلیون پلیر فعال دارد، که البته درحال حاضر تعداد خیلی خیلی بیشتر است.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید!

آیا تابحال به تجربه بازی Neverwinter پرداخته اید؟ نظر شما نسبت به این بازی رایگان چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود