از کاور بازی FIFA 21 به طور رسمی رونمایی شد | امباپه یا نیمار مسئله این است!

0 888

از طرح روی جلد بازی فیفا 21 رونمایی شد

ساعاتی قبل الکترونیک آرتز (EA) به طور رسمی از کاور بازی FIFA 21 رونمایی کرد؛ همانطور که در پایین این پاراگراف مشاهده می کنید، بالاخره بعد از کش و قوس ها و شایعات فراوان، مشخص شد کیلیان امباپه، ستاره جوان آینده دار فرانسوی عضو باشگاه فوتبال پاری سن ژرمن در طرح روی جلد فیفا 21 قرار خواهد گرفت. حقیقتا انتظار از الکترونیک آرتز و کاور نسخه جدید فیفا چیز دیگری بود و به نظر می رسد این کمپانی از پشت پرده دنیای فوتبال به خوبی خبردار می باشد، چرا که اگر بخواهیم به شایعات توجه کنیم و آنها را ملاک قرار دهیم، کمپانی EA (بخش Sports) مواضع خود را چندین درجه تغییر داده است.

در ادامه می توانید هم طرح روی جلد بازی فیفا 21 را تماشا کنید و هم در رابطه با دلایل انتخاب کیلیان امباپه و موضوعات پیرامون آن صحبت خواهیم کرد.

این هم تصویر رسمی از کاور یا همان طرح روی جلد بازی FIFA 21
این هم تصویر رسمی از کاور یا همان طرح روی جلد بازی FIFA 21

شایعات اخیر نقل و انتقالات فوتبال اروپا باعث شد تا نیمار روی کاور فیفا 21 قرار بگیرد

احتمالا اگر شایعات و اخبار پیرامون دنیای فوتبال (بخش نقل و انتقالات) و علی الخصوص خود بازی FIFA 21 را دنبال کرده باشید، مطلع هستید که قرار بود نیمار، ستاره برزیلی باشگاه پاری سن ژرمن روی کاور بازی قرار بگیرد و حتی چندین عکس نیز لو رفت. اما اخبار و شایعات فوتبال و حواشی به وجود آمده برای نیمار، نشان می دهند که وی قصد رفتن به باشگاه رئال مادرید را دارد.

همین هفته های اخیر بود که بارسلونا بازی خود را مساوی کرد و از آن طرف رئال مادرید جهت نزدیک شدن به قهرمانی لالیگا به برد نیاز داشت و نیما در استوری اینستاگرام خود، نسبت به گل شدن راموس، کاپیتان باشگاه رئال مادرید، با خوشحالی واکنش نشان داد تا این شایعات داغ تر شوند.

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به کاور بازی FIFA 21 چیست؟
از بین کیلیان امباپه و نیمار کدام یک را بیشتر دوست دارید؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود