فصل ششم سریال Lucifer ساخته می شود

Season 6 سریال Lucifer کی ساخته می شود؟

1 768

اطلاعاتی راجع به فصل 6 سریال لوسیفر

فصل ششم سریال Lucifer: سریال لوسیفر (Lucifer) از سال 2016 آغاز به پخش شد و در این چهار سال، 5 فصل از این سریال منتشر شده است. به جرات می توان گفت که این اثر جزو محبوب ترین و خوش ساخت ترین سریال هاییست که در 5-6 سال اخیر ساخته شده است. بعد از پایان فصل 5، نگرانی ها و شایعاتی مبنی بر ساخته نشدن فصل ششم این سری منتشر شده بود که کمی طرفداران را اندوهگین و ناراحت کرده بود، اما در این دو سه روز خبرها و اطلاعاتی راجع به فصل 6 سریال لوسیفر منتشر شده است که همه این ها را نقض می کند.
در ادامه به اطلاعاتی راجع به فصل 6 سریال لوسیفر که به تازگی منتشر شده است می پردازیم.

آیا بعد از سیزن 6، سریال به طور کلی به اتمام می رسد؟

البته بارها گفته شد که پایان این سریال، در فصل پنجم انجام شده است، اما همانطور که می دانید این سریال آنقدر محبوب است که طرفداران با ایجاد کمپین ها و جمع آوری امضاهای پرتعداد، توانستند توجه وارنر برادرز و نت فلیکس، توجه ها را به خود معطوف کنند و نتیجه اش این شد که آنها دوباره به ساخت فصل جدید فکر کنند و شاید این اتفاق به زودی نیز بیفتد.
در ادامه خواهیم گفت که آیا این سریال برای فصل ششم تمدید می شود یا خیر.

آیا واقعا فصل 6 Lucifer ساخته خواهد شد؟

همانطور که گفته شد، تلاش طرفداران بالاخره نتیجه داد و نت فلیکس و وارنر برادرز درحال مذاکره و انجام مقدمات، برای ساخت دوباره سریال هستند. البته هیچ صحبت رسمی از سوی دو طرف و علی الخصوص عوامل سریال گفته نشده است، اما خبرگذاری های بین المللی، این موضوع را تایید کرده اند. شاید همین خبر خوبی برای طرفداران قدیمی و همیشگی این سری باشد.

 

از آخرین اخبار سینما و تلویزیون در سایت پلی مگ خبردار شوید!

نظر شما نسبت به این خبر چیست؟

منبع: پلی مگ

1 دیدگاه
  1. مجتبی می گوید

    واقعا سریال خوبیه خدا کنه فصل جدیدش رو بسازن

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود