نسخه آپگرید شده بازی Metro: Exodus منتشر شد

0 80

با توجه به اینکه هنوز در اول نسل نهم بازی های ویدیویی قرار داریم و طبعا در این مدت زمان کوتاه (کمتر از یک سال از عرضه کنسول های نسل جدید) بازی های انحصاری زیادی منتشر نشده است و در صورتی که منتشر شده باشد هم در انحصار کامل کنسول های نسل نهمی نمی باشد و در این زمان خیلی از استودیو ها و کمپانی های گیم و بازی سازی، درحال ریمستر یا ارتقاء بازی های خود به نسل جدید هستند؛ نمونه اش آپکرید بازی FIFA 21 برای کنسول های نسل نهمی. ساعاتی پیش نسخه ارتقاء یافته بازی مترو اکسدس (Metro: Exodus) تحت عنوان Enhanced Edition معرفی شد و به نظر می رسد پیشرفت های خوبی نسبت به نسخه اولیه صورت گرفته است.

در ادامه بیشتر راجع به نسخه ارتقاء یافته بازی مترو اکسدس صحبت می کنیم.
با سایت پلی مگ همراه باشید.

فرق نسخه Enhanced Edition بازی Metro Exodus با نسخه اولیه چیست؟

همانطور که گفته شد نسخه آپگرید شده تحت عنوان Enhanced Edition ساعاتی قبل رسما معرفی شد. طبعا بزرگ ترین تفاوتی که بین نسخه اولیه و این نسخه وجود دارد، در رابطه با افزایش گرافیک و بالا رفتن کیفیت نورپردازی و تکسچرها است و این نسخه معمولا برای کسانی جوابگو است و می توانند به طور کامل از ویژگی های جدید آن لذت ببرند که سیستم بالا رده گیمینگ و یا یکی از کنسول های نسل نهمی، یعنی پلی استیشن 5 (PS5) یا ایکس باکس سری ایکس / اس (XBOX Series X / S) را داشته باشند.

با توجه به اینکه تمرکز اینهنسد ادیشن بیشتر روی ویژگی ری تریسینگ (Ray-Tracing) بوده است، در صورتی که سیستم و از همه مهمتر کارت گرافیک (GPU) شما یکی از کارت های گرافیک سری آر تی ایکس، مثل کارت گرافیک RTX 3060 می باشد، تجربه و نصب و تهیه این بازی را به شما عزیزان پیشنهاد می کنم.

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

آیا سیستم شما از ویژگی Ray Tracing پشتیبانی می کند؟
آیا قصد خرید Metro: Exodus Enhanced Edition را دارید؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: سایت پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود