نقدها و نمرات بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales منتشر شد

0 533

متای اسپایدرمن: مایلز مورالس مشخص شد

24 ساعت قبل به طور رسمی عنوان مورد انتظار Spider-Man: Miles Morales برای کنسول نسل هشتمی پلی استیشن 4 (PS4) منتشر شد و همانند نسخه 2018 این بازی، توانست با واکنش بسیار خوب منتقدین روبرو شود. لازم به ذکر است این بازی برای کنسول نسل نهمی پلی استیشن 5 (PS5)، در زمان عرضه این کنسول (چند روز دیگر) نیز عرضه خواهد شد و گیمرها می توانند این بازی را با کیفیت و فریم ریت فوق العاده بیشتری نسبت به پی اس فور تجربه کنند؛ لازم به ذکر است این بازی عنوان انحصاری سونی می باشد و برای پی سی یا اکس باکس وان و سری اکس منتشر نخواهد شد. در ادامه می توانید متا نهایی مایلز مورالس را ببینید.

جهت خواندن نقدها و نمرات بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales همراه سایت پلی مگ باشید.

نظر و امتیاز سایت های مختلف راجع به بازی Spider-Man: Miles Morales

سایت Digital Spy

نمره داده شده: 100 از 100

نیویورک سیتی به طرز فوق العاده ای شبیه سازی شده است (علی الخصوص در PS5) و بازی از لحاظ فنی بسیار فوق العاده است و در کنار فریم ریت بی نظیر و تکنولوژی ری تریسینگ می توانید شکوه نسل بعدی را حس کنید. بازی از لحاظ داستانی بی نقص است و پتانسیل گسترش آن با ارائه بسته های الحاقی (DLC) بیشتر، در آینده ای نزیک را دارد. به طور کلی Spider-Man: Miles Morales به حدی خوب است که گیمرها را مشتاق به خرید کنسول پلی استیشن 5، جهت تجربه آن می کند.

سایت Everyeye.it

نمره داده شده: 80 از 100

بالاخره انتظارها به سر رسید و بازی اسپایدرمن مایلز مورالس منتشر شد؛ بازی از لحاظ داستانی بسیار سرگرن کننده و خوب نوشته و طراحی شده است؛ سازندگان بازی را طوری توسعه داده اند که شما می توانید کارهای تکراری را در بازی انجام دهید و سرگرم شوید. خوشبختانه مراحل اصلی بازی نسبت به نسخه قبلی دچار بهبود شده است، اما برای کسانی که در پلی استیشن 4 بازی می کنند خیلی از لحاظ کیفیت و … چیز جدیدی نیست؛ اگر چه اینسامنیاک گیمز همیشه ضامن کیفیت بوده است.

سایت Telegraph

نمره داده شده: 60 از 100

بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales یک داستان و گیم پلی سرگرم کننده را ارائه می دهد که براساس پایه های خود (از لحاظ داستانی) ساخته شده است؛ اما متاسفانه یک سری مشکلات فنی در نسخه PS4 آن وجود دارد، طوری که انگار با کینه ورزی برای کنسول نسل هشتمی پورت شده است!

نقدها و نمرات بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales در کنسول پلی استیشن 4 (PS4)

متای اسپایدرمن: مایلز مورالس در پی اس فور (PS4)
متای اسپایدرمن: مایلز مورالس در پی اس فور (PS4)

نقدها و نمرات بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales در کنسول پلی استیشن 5 (PS5)

متای اسپایدرمن: مایلز مورالس در پی اس فایو (PS5)
متای اسپایدرمن: مایلز مورالس در پی اس فایو (PS5)

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به نقدها و نمرات بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales چیست؟

منبع: سایت پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود