آیا Anthem ارزش بازی کردن دارد؟ | نگاهی به بازی Anthem پس آپدیت های مختلف

اگر این سوال که بازی Anthem ارزش خریدن را دارد برای شما پیش آمده است، حتما تا آخر این بررسی با ما همراه باشید.

0 1,224

نگاهی به بازی Anthem پس آپدیت های مختلف

آیا Anthem ارزش بازی کردن دارد؟: فکر می کنم همه شما با فاجعه تاریخی صنعت گیم یعنی Fallout 76 آشنایی دارید. بازی که در E3 2018 معرفی شد و علاوه بر طرفداران این سری بازی، کل جهان گیم، نگاهشان به این اثر بود، اما نتیجه اش چه شد؟! این اتفاق مدتی بعد نیز برای بازی Anthem، ساخته بایوور (Bioware) نیز افتاد، بازی که طبق گفته سازندگان قرار بود به یک شاهکار ابدی تبدیل شود و اصلا همچین سبکی تابحال نبوده و نیست و نخواهد آمد! اما اینبار هم از واژه متاسفانه استفاده می کنیم و مجبوریم این بازی را هم به لیست فاجعه تاریخی صنعت گیم اضافه کنیم. حال بعد از عرضه آپدیت جدید Cataclysm بازی Anthem می خواهیم ببینیم که آیا Anthem ارزش بازی کردن دارد؟
با مقاله نگاهی به بازی Anthem پس آپدیت های مختلف همراهمان باشید.

تریلر گیم پلی آپدیت Cataclysm بازی Anthem

نگاهی به بازی Anthem پس آپدیت های مختلف

توضیحاتی در رابطه با آپدیت Cataclysm

قرار بود این آپدیت در ماه می منتشر شود اما در اقدامی ناگهانی توسط سازندگان بازی، آپدیت در ماه آگوست (حال حاضر) منتشر شد. در این آپدیت مرحله های جدید، لوت های جدید و چالش های جدیدی به بازی اضافه شده است، این بدین معنیست که محتوای بازی نسبت به قبل بیشتر شده است. چیزی که خیلی از کسانی که در زمان عرضه به این بازی انتقاد داشتند، همین کمبود محتوا بود.

آیا Anthem ارزش بازی کردن دارد؟
آیا Anthem ارزش بازی کردن دارد؟

بررسی آپدیت Cataclysm بازی Anthem

همانطور که گفتم این آپدیت محتویات جدیدی را به بازی اضافه می کند. این محتویات شامل سه ماموریت کوتاه است و کسانی که مراحل تهاجمی بازی را به اتمام رسانده باشند، می توانند این سه ماموریت را دریافت کنند. اما به هیچ وجه توقع یک داستان زیبا را نداشته باشید و متاسفانه باید بگویم که سطح داستان بازی این آپدیت، دقیقا مثل ماموریت های اصلی است. البته از حق نگذریم موسیقی هایی که در بروزرسانی Cataclysm به بازی اضافه شده اند واقعا زیبا هستند. اما شما برای اتمام این آپدیت، تنها به 15 دقیقه زمان نیاز دارید!
اما آیا تلاش سازندگان اثرگذار بوده است؟
(ای کاش محتویات جدید، همانند موسیقی های جدید عالی بودند!)

تلاش سازندگان برای بهتر کردن بازی با آپدیت های مختلف تا به اینجا چگونه بوده است؟

به نظر می رسد سازندگان بازی بسیار تلاش کرده اند تا بازیکنان با یک بازی زیبا روبرو باشند، اما متاسفانه نتیجه نهایی به هیچ عنوان جالب نیست. البته اگر انصاف را رعایت کنیم، المان هایی که در Cataclysm به بازی اضافه شده است، بسیار زیبا است و تاثیر حداقلی خود را گذاشته است. این آپدیت شما را مجاب به کار گروهی می کند و البته اینکه کار شما کشتن دشمن های زیاد است، بسیار شما را خسته خواهد کرد و همه اینها را به داستان کلیشه ای بازی اضافه کنید. با همه اینها، به هیچ عنوان آپدیت Cataclysm یک آپدیت جذاب به حساب نمی آید و اگر بخواهیم مجموعا حساب کنیم، بازی همانطور که بوده هست!
در ادامه نتیجه گیری خواهیم کرد.

نتیجه گیری نهایی: آیا Anthem ارزش بازی کردن دارد؟

هدف ما از این مقاله نگاهی به بازی Anthem پس از آپدیت های مختلف و علی الخصوص آخرین آپدیت آن یعنی Cataclysm بود. و اما نتیجه گیری، متاسفانه بایوور (Bioware) با این بازی، خدشه ای بزرگ بر نام خودش و سه گانه شاهکار Mass Efect وارد کرد و هنوز هم که هنوز است، پس از آپدیت های مختلف، این بازی به هیچ عنوان ارزش خرید و بازی کردن ندارد، آن هم با این قیمت! بدون شک بازی Anthem اولین بازی در این سبک است و ما امیدواریم بایوور، از این بازی درس گرفته باشد.
به شخصه امیدوارم No Man Sky، Anthem دومی باشد که با بروزرسانی ها جان تازه به خود گرفت.

نقد و بررسی بازی های جدید را در پلی مگ دنبال کنید:

باید دید در آخر Anthem همانند No man Sky با محتویات جدید موفق خواهد شد یا خیر.
نظر شما نسبت به این بررسی چیست و اینکه آیا با این مقاله موافق هستید؟

خوشحال می شویم اگر نظر خود را نسبت به آپدیت Cataclysm بازی Anthem
و علی الخصوص این مقاله ( نگاهی به بازی Anthem پس آپدیت های مختلف )
با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود