هر آنچه باید از بازی Hitman 4 بدانید (تاریخ انتشار + پلتفرم)

0 608

سری سه گانه Hitman شرکت IO Interactive در سال 2021 پس از انتشار عنوان اول در سال 2016 به پایان رسید. اما آیا این یک پایان برای Agent 47 دوست داشتنی است؟در ابتدا، برنامه انتشار یک سه گانه بود و سازندگان این کار را در شش سال گذشته انجام دادند. اما بسیاری حدس می زنند که پایان عنوان سوم بسیاری را در مورد نسخه چهارم احتمالی شگفت زده کرد. کل مجموعه سه گانه هیتمن موفقیت آمیز بود، بنابراین طرفداران منتظر عنوان چهارم احتمالی هستند و در اینجا در این مقاله، به بررسی آن خواهیم پرداخت. تا کنون اخبار رسمی در مورد هیتمن 4 منتشر نشده است بنابراین تا این لحظه حتی نام نسخه بعدی Hitman4مشخص نیست. علاوه بر این، توسعه دهندگان هر دو سال یک عنوان را منتشر کردند، بنابراین اگر Hitman 4 در دست ساخت بود، در سال 2022 منتشر می شد، یا حداقل اخباری از آن منتشر می شذ این مسٔله تأیید می کند که توسعه دهندگان برنامه ای برای انتشار عنوان چهارم نداشته اند. اگر اکنون توسعه دهندگان تصمیم بگیرند که هیتمن 4 را ارائه کنند، می توانیم مطمئن باشیم که به این زودی ها نخواهد بود. بنابراین چه زمانی ممکن است آن را منتشر کند، و کنسول های مقصد آن چه کنسول هایی هستند ؟ این چیزی است که در اینجا در این مقاله خواهیم دید. بنابراین بدون هیچ مقدمه دیگری، بیایید وارد آن شویم.

تاریخ انتشار هیتمن 4

یکی از اعضای IO Interactive در مصاحبه اخیر خود اشاره کرده است که توسعه دهندگان هنوز داستان Agent 47 را به پایان نرسانده اند. یعنی Hitman 3 پایانی برای Agent 47 نیست. اما انتشار عنوان بعدی Hitman ممکن است چند سال طول بکشد. دور به عنوان IO Interactive در حال کار بر روی عنوان اکشن متفاوتی است که احتمالاً یک سه گانه دیگر نیز خواهد بود. این فرنچایز جدید مبتنی بر جیمز باند خواهد بود و به طور بالقوه می‌توانیم انتظار داشته انتشار بیشتر از یک بازی را داشته باشیم. هنگامی که ساخت سری جیمزباند توسط IO Interactive تمام شد، آنها می توانند سری Hitman را مجدداً منتشر کنند، اما مدتی طول می کشد. اگر این خبر درست از آب در بیاید، در مجموع می‌توانیم سه عنوان جیمز باند را ببینیم که تکمیل آن حداقل پنج سال دیگر طول می‌کشد. اما اگر این یک بازی جیمز باند باشد، پس از دو تا سه سال آینده شاهد بازگشت مامور 47 خواهیم بود. بنابراین بر اساس تعداد عناوین سری جیمز باند آینده، می‌توانیم شاهد انتشار بازی Hitman 4 در سال 2025 یا خیلی بعدتر، زمانی در سال 2028 باشیم.

تاریخ انتشار هیتمن 4
تاریخ انتشار هیتمن 4

کنسول های مقصد Hitman 4

در مورد کنسول های مقصد میتوانیم مطمٔن بود که هیتمن 4 روی رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. و کنسول های پلی استیشن نیز این عنوان را دریافت خواهند کرد. اما اینکه کدام مدل پلی استیشن بازی را دریافت کند بستگی به زمان انتشار دارد. اگر بازی ذر نسل نهم منتشر شود، می‌توانیم شاهد عرضه بازی برای PS5 باشیم. اما اگر این نسخه خیلی دیرتر منتشر شود، احتمالاً تا آن زمان PS6 یا PS7  منتشر شده اند. و بازی در زمان انتشار بر روی آخرین و  احتمالا نسل قبلی پلی استیشن منتشر خواهد شد.مانند پلی استیشن، کاربران ایکس باکس نیز بازی را روی ایکس باکس دریافت خواهند کرد، اما بسته به اینکه آخرین مدل های ایکس باکس در بازار در زمان عرضه Hitman 4 چه هستند، شاهد پشتیبانی از آن خواهیم بود.

کنسول های مقصد Hitman 4 (پلتفرم ها)
کنسول های مقصد Hitman 4 (پلتفرم ها)

 

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما راجع به ساخته شدن بازی هیتمن 4 (Hitman 4) چیست؟

لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 3.5]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود