همه چیز درباره بازی Forza Horizon 6 [تاریخ انتشار + تغییرات]

0 2,702

مدتی قبل بود که استودیو Playground Games به صورت رسمی اعلام کرد پروسه ساخت بازی فورزا هورایزن 6 خیلی وقت است که آغاز شده است. در همین حین لیکر ها توانستند به اطلاعات و اخبار مهم و قابل ارائه ای دست پیدا کنند. اخباری که تاریخ انتشار بازی Forza Horizon 6 را به همراه جزئیات دیگر مثل احتمال عرضه آن در گیم پس و ویژگی های جدید آن، مشخص می کند. به هر حال چه بخواهیم و چه نخواهیم، این فرانچایز، بدون شک برترین فرانچایز ریسینگ و ماشین سواری در تاریخ صنعت گیم است. در هر نسخه جدیدی که عرضه می شود، ما شاهد استاندارد های خارق العاده ای هستیم که تا پیش از آن، در گیم های دیگر مشاهده نکردیم. می دانم که شما هم مشتاق عرضه هر چه سریع تر Forza Horizon 6 هستیم و در این مقاله می خواهیم هر اطلاعات مفیدی که درباره نسخه جدید این بازی وجود دارد را با شما عزیزان به اشتراک بگذاریم.

در ادامه هر آنچه که باید از بازی فورزا هورایزن 6 بدانید را قرار داده ایم.
لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

هر آنچه باید از بازی فورزا هورایزن 6 بدانید

تاریخ انتشار Forza Horizon 6

طبق اطلاعات منتشر شده، به نظر می رسد استودیو Playground Games قصد دارید فورزا هورایزن 6 را در تاریخ 2024 منتشر کند.
هنوز ماه و روز دقیق عرضه بازی مشخص نشده است، اما طبق برنامه تقریبا 3 ساله که نسخه جدید این بازی منتشر می شود، انتظار می رود تا در ماه شهریور (سپتامبر) سال 2024 (1403) این بازی به صورت رسمی برای پلفترم های «کنسول ایکس باکس سری اس (XBOX Series S)، ایکس باکس سری ایکس (XBOX Series X)، پی سی (PC) یا کامپیوتر» عرضه شود.
متاسفانه این بازی برای کنسول نسل هشتمی ایکس باکس وان (XBOX ONE) عرضه نخواهد شد.

تاریخ انتشار Forza Horizon 6 (فورزا هورایزن 6)
تاریخ انتشار Forza Horizon 6 (فورزا هورایزن 6)

احتمال عرضه Forza Horizon 6 بر روی گیم پس

یکی از اخبار جذابی که احتمال آن تقریبا قطعی است، در رابطه با عرضه بازی فورزا هورایزن 6 بر روی سرویس اشتراکی گیم پس (Game Pass) می باشد.
اگر چه مایکروسافت (Microsoft) همیشه سعی داشته تا بازی های مهم و انحصاری خود را بر روی این سرویس نیز عرضه کند. قطعا بازی Forza Horizon 6 از این قائده مستثنی نمی باشد.

شما می توانید با کلیک بر روی خرید گیم پس آلتیمیت، این سرویس را برای XBOX یا PC، به صورت مستقیم از فروشگاه پلی مگ خریداری نمایید.

تغییرات قابل انتظار بازی Forza Horizon 6

یکی از جذابیت های نسخه های جدید فورزا هورایزن، بدون شک تغییرات گسترده درون بازی است. با وجود اینکه یک سری از تغییرات و ویژگی ها قابل حدس هستند، اما باز هم چیزی از جذابیت های آن کم نمی کند. چرا که استودیو پلی گراند گیمز، به خوبی می تواند یک عنوان سطح بالا عرضه نماید.

در ادامه به برخی از این تغییرات و ویژگی ها اشاره خواهیم کرد:

  • گرافیک خیره کننده: یک لحظه هم شک نکنید که بازی فورزا هورایزن 6، دارای کیفیت گرافیکی خارق العاده ای خواهد بود. به هر حال این عنوان قرار است به صورت رسمی و با استاندارد های نسل نهم بازی های ویدیویی عرضه شود. برخلاف نسخه قبلی، این بازی یک عنوان میان نسلی نخواهد بود.
  • حضور در قاره آسیا یا آفریقا: شایعاتی که پیش از عرضه نسخه پنجم وجود داشت، در رابطه با دنیای بازی بود. خیلی ها معتقد بودند که نسخه 5، در قاره آسیا در جریان خواهد بود، اما این اتفاق رخ نداد. با توجه به اینکه هر پنج نسخه، در قاره های آمریکا، اروپا، اقیانوسیه در جریان بوده، انتظار می رود بازی Forza Horizon 6 در یک یا چند کشور از قاره های آفریقا یا آسیا در جریان باشد. البته شایعات بیشتر به سمت شرق آسیا هستند.
  • لایسنس ماشین های جدید: زمانی که بازی Forza Horizon 6 منتشر شود، بدون شک حداقل بین 3 تا 4 سال از نسخه قبلی خود گذشته است. طبیعتا در این سال ها ماشین های زیادی توسط شرکت های مختلف تولید و وارد بازار شده اند. مورد انتظار ترین نکته در رابطه با نسخه ششم فورزا هورایزن، بدون شک لایسنس شدن ماشین های جدید در بازی می باشد.
تغییرات قابل انتظار بازی Forza Horizon 6 (فورزا هورایزن 6)
تغییرات قابل انتظار بازی Forza Horizon 6 (فورزا هورایزن 6)

 

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

از بازی فورزا هورایزن 6 (Forza Horizon 6) چه انتظاراتی دارید؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

 

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود