نقدها و نمرات بازی Greedfall منتشر شد ؛ ارزش بالای تجربه این بازی

متای بازی Metacritic | Greedfall

0 454

متای بازی Greedfall معلوم شد

نقدها و نمرات بازی Greedfall: بارها در رابطه با بازی Greedfall در این سایت، صحبت کرده ایم و سرانجام این بازی ساعاتی قبل منتشر شد. نقدها و نمرات بازی از طرف منتقدان نشان از یک عنوان متوسط اما در عین حال ارزش تجربه‌ی بالای این بازی را نشان می دهد. البته متای Userscore این بازی (نقد بازی، توسط گیمرها) بالاتر از نقدهاست و همین می تواند دلیل خوبی برای تجربه این بازی باشد. به هرحال ما طبق روال همیشگی قصد داریم به بررسی نقدها و نمرات این بازی (توسط سایت های مختلف) بپردازیم.
برای دیدن متای بازی Greedfall و نقد سایت های مختلف، با ما تا انتها همراه باشید.

نمرات سایت های مختلف در رابطه با بازی Greedfall

در ادامه قصد داریم به نقد سایت های مختلف بپردازیم، لازم به ذکر است نقدهایی که در زیر می بینید، به صورت گلچین شده هستند و ترتیب خاصی ندارند.
جهت فهمیدن متای بازی Greedfall با ما همراه باشید.

The Games Machine

نمره داده شده: 80 از 100

Greedfall یک عنوان فوق العاده در سبک RPG (نقش آفرینی) است که طراحی محیط آن بسیار خوب انجام شده است. استودیو Spiders به خوبی توانسته عنوان خوبی را بسازد و این هنوز شروع کار است.

GameWatcher

نمره داده شده: 80 از 100

بازی Greedfall با تمام عیب و نقص هایی که دارد، اما شما را از تجربه بازی پشیمان نخواهد کرد. بازی در رابطه با یک بیماری بسیار خطرناک است که مردم یک کشور به آن مبتلا شده اند. استعمار و … در بازی بسیار خوب به تصویر کشیده شده است و اگر از عاشقان سبک نقش آفرینی (RPG) باشید، بدون شک عاشق Greedfall خواهید شد.

GameSpew

نمره داده شده: 80 از 100

علی رغم سطحی و کلیشه ای بودن داستان بازی Greedfall، اما عمق وسیعی دارد که از آن لذت خواهید برد. مبارزات جذاب و … (سایر ویژگی هایی که در اینجا گفته نشده، همانند دارک بودن داستان بازی و …)، بدون شک با تجربه Greedfall، نسخه بعدی Dragon Age را به فراموش خواهید سپرد.

نقدها و نمرات Greedfall در رایانه های شخصی (PC)

متای بازی Greedfall در رایانه های شخصی (PC)
متای بازی Greedfall در رایانه های شخصی (PC)

نقدها و نمرات Greedfall در کنسول XBOX ONE

متای بازی Greedfall در کنسول XBOX ONE
متای بازی Greedfall در کنسول XBOX ONE

نقدها و نمرات بازی Greedfall در کنسول PS4

متای بازی Greedfall در کنسول پلی استیشن 4 (PS4)
متای بازی Greedfall در کنسول پلی استیشن 4 (PS4)

 

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطع شوید:

آنطور که از یوزراسکور (UserScore) این بازی پیداست، متای بازی Greedfall نمی تواند خیلی ملاک خوبی برای اینکه بفهمید این بازی ارزش تجربه را دارد یا خیر باشد.
نظر شما نسبت به متای بازی Greedfall چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود