نقدها و نمرات بازی Borderlands 3 منتشر شد ؛ همان همیشگی

متای بازی بوردرلندز 3 | Metacritic

0 187

متای بازی بوردرلندز 3

نقدها و نمرات بازی Borderlands 3: زمانی که استودیوی Gearbox Software خبر از نسخه جدید Borderlands داد، شور و شوق فراوانی میان هواداران به وجود آمد، انگار Borderlands بازهای قدیمی می دانستند که این نسخه هم، همانند دو نسخه قبلی موفق خواهد شد. به هرحال دیروز نقدها و نمرات بوردرلندز 3 منتشر شد (معذرت بابت تاخیر) و ما امروز قصد داریم به بررسی متای آن و صحبت های سایت های مختلف و معروف، در رابطه با این بپردازیم.
در ادامه متای بازی بوردرلندز 3 به همراه نقد سایت های مختلف را بخوانید.

نمرات سایت های مختلف در رابطه با بازی Borderlands 3

در ادامه قصد داریم به نظرات سایت های مختلف در رابطه با بازی بوردرلندز 3 بپردازیم.
لازم به ذکر است، متای بازی بوردرلندز 3 تنها در رایانه های شخصی (PC) مشخص شده است و نقدهایی که می بینید، تنها برای این پلتفرم نوشته و نقد شده اند.

IGN

نمره داده شده: 90 از 100

بازی بوردرلندز 3 از تنوع های خوبی برخوردار است (از سلاح گرفته تا فانتزی و طنز جالب بازی) و بدون شک این نسخه بهترین نسخه ای است که از Borderlands تاکنون ساخته شده است.

Gameinformer

نمره داده شده: 80 از 100

ساخت بازی بوردرلندز 3، بدون شک بهترین اتفاقیست که می توانست برای طرفداران این مجموعه بیفتد. Borderlands 3 با وجود شخصیت های متنوع و فوق العاده (علی الخصوص کلاسیک) و انجام ندادن تغییرات ریسکی، تبدیل به یک بازی فوق العاده، برای دوستداران سری Borderlands شده است.

Gamespot

نمره داده شده: 80 از 100

بازی Borderlands 3 علی رغم تمام مشکلاتی که دارد (به خصوص فایت ها با باس های مختلف) اما با ویژگی های مثبتی، مثل گان پلی و داستان و شخصیت های بازی، تبدیل به یک بازی دوست داشتنی شده است و باعث می شود ما از عیب های آن چشم پوشی کنیم. تنها کسانی که با نسخه های قبلی زندگی کردند، می توانند با این بازی ارتباط برقرار کنند و اگر از طرفداران این سری نیستید، از این نسخه هم لذت نخواهید برد.

نقدها و نمرات بازی Borderlands 3 در رایانه های شخصی (PC)

متای بازی بوردرلندز 3 در رایانه های شخصی (PC)
متای بازی بوردرلندز 3 در رایانه های شخصی (PC)

 

آخرین اخبار بازی را در سایت پلی مگ بخوانید:

از متای بازی بوردرلندز 3 به خوبی می توان فهمید که این بازی در چه سطحی قرار دارد.
نظرر شما نسبت به نقدها و نمرات بازی Borderlands 3 چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود