اولین آپدیت بزرگ بازی Valheim به زودی عرضه می شود

0 187

عملکرد خیره کننده بازی والهایم در مدت زمان بسیار کوتاه

نام بازی والهیم را این چند وقت به شدت شنیده ایم و این روزها رکوردهای مختلفی را به نام خود ثبت می کند. این بازی توانست در مدت زمان یک ماه بیش از 4 میلیون پلیر جذب کند و این عدد برای یک بازی غیر رایگان خیلی خارق العاده محسوب می شود. اما مثل هر بازی معروف و غیر معروف که در زمان عرضه مشکلاتی را دارد، این بازی نیز مشکلات مختلفی داشت که بعضی از آنها جلوی لذت بردن و تجربه مناسب شما را می گرفت و استودیو آیرون گیت (Iron Gate) نیز امروز خبر از اولین آپدیت بزرگ برای بازی والهایم داد که باعث خوشحالی طرفداران این بازی جدید شود.

در ادامه قصد داریم بیشتر در رابطه با اولین آپدیت بزرگ بازی Valheim صحبت کنیم.
همراه سایت پلی مگ باشید.

تمرکز آپدیت Hearth and Home بازی Valheim روی چیست؟

خب همانطور که گفته شد، والهیم نیز مثل اکثر بازی ها که در زمان عرضه خود یک سری مشکلات ریز و درشت دارند، مشکلاتی را داشت. اگر بخواهم تجربه شخصی خودم را مثال بزنم، می توانم به عدم امکان لوت کردن، ریپیر نشدن سلاح ها و … اشاره کنم.

آیرون گیت این را تایید کرده است اما علاوه بر اینها باید انتظار اضافه شدن یک سری محتویات جدید به بازی نیز باشیم و اینطور که سازندگان بازی گفته اند، اولویت دوم آنها روی سیستم ساخت و ساز، شخصی سازی (مثلا لباس) و اضافه کردن مواد غذایی و ساخت ساز به بازی است. این نشان می دهد که سازندگان بازی Valheim فهمیده اند برای اینکه یک بازی همیشه محبوب و پرطرفدار بماند، نیاز به کانتنت های جدید و بروز دارد تا بازی هیچوقت حالت یکنواختی به خود نگیرد.

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

بازی والهیم را تجربه کرده اید؟
نظر شما نسبت به این بازی چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود