تریلر زمان عرضه بازی Devil’s Hunt منتشر شد + جزئیات

تریلر جدید Devils Hunt (زمان عرضه بازی Devils Hunt)

تریلر جدید Devils Hunt

تریلر زمان عرضه بازی Devil’s Hunt: در مردادماه سال جاری بود که استودیوی 1C E Entertainment با انتشار یک تریلر، از بازی Devil’s Hunt رونمایی کرد. از زمان انتشار تریلر، بازی Devil’s Hunt که یک بازی هک اند اسلش (Hack And Slash) است، طرفداران زیادی را برای خود دست و پا کرده است و خیلی ها این بازی را با بازی شیطان هم می گرید (Devil May Cry) مقایسه می کنند که البته نتیجه نهایی و عملکرد بازی Devils Hunt را باید در تاریخ 17 سپتامبر 2019 (26 شهریورماه 1398) ببینیم.
در ادامه، در رابطه با تریلر جدید Devils Hunt صحبت می کنیم.

اطلاعاتی کلی، راجع به بازی Devil’s Hunt

این بازی تنها بر روی رایانه های شخصی (PC) منتشر می شود و هنوز معلوم نیست که آیا سازندگان ، قصد انتشار این بازی (احتمالا موفق) در کنسول ها را دارند یا خیر. این بازی علاوه بر اینکه در گیم پلی و … به Devil May Cry شبیه است، حتی در داستان و چهره شخصیت اصلی نیز شباهت بسیار زیادی دارد. اما باز هم تاکید می کنم که فعلا برای صحبت در رابطه با این موضوع بسیار زود است و باید تا زمان عرضه، یعنی تنها 2 روز دیگر (17 سپتامبر) صبر کنیم و ببینیم نتیجه نهایی چه می شود.
لازم به ذکر است در همان روز نقدها و نمرات بازی Devil’s Hunt منتشر می شود.

تریلر زمان عرضه بازی Devil’s Hunt چه چیزی را نشان می دهد؟

در چند ثانیه اول تریلر ما بخش هایی از داستان بازی (معامله با شیاطین و فرشتگان) را می بینیم که انصافا صداگذاری خوبی روی شخصیت ها و علی الخصوص شخصیت اصلی بازی، یعنی Desmond انجام شده است، همچنین در ادامه بیشتر از قبل، با سبک گیم پلی و مبارزات آشنا می شویم. به نظر می رسد Skill های زیادی برای باز کردن وجود داشته باشد که همین امر به تنوع گیم پلی و بازی کمک شایانی می کند.

 

آخرین اخبار بازی را در سایت پلی پیگیری کنید:

تریلر زمان عرضه بازی Devil’s Hunt به شخصه من را نسبت به این بازی امیدوار کرد.
نظر شما نسبت به تریلر جدید Devils Hunt چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود