همه چیز درباره بازی Counter-Strike 2 (گیم پلی + تاریخ انتشار)

1 2,478

بالای 90 درصد گیمرها، علی الخصوص قدیمی ترها، اولین بازی شوتر یا بهتر است بگوییم اولین بازی ویدیویی که تجربه کرده اند، بدون شک کانتر استرایک (Counter-Strike) است و حتی اگر امروز نیز به گیمنت های شهرهای مختلف کشورمان سری بزنید، می بینید که هنوز هم این بازی را به صورت لن و آنلاین تجربه می کنند. بدون هیج اغراقی، مجموعه بازی های کانتر استرایک، اورجینال ترین و اصیل ترین بازی در سبک شوتر است و به نوعی می توان گفت مادر تمامی بازی های ویدیویی محسوب می شود. امروز رسما از سوی ولو (Valve) اعلام شد که آنها درحال کار بر روی Counter-Strike 2 هستند که چنین خبری باعث خوشحالی و حیرت گیمرهای بسیار زیادی شده است، چرا که از سال ها قبل و پس از عرضه نسخه گلوبال آفنسیو (Global Offensive)، منتظر یک خبر از عرضه نسخه جدید کانتر استرایک بودند که در نهایت نسخه دوم آن معرفی شد.

در ادامه هر آنچه که باید در رابطه با بازی Counter-Strike 2 مثل تاریخ انتشار و ویژگی ها و گیم پلی آن را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

هر آنچه باید در رابطه با کانتر استرایک 2 بدانید

تاریخ انتشار بازی Counter-Strike 2

نسخه دوم کانتر استریک نیز همین الان برای افرادی که به سی اس گو دسترسی دارند قابل بازی است تا آنها به ولو برای حل مشکلات و دریافت فیدبک های مثبت و منفی کمک کنند. طبعا دریافت فیدبک های مختلف از سوی گیمرها باعث می شود تا آنها به فکر راه حل جهت حل مشکلات باشند که تا به امروز فیدبک های مختلفی در رابطه با سی اس 2 (CS 2) دریافت کرده اند.

تاریخ انتشار بازی کانتر استرایک 2
تاریخ انتشار بازی کانتر استرایک 2

ویژگی های بازی Counter-Strike 2 به نسبت نسخه گلوبال آفنسیو (Global Offensive)

تا امروز بزرگ ترین تغییراتی که به نسبت سی اس گو می توان مشاهده کرد، در بحث نورپردازی و بازسازی گرافیکی برخی از مپ ها است. همچنین با توجه به اینکه در حالت لیمیتد تست (Limited Test) قرار دارد، به جز بحث های گرافیکی، انتظار تغییرات بزرگ نداشته باشید، چرا که ولو قول داده است تا بزرگ ترین نوآوری ها در فرانچایز کانتر استرایک را در این نسخه به وجود بیاورد.

همچنین لازم به ذکر است تمام پیشرفت های شما در سی اس گو (CS GO) نیز به کانتر استرایک 2 نیز منتقل خواهد شد؛ حتی برخی نسخه جدید را کانتر استرایک گلوبال آفنسیو 2 (Counter-Strike Global Offensive 2) می نامند.

ویژگی های بازی Counter-Strike 2 به نسبت نسخه گلوبال آفنسیو (Global Offensive)
ویژگی های بازی Counter-Strike 2 به نسبت نسخه گلوبال آفنسیو (Global Offensive)

ویدیو گیم گلی از کانتر استرایک 2

با توجه به اینکه درحال حاضر گیم پلی بازی کانتر استرایک 2 هیچ تفاوتی با گلوبال آفنسیو ندارد، ویدیویی در این قسمت قرار نمی دهیم و همانطور که گفته شد، بزرگ ترین تغییرات و پیشرفت ها مربوط به نورپردازی ها (مثلا نور آفتاب و دود دودزا و افکت خون و ریختن آن روی زمین) است و با توجه به اینکه بازی در حالت لیمیتد تست قرار دارد، انتظار پیشرفت های بزرگ منطقی نیست.

 

 

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به خبر ناگهانی تایید بازی Counter-Strike 2 (کانتر استرایک 2) چیست و آیا فکر می کنید مثل تمامی نسخه های این مجموعه بازی به موفقیت خواهد رسید یا خیر؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
1 دیدگاه
  1. Alirezaph می گوید

    خیلی بد شد الان 27 گیگ ابدیت داده ما هم که سیستممون ضعیفه داشتیم پلی میدادیم اونو راحت الان دیگه نمیتونیم پلی بدیم ایکاش یه بازی دیگه میکردنش تا اینکه ابدیت قبلی اون باشه که کلی سیستم رو نابود کنه برای ما

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود