زمان آغاز فصل پنجم بازی Apex Legends مشخص شد

سیزن 5 Apex Legends و زمان انتشار آن

0 958

تاریخ انتشار Season 5 ایپکس لجندز معلوم شد

زمان آغاز بازی فصل پنجم بازی Apex Legends: استودیو ریسپاون (Respawn) سازنده عنوان محبوب و رایگان بازی بتل رویالی ایپکس لجندز (Apex Legends) چندین ساعت قبل خبر رسمی از سیزن 5 بازی ایپکس لجندز داد. فارغ از اینها باید قبول کنیم نسبت به سیزن های قبلی، طرفداران احساس رضایت ندارند و هر روز که از عمر این بازی می گذرد، این احساس رضایت کمرنگ تر از دیروز می شود. به هرحال ما به عنوان یک رسانه گیمینگ علی رغم نارضایتی بازیکنان از این بازی، مجبور هستیم اخبار آن را پوشش دهیم. خیلی ها امید زیادی دارند تا مشکلاتی که برای این بازی به وجود آمده است رفع شوند تا دوباره بازیکنانی که از Apex Legends کوچ کرده اند، بازگشت دوباره داشته باشند.
در ادامه بیشتر راجع به تاریخ انتشار Season 5 ایپکس لجندز صحبت خواهیم کرد.

سیزن پنجم بازی Apex Legends چگونه خواهد بود؟

همانطور که مطلع هستید، سیزن اول این عنوان، علی الخصوص در روزهای اول توانست رکوردهای خوبی را جابجا کند اما کمتر از 2 ماه قبل بازی Call of Duty: Warzone اکتیویژن (Activision) منتشر شد و توانست علاوه بر تکرار موفقیت های این عنوان، حتی آنها را گسترش دهد. ریسپاون (Respawn) قصد دارد در فصل پنجم بازیکنانی که از این بازی به عناوین رقیب کوچ کرده اند را بازگرداند و برای این کار در نظر دارد تا سبک Season 5 در حال و هوای بازی Titanfall باشد. هنوز معلوم نیست چه تغییراتی قرار است رخ دهد، اما مدیر ریسپاون وعده یک سورپرایز خارق العاده را به طرفداران خود داده است.
در ادامه تاریخ انتشار Season 5 ایپکس لجندز را خواهیم گفت.

زمان آغاز فصل پنجم بازی Apex Legends

فصل پنجم ایپکس لجندز قرار است در تاریخ 23 اردیبهشت 1399 (12 می 2020) به طور رسمی برای کنسول های پلی استیشن 4 (PS4) و اکس باکس وان (XBOX ONE) و رایانه های شخصی (PC) به همراه یک آپدیت گسترده و پرحجم منتشر شود. در صورتی که جزئیات بیشتری از فصل آینده توسط ریسپاون منتشر شد، آنها را در سایت پلی مگ پوشش خواهیم داد.

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی را در سایت پلی مگ پیگیری کنید!

به نظر شما ریسپاون توانایی احیای بازی Apex Legends را دارد؟

منبع: سایت پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود