نقدها و نمرات بازی Wolfenstein: Youngblood | زیبا، اما نه همانند نسخه های قبلی

نمرات Wolfenstein: Youngblood منتشر شد؛

0 159

نمرات Wolfenstein: Youngblood

نقدها و نمرات بازی Wolfenstein: Youngblood: تنها 4 روز دیگر تا بازی مورد انتظار Wolfenstein: Youngblood باق مانده است و در این بین نقدها و نمرات این بازی منتشر شده است. به نظر می رسد استودیوهای Arkane Studioss  و Machinegames به خوبی توانسته اند بازی درخورد نام سری Wolfenstein بسازند. تا همین لحظه، بازخورد منتقدان را می توان نسبتا متوسط ارزیابی کرد.
در ادامه قصد داریم به بررسی دقیق تر نقدها و نمرات بازی Wolfenstein: Youngblood بپردازیم.

نقدها و نمرات از سوی سایت های مختلف منتشر شد

Game informer

8.5 از 10
نمرات Wolfenstein: Youngblood از سوی Game informer

Wolfenstein: Youngblood به عنوان یک بازی اکشن سرگرم کننده و المان های نقش آفرینی در بازی و همچنین انتخاب‌های درست همچان پیشتاز است. البته اگر روایت داستان این نسخه را با سری های قبلی Wolfenstein مقایسه کنیم، عملا حرفی برای گفتن نخواهد داشت. برای مثال، این نسخه کمی از اتفاقات بعد از نسخه دوم Wolfenstein را روایت می کند. هرچه از بازی می گذرد، دو شخصیت اصلی بازی بسیار دوست داشتنی تر می شوند، اما واقعا جای کار داشت و می توانست بهتر باشد.

SpazioGames
8 از 10
نمرات Wolfenstein: Youngblood از سوی SpazioGames

Wolfenstein: Youngblood، یک طرح و ایده جدید از سری Wolfenstein به حساب می آید و استودیوی Arkane نیز در طراحی بازی، تغییرات کوچکی اعمال کرده است. البته المان های جدید بازی، مثل نقش آفرینی که برای اولین بار وارد این سری شده اند، خیلی با سبک بازی سازگاری ندارد.

PcGamesN
8 از 10
نمرات Wolfenstein: Youngblood از سوی PCGamesN

اگر Wolfenstein: Youngblood را به عنوان یک نسخه فرعی از سری بازی Wolfenstein در نظر بگیرید، بدون شک تجربه ای لذت بخش برای شما خواهد بود. البته سازندگان بازی با هدف اصلی یک بازی سطح بالای کوآپ این بازی را ساخته اند، اگر به دنبال یک بازی کوآپ شوتر لذت بخش هستید، این بازی گزینه مناسبی برای تجربه کردن در کنار دوستانتان است. علی رغم داستان نه چندان دلچسب، اما فضا و دنیای این نسخه به خوبی طراحی شده است و حس ترس را به شما منتقل می کند.

IGN
6.5 از 10
نمرات Wolfenstein: Youngblood از سوی IGN

Wolfenstein: Youngblood، بدون شک یک بازی شوتر کوآپ سطح بالا است اما از نظر داستان و .. اصلا سطح بالایی ندارد. انصافا خیلی از ویژگی های بازی به مانند نسخه های قبلی بسیار خوب کار شده است و از آن لذت خواهید برد (مانند تکه تکه کردن دشمنان) اما وجود سیستم Upgradeبی خود، المان مخفی کاری نه چندان جالب، قدرتمند بودن بیش از حد باس ها و… باعث شده است شما به اندازه کافی از تجربه بازی لذت نبرید. صادقانه بگویم، انتظار بیشتری از دوقلو‌های بلازکویچ داشتم.

نقدها و نمرات بازی Wolfenstein: Youngblood

نمرات بازی Wolfenstein: Youngblood را در رایانه های شخصی (PC) مشاهده می کنید.
نمرات بازی Wolfenstein: Youngblood را در رایانه های شخصی (PC) مشاهده می کنید.

هنوز نقد و نمره ای برای کنسول های PS4 و XBOX ONE ثبت نشده است.
تا این لحظه 17 نقد ثبت شده است و بازی میانگین نمره 77 را کسب کرده است.

 

 

منبع: پلی مگ

آخرین اخبار بازی را در پلی مگ بخوانید و دنبال کنید: بدون شک تجربه بازی Wolfenstein: Youngblood خالی از لطف نخواهد بود. چرا که نمره 77 (این نمره ممکن است کاهش یا افزایش یابد).
نمره کمی به حساب نمی آید. به هرحال این خود گیمر است که از یک بازی لذت می برد و یا لذت نمی برد.
نظر خود را در رابطه با نقدها و نمرات بازی Wolfenstein: Youngblood با ما به اشتراک بگذارید.

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود