آیا بازی World of Warcraft برای موبایل ساخته می شود؟

0 916

علی رغم گذشت ده دهه از انتشار اولیه بازی ورلد آف وارکرافت (World of Warcraft) یا به اختصار WOW، هیچ بازی در سبک MMORPG هنوز نتوانسته است حتی کوچک ترین موفقیت های این عنوان را تکرار کند. تکرار که هیچ، حتی در نزدیکی این بازی نیز کسی توانایی قرار گرفتن ندارد. فارغ از اینها چندین سال است که کاربران سایر پلتفرم ها علاقمند هستند تا بلیزارد (Blizzard) این بازی را برای آن پلتفرم منتشر کند که البته تجربه چنین بازی روی کنسول ها تقریبا غیر ممکن است و اگر هم این بازی برای کنسول ها پورت شود، آنها به شدت با گیم پلی بازی به مشکل خواهند خورد.

فارغ از اینها یکی از سوالات این است که آیا بازی World of Warcraft یا شبیه و با داستان آن برای گوشی های موبایل ساخته می شود یا خیر.
پاسخ شما در ادامه قرار گرفته است، لطفا تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

احتمال ساخته شدن بازی طبق اقتباس از دنیای بازی ورلد آف وارکرافت برای گوشی های موبایل چقدر است؟

لازم به ذکر است که بلیزارد برنامه های ویژه ای جهت تولید بازی در دنیای WOW، برای گوشی های موبایل را داشت و حتی این پروژه تا جاهای مهمی پیش رفت اما در نهایت به دلیل هزینه های بالای پروژه و نرسیدن به نتیجه مطلوب (با توجه به هزینه هایی که شده بود) این پروژه کنسل شد و بعید است که حالا حالاها به فکر ساخت یک بازی موبایلی با اقتباس از دنیای World of Warcraft بیافتد.

اگر چه درحال حاضر آنها تمرکز ویژه ای روی بازی وارکرافت موبایل گذاشته اند تا حداقل بتوانند در عرصه موبایل نیز حرفی برای گفتن داشته باشنند.

 

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به خبر عدم ساخت بازی World of Warcraft برای گوشی های موبایل اندروید و آی او اس چیست؟

لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید 🙂

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 3.3]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود