نقدها و نمرات بازی Warcraft 3: Reforged منتشر شد

متای بازی وارکرافت 3 (نسخه Reforged) در وبسایت متاکریتیک (Metacritic) منتشر شد!

0 311

متای وارکرافت 3 معلوم شد

نقدها و نمرات بازی Warcraft 3: Reforged: در سال 2018 و مراسم بلیزکان (Blizzcon 2018) بود که نسخه ریمستر شده بازی خاطره انگیز Warcraft 3 توسط بلیزارد (Blizzard) معرفی شد و بعد از آن تریلرهای خوبی از این بازی منتشر شد که نوید یک نسخه ریمستر شده قابل قبول را می داد. چند روز قبل بالاخره Warcraft 3: Reforged منتشر شد، اما متاسفانه نتایج به طور کلی متفاوت از وعده وعیده های بلیزارد و علی الخصوص تریلرهای منتشر شده بود و در کنار آن، باگ های بی شماری در بازی پیدا بود. از فاجعه بار بودن اوضاع، کافیست که به یوزراسکور – UserScore (نمره ای که کاربران می دهند) بسیار پایین آن که 0.5 از 10 است اشاره کنیم. اگر دوست دارید بدانید که منتقدان چه نظری راجع به بازی دارند با ما همراه باشید.
همچنین متای وارکرافت 3 نیز در انتهای مطلب قرار گرفته است.

نظر برخی از وبسایت ها راجع به Warcraft 3 Reforged

در ادامه به برخی از نظرها راجع به بازی وارکرافت 3 (Reforged) به همراه متای آن خواهیم پرداخت.

وبسایت Wccftech

نمره داده شده: 75 از 100

علی رغم اینکه Warcraft 3 Reforged اصلا با آن چیزی که توسط بلیزارد وعده داد، شباهت ندارد، اما به طور کلی یک عنوان بازسازی شده ارزشمند محسوب می شود و یکی از برترین و به یاد ماندنی ترین بازی های تاریخ است. بازی دارای باگ های فراوانیست که همگی دروغ های بلیزارد را نشان می دهد، اما به طور کلی گیم پلی و مکانیزم های بازی هنوز هم جذاب هستند. انتظار می رود با عرضه آپدیت های جدید، مشکلات بازی نیز برطرف شوند.

وبسایت Eurogamer Italy

نمره داده شده: 70 از 100

وارکرافت 3 (Reforged) با نسخه شاهکار قدیم بسیار متفاوت است. طرفداران انتظار یک ریمستر و بازسازی خارق العاده را داشتند که متاسفانه اینطور نشد و همچنین هیچ علاقه ای به تغییراتی که در بازی رخ داده است، ندارند. به طور کلی ما با یک ریمستر از یک شاهکار تاریخی روبرو هستیم.

وبسایت Digital Trends

نمره داده شده: 60 از 100

تنها نکته مثبت Warcraft 3: Reforged، این است که این یک ریمستر از یک شاهکار قدیمی است. بخش داستانی و تک نفره هنوز هم مثل قدیم لذت بخش هستند. ام به طور کلی انتظارات چیز دیگری بود و باگ ها و مشکلات فنی همه چیز را خراب کردند.

 

نقدها و نمرات بازی Warcraft 3: Reforged در رایانه های شخصی (PC)

متای وارکرافت 3 برای رایانه های شخصی (PC)
متای وارکرافت 3 برای رایانه های شخصی (PC)

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید!

نظر شما نسبت به نقدها و نمرات بازی Warcraft 3: Reforged و متای آن چیست؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود