حجم بازی Vampyr روی نینتندو سوییچ مشخص شد + تاریخ انتشار

تاریخ انتشار بازی Vampyr در نینتندو سوییچ

0 200

فضای مورد نیاز برای نصب بازی Vampyr در کنسول Nintendo Switch

حجم بازی Vampyr روی نینتندو سوییچ: در چند وقت اخیر، علی الخصوص در مراسم نینتندو دایرکت (Nintendo Direct) شاهد اخبارهای خوبی از کنسول نینتندو سوییچ (Nintendo Switch) بودیم، از انتشار بازی فوق العاده Overwatch که در کارنامه خود، برترین بازی سال 2016 را دارد بگیرید تا ریمستر بازی Doom 64. در تازه ترین خبر از کنسول نینتندو سوییچ، حجم بازی و فضای مورد نیاز برای نصب بازی Vampyr نیز مشخص شده است تا کاربران این کنسول آمادگی لازم را برای دانلود و نصب این بازی، پس از انتشار را داشته باشند.
در ادامه به جزئیات فضای مورد نیاز برای نصب بازی Vampyr در کنسول Nintendo Switch می پردازیم.

تاریخ انتشار بازی Vampyr در کنسول نینتندو سوییچ

لازم به ذکر است این بازی در 5 ژوئن سال 2018 اول از همه برای کنسول های PS4، XBOX ONE و رایانه های شخصی (PC) منتشر شده بود و حالا پس از یک سال قرار است برای کنسول دوست داشتنی و قابل حمل Nintendo Switch منتشر شود. به هرحال این بازی در تاریخ 29 اکتبر 2019 (7 آبان ماه 1398) همراه با بازی Call of Cthulhu منتشر می شود، تا کاربران نینتندو سوییچ هم، همانند کاربران سایر پلتفرم ها، از این بازی خون آشامی لذت ببرند.
در ادامه به فضای مورد نیاز بازی می پردازیم.

حجم بازی Vampyr روی نینتندو سوییچ + فضای مورد نیاز آن

طبق اعلام سازندگان این بازی، یعنی استودیو Dontnod Entertainment این حدود 6.5 گیگ حجم دارد (دانلوی) و برای نصب آن به چیزی حدود 7 گیگ فضای خالی نیاز دارید که همین نشان می دهد این بازی، برای کنسول نینتندو سوییچ بهینه شده است.
امیدواریم کاربران نینتندو سوییچ از این بازی تحسین شده لذت ببرند.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ مطلع شوید:

نظر شما نسبت به فضای مورد نیاز برای نصب بازی Vampyr در کنسول Nintendo Switch چیست؟
خوشحال می شویم اگر نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود