همه چیز درباره بازی UFL | بازی فوتبال و رقیب جدید FIFA و PES

2 4,685

هر آنچه باید در رابطه با بازی یو اف ال (فوتبال جدید) بدانید [تاریخ انتشار + تریلر]

در طول سالیان گذشته، خیلی از سرمایه گذاران و استودیو های باری سازی سعی کرده اند تا با ساخت یک بازی فوتبال در خور، پا به عرصه رقابت میان دو غول این حوزه، یعنی فیفا و پس بگذارند. اما متاسفانه تمام آن ها به شکلی شکست خوردند و فرار را به قرار ترجیح دادند. با این وجود هنوز هم استودیو هایی هستند که امید به رقابت با فیفا و پس دارند. جدیدترین بازی شبیه ساز فوتبال که اخیرا معرفی شده است و اتفاقا سازندگان آن وعده داده اند می تواند رقیب قدرتمندی برای PES و FIFA باشد، UFL نام دارد. همانطور که گفته شد، UFL به تازگی معرفی شده است اما طبق گفته سازندگان ، توسعه بازی از پنج سال پیش یعنی سال 2016 آغاز شده است. در این پست قصد داریم تمام اطلاعاتی که تا این لحظه از بازی یو اف ال موجود است را مورد بررسی قرار دهیم. با پلی مگ همراه باشید.

تاریخ انتشار بازی UFL

هنوز تاریخ انتشار UFL بطور رسمی اعلام نشده است، اما طبق وعده توسعه دهنده بازی به زودی و در آینده ای نزدیک شاهد انتشار UFL خواهیم بود. با توجه به این که هنوز کونامی هم برای Efootball جدید، تاریخ انتشار رسمی اعلام نکرده است و تاریخ انتشار رسمی FIFA 22 اولین روز ماه اکتبر اعلام شده است، به احتمال بسیار زیاد UFL هم قبل از شروع سال میلادی جدید منتشر می شود و باید شاهد سالی بسیار فوتبالی و پر بار برای طرفداران فوتبال در صنعت گیم باشیم.

تاریخ انتشار بازی یو اف ال (UFL)
تاریخ انتشار بازی یو اف ال (UFL)

تریلر معرفی UFL

در تریلر معرفی بازی یو اف ال که به تازگی منتشر شده است، هیچ بخشی از گیم پلی به نمایش گذاشته نشده، اما با توجه به بخش هایی از تریلر می توان به نورپردازی خیلی خوب بازی پی برد. همچنین با توجه به اینکه UFL روی موتور گرافیکی نام آشنای Unreal Engine 5 توسعه داده شده است، احتمالا گرافیک فنی یو اف ال چیزی از FIFA و Efootball کم نخواهد داشت.

گیم پلی UFL

همانطور که گفته شد، هنوز هیچ اطلاعاتی از گیم پلی یو اف ال منتشر نشده است، اما با توجه به وعده های سازنده بازی یعنی Strikerz Inc گیم پلی بازی UFL بسیار مهارت محور است و خبری از Pay To Win ، مانند FIFA در آن نخواهیم بود و اگر این مسئله حقیقت داشته باشد، میتواند برگ برنده ای برای UFL باشد.

گیم پلی بازی یو اف ال (UFL) به زودی منتشر می شود
گیم پلی بازی یو اف ال (UFL) به زودی منتشر می شود

پلتفرم های مقصد UFL

پلتفرم های مقصد بازی UFL تمام کنسول های اصلی نسل هشتم و نهم است . البته امکان انتشار بازی یو اف ال برای رایانه های شخصی بعد از مدتی وجود دارد.

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

به نظر شما بازی فوتبالی جدید یو اف ال (UFL) موفق خواهد شد؟
آیا اصلا توان رقابت با پی اس (PES) و فیفا (FIFA) را دارد؟

منبع: پلی مگ

2 دیدگاه
  1. Hhf می گوید

    یعنی امکان داره برای کامپیوتر منتشر نشه؟ رقیب فیفا و پی اس باید روی همه ی پلتفرم ها منتشر کنه مخصوصاً کامپیوتر شخصی

    1. admin می گوید

      بستگی به میزان استقبال از بازی داره

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود