دی ال سی جدید بازی The Witcher 3 به زودی منتشر می شود

0 277

6 سال از عرضه بازی ویچر 3، یکی از پرافتخارترین بازی های ویدیویی تاریخ می گذرد. شرکت سی دی پراجکت (CD Project) پیشینه قوی در رابطه با انتشار بسته های الحاقی مختلف دارد، به طوری که دو بسته الحاقی یکی از عناوین آن (The Witcher 3) بیش از 50 ساعت گیم پلی داشت و حتی از دید خیلی ها عنوان قوی تری نسبت به داستان اصلی بازی داشت. فارغ از اینها روز قبل سی دی پراجکت خبر از انتشار یک بسته الحاقی جدید برای بازی The Witcher 3، بعد از گذشت 6 سال از عرضه اولیه بازی و 5 سال از عرضه دی ال سی های آن داد. این خبر شدیدا با واکنش مثبت طرفداران بازی روبرو شده است و با توجه به عملکرد فوق العاده سی دی پراجکت در عرضه دی ال سی ها، گیمر ها امیدوار به تجربه دوباره بازی ویچر 3 شده اند.

در ادامه بیشتر در رابطه با بسته الحاقی جدید (مربوط به سریال ویچر – شبکه نت فلیکس) صحبت می کنیم.
با سایت پلی مگ همراهمان باشید.

بسته الحاقی جدید بازی ویچر 3 چه ویژگی هایی خواهد داشت؟

همانطور که می دانید یک و نیم سال قبل فصل اول سریال The Witcher رسما آغاز شد و توانست با بازخورد مثبت از سوی بینندگان و منتقدین روبرو شود. اما روایت داستانی آن متفاوت تر از بازی ویدیویی آن است. بسته الحاقی (DLC) که قرار است برای بازی ویچر 3 ساخته و منتشر شود، مرتبط با نسخه نت فلیکس (سریال) آن است و طبق گفته سی دی پراجکت، مکان ها، آیتم ها و از همه مهم تر ماموریت های داستانی را اضافه می کند.

اگر چه هیچ صحبت دقیقی در رابطه با جزئیات (مثلا رایگان بودن یا زمان دقیق انتشار آن) نشده است، اما قرار است برای پی سی پلیر ها و دارندگان کنسول های نسل نهمی (PS5 و XBOX Series S / X) علاوه بر اضافه شدن این دی ال سی، دچار افزایش کیفیت گرافیکی نیز شود.

به احتمال بسیار زیاد برای دارندگان کنسول های نسل هشتمی این آپدیت منتشر نشود. یا اگر هم منتشر شود، خبری از افزایش کیفیت گرافیکی و … نخواهد بود.

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی را در سایت پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به انتشار بسته الحاقی (DLC) مرتبط با سریال ویچر (The Witcher)، برای نسخه سوم بازی ویدیویی آن چیست؟
نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود