اسکین مرد عنکبوتی در فصل نهم از Chapter 2 بازی فورتنایت

0 1,172

سیزن 9 – چپتر 2 بازی Fortnite پربار تر از چند سیزن اخیر …؟

اگر از دنبالکنندگان لیکر های معروف بازی فورتنایت و یا حتی سایت پلی مگ باشید، حتما می دانید که چندین خبر در رابطه با سیزن 9 چپتر 2 بازی فورتنایت کار کرده ایم و در 90 درصد آنها گفته ایم که اپیک گیمز (Epic Games) چه برنامه هایی برای فصل پیش رو دارد؛ از کراس آور انیمه ها گرفته تا سریال پرطرفدار و محبوب اسکوئید گیم (Squid Game)؛ فارغ از اینها امروز یک خبر دوباره مثل خبر های قبلی داغ شده است و آن هم در رابطه با اضافه شدن اسکین مرد عنکبوتی در فصل نهم از Chpater 2 بازی فورتنایت است. یکی از شایعات داغ که اتفاقا چند ساعت قبل در فضای مجازی بسیار داغ شده است، راجع به اضافه شدن اسکین اسپایدرمن به بازی Fortnite است.

در ادامه می خواهیم این شایعه را مورد بررسی قرار دهیم.
تا انتها با سایت پلی مگ همراه باشید.

اسکین اسپایدرمن (Spiderman) به چه صورت به بازی فورتنایت خواهد آمد؟

حقیقتا لیکر ها نحوه اضافه شدن این اسکین را به شکل های مختلفی پیش بینی کرده اند، از اشتراک ماهانه فورتنایت کرو (Fortnite Crew) گرفته تا اسکین مخفی بتل پس و ویباکسی در آیتم شاپ؛ اما عجیب ترین ادعایی که در این رابطه شده است، مربوط به انحصاری بودن اسکین مرد عنکبوتی / اسپایدرمن است، به طوریکه فقط کاربران پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 قادر به خرید و فعال سازی این اسکین خواهند بود. البته اینکه انحصاری این عده از پلیر ها باشد چیز عجیبی نیست، چرا که اسپایدرمن هم اکنون در انحصار سونی پیکچرز (Sony Pictures) نیز قرار دارد.

همچنین قبلا استایل دوم اسکین کریتوس (شخصیت بازی گاد آف وار)، باندل بوردرلندز (شخصیت های آن بازی) به صورت انحصاری قابل خرید بودندريال اگر چه هنوز هم یک سری باندل مخصوص کنسول پلی استیشن 4 و 5 و یا نینتندو و ایکس باکس وجود دارند.

 

 

خرید بتل پس فورتنایت یا خرید ویباکس فورتنایت یا خرید استارتر پک فورتنایت و سایر محصولات فورتنایت از فروشگاه پلی مگ روی متن های رنگی کلیک کنید

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما راجع به اضافه شدن اسکین اسپایدرمن / مرد عنکبوتی به بازی فورتنایت (Fortnite) چیست؟

نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود