نقدها و نمرات بازی Saints Row: The Third Remastered منتشر شد

0 417

متای سنت رو ریمستر معلوم شد

بازی Saint Row: 3 در سال 2011 برای کنسول های اکس باکس 360 (XBOX 360) و پلی استیشن 3 (PS3) و رایانه های شخصی (PC) منتشر شد و به دلیل ویژگی های فانتزی و کمدی که در این بازی وجود داشت، با استقبال بی نظیر منتقدان و گیمرها روبرو شد. در طول این هشت الی نه سال شایعات بسیار فراوانی از ساخت نسخه جدید این بازی منتشر شده است و می بینیم که با گذشت تقریبا یک دهه از انتشار آخرین نسخه این فرانچایز، تا چه حد بین گیمرها محبوب باقی مانده است. همچنین مدتی قبل استودیو Volition به طور رسمی اعلام کرد بر روی نسخه جدید (احتمالا نسخه 4) درحال کار هستند و در فروردین 99 نیز خبر تاریخ انتشار از ریمستر نسخه سوم، تحت عنوان: Saints Row: The Third Remastered رونمایی کرد و گیمرهای بسیار زیادی را خوشحال کرد، چرا که قرار بود خاطرات خود را با گرافیک و تنوع بیشتری تجربه نمایند.

در ادامه قصد داریم به بررسی نقدها و نمرات و متا بازی Saints Row: The Third Remastered بپردازیم.

نظر منتقدان و وبسایت های مختلف راجع به Saints Row The Third Remastered به همراه نمره

در این مقاله تنها به بررسی سه عدد از نقدهای منتشر شده می پردازیم تا به طور کلی با ویژگی ها و نکات مثبت این بازی ریمستر شده آشنا شوید.
تا انتها با سایت پلی مگ همراه باشید.

سایت Twinfinite

نمره داده شده: 80 از 100

سنت رو 3 ریمستر بهترین تجربه از یک بازی کلاسیک را برای شما به ارمغان می آورد و اکثر عناصر در این بازی به خوبی بازسازی شده است. حتی اگر برخی از عناصر به اندازه کافی خوب و کلاسیک نباشد، اما به تجربه لذت بخش و دیوانه وار شما برای ساعت ها به هیچ عنوان لطمه نمی زند. قطعا گشت و گذار در دنیای بهم ریخته و پرهرج و مرج بسیار لذت بخش است.

سایت GameOver

نمره داده شده: 70 از 100

احتمالا نسخه سوم (منظور ریمستر) هنوز هم بهترین نسخه ایست که تاکنون ساخته شده است. بافت ها، تکنولوژی های نورپردازی، تکسچرها و … پیشرفت قابل توجهی نسبت به نسخه کلاسیک (2011) داشته اند. ابتکارات جدید و خلاقانه ای در این بازی وجود ندارد، بلکه شما با یک بازی شوتر و روانی کننده، به همراه مقداری سرگرمی روبرو هستید.

سایت GameSkinny

نمره داده شده: 50 از 100

Saints Row 3 بهترین مکانیزم ها را در فرانچایز محبوب سنت رو دارد و متاسفانه عرضه و ساخت ریمستر (Remaster) آن بدترین اتفاقیست که می توانست برای این بازی محبوب رخ دهد.

نقدها و نمرات بازی Saints Row: The Third Remastered در رایانه شخصی (PC)
متای سنت رو 3 ریمستر در پی سی (PC)
متای سنت رو 3 ریمستر در پی سی (PC)
نقدها و نمرات بازی Saints Row: The Third Remastered در اکس باکس وان (XBOX ONE)
متای سنت رو 3 ریمستر در کنسول اکس باکس وان (XBOX ONE)
نقدها و نمرات بازی Saints Row: The Third Remastered در پلی استیشن 4 (PS4)
متای بازی سنت رو 3 ریمستر در کنسول پی اس فور (PS4)
متای بازی سنت رو 3 ریمستر در کنسول پی اس فور (PS4)

 

از آخرین اخبار بازی در رسانه پلی مگ مطلع شوید!

به طور کلی عملکرد Saints Row: The Third Remastered متوسط ارزیابی می شود و در صورتی که نسخه کلاسیک و اصلی را تجربه نکرده باشید، می توانید لذت فراوانی از این نسخه ببرید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود