آیا ریک گرایمز به آیتم شاپ بازی فورتنایت اضافه می شود؟

0 242

شخصیت ریک گرایمز با نقش آفرینی اندرو لینکلن، در سریال مردگان متحرک / واکینگ دد (The Walking Dead)، یکی از محبوب ترین و برترین شخصیت های تلویزیون در چند سال اخیر محسوب می شود. این شخصیت را در بازی های مختلفی، به عنوان کراس آور دیده ایم و در تمام آن بازی ها نیز با استقبال بسیار فوق العاده گیمر ها روبرو شده است. فارغ از اینها اولین کراس آور بین سریال The Walking Dead و بازی Fortnite حدود یک سال قبل انجام شده بود اما در عین ناباوری فقط شخصیت میشون و دریل دیکسون به آیتم شاپ و ایونت بازی فورتنایت اضافه شدند و اندرو لینکن در آن حضور نداشت. به تازگی اخبار مختلفی از رسانه ها و لیکر های خارجی، مبنی بر اینکه اپیک گیمز قصد دارد تا ریک گرایمز را به عنوان اسکین به ایتم شاپ بازی فورتنایت اضافه کند منتشر شده است که با توجه به سرنخ هایی که در پست اخیر اپیک گیمز، در رابطه با ایونت هالووین منتشر شده، می توان اضافه شدن ریک گرایمز به بازی فورتنایت را قطعی دانست.

در صورت اضافه شدن ریک گرایمز به بازی فورتنایت، چطور آن را بخریم؟

اگر قصد دارید تا اسکین ریک گرایمز را به صورت گیفتینگ با قیمت ارزان (ارزان تر نسبت به خرید ویباکس) تهیه کنید، حتما آیدی های گیفتینگ ما، یعنی hanpanxd و komikohan را به لیست دوستان خود (از بازی فورتنایت) اضافه کنید؛ لازم به ذکر است بعد از گذشتن 48 ساعت از درخواست دوستی شما (مهم نیست چه زمانی درخواست قبول شود) امکان خرید و استفاده از خدمات گیفتینگ فروشگاه پلی مگ برای شما فعال می شود. همچنین اطلاعات بیشتر نیز در لینک زیر قرار گرفته است.

خرید خدمات گیفتینگ فورتنایت پلی مگ

 

 

 

 

 

خرید بتل پس فورتنایت یا خرید ویباکس فورتنایت یا خرید استارتر پک فورتنایت و سایر محصولات فورتنایت از فروشگاه پلی مگ روی متن های رنگی کلیک کنید

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به اضافه شدن اسکین ریک گرایمز به بازی فورتنایت چیست؟

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود