راهنمایی ماموریت های هفته 8 از فصل 15 بازی PUBG Mobile

0 1,602

آموزش قدم به قدم چلنج / چالش های هفته هشتم از سیزن 15 پابجی موبایل

به انتهای فصل رسیدیم، فصل 15 پابجی این هفته به پایان میرسد (یا در هفته آینده، برای دارندگان مجوز ماموریت های EZ). در این دوره چالش های پابجی، کمی باید عجله کنید، وقتی وظایف سختی را در بازی بر عهده دارید معمولا هفته ها برای تکمیل آنها وقت دارید. این هفته بازیکنانی که رایگان بازی را تجربه میکنند کار سختی در پیش دارند. در ادامه، آخرین ماموریت های این فصل در هفته هشتم بعلاوه راهنمایی هایی برای تکمیل آنها را برای شما آماده کردیم.

با راهنمایی ماموریت های هفته 8 از فصل 15 بازی PUBG Mobile همراه سایت پلی مگ باشید.

لیست ماموریت های هفته 8 فصل 15 پابجی موبایل

ماموریت های رایگان

1- ماموریت کمکی: 28 بار از Painkiller استفاده کنید. (در حالت کلاسیک)

2- ماموریت های انتخابی:

 • 3 بار در منطقه بیمارستان (مپ Erangel) روی هر سقفی فرود بیایید. (در حالت کلاسیک)
 • 3 بار در منطقه El Pozo (مپ Miramar) روی هر سقفی فرود بیایید. (در حالت کلاسیک)
 • 3 بار در منطقه Bootcamp (مپ Erangel) روی هر سقفی فرود بیایید. (در حالت کلاسیک)

3- طی 60 ثانیه ای که فرود میایید، 1 نفر را بکشید. (در حالت کلاسیک)

4- در 5 بازی در حالت کلاسیک، اسلحه Flare Gun بردارید.

5- در 10 بازی در حالت کلاسیک، کلاهSpetsnaz Helmet لول 3 بردارید.

6- با هدشات، 500 واحد آسیب به دشمنانتان وارد کنید.

ماموریت های الایت

 • پاداش دوست: 2 بار در حالت کلاسیک و در یک گروه چهارنفره، جزو 3 نفر برتر باشید.
 • ماموریت های انتخابی:
 1. در حالت Arcade، 6 بازی را به پایان برسانید.
 2. تنها در یک بازی در حالت کلاسیک، 8 نفر را بکشید.
 3. تنها در یک بازی در حالت Arena، بیش از 16 نفر را بکشید.
 • در هر حالتی از بازی، 3 نفر را با اسلحه M23 بکشید.
 • در هر حالتی از بازی، 20 نفر را با اسلحه Vector بکشید.

راهنمای تکمیل ماموریت ها

ماموریت کمکی: 28 بار از Painkiller استفاده کنید. (در حالت کلاسیک)

Painkiller ها مثل نوشیدنی های انرژی زا عمل میکنند. بازیابی سلامتی میتواند گزینه خوبی برای شما باشد، هنگامی که میخواهید از نقطه ای به نقطه دیگر بروید.

ماموریت های انتخابی:

 • 3 بار در منطقه بیمارستان (مپ Erangel) روی هر سقفی فرود بیایید. (در حالت کلاسیک)

 • بیمارستان ها اندازه بزرگی دارند و از نمای بالا شبیه حرف H پس به راحتی یافت میشوند. شما میتوانید آن را درست پایین Georgopol در غرب نقشه پیدا کنید. این بهترین و آسان ترین فرصت برای فرود آمدن است، اما زنده ماندن در آنجا خودش یک مقاله جداگونه میطلبد.
 • 3 بار در منطقه El Pozo (مپ Miramar) روی هر سقفی فرود بیایید. (در حالت کلاسیک)

 • سقف های کوچک و پراکنده در منطقه El pozo، کار را برای تکمیل این ماموریت کمی سخت میکند. به سمت سقف های بزرگ تر نسبت به بقیه بروید.
 • 3 بار در منطقه Bootcamp (مپ Erangel) روی هر سقفی فرود بیایید. (در حالت کلاسیک)

 • این مورد تلفیقی از دو مورد بالا است. Bootcamp چند سقف بزرگ و همچنین تعداد زیادی سقف کوچک نزدیک به هم دارد. در اینجا انتخاب با شماست.

طی 60 ثانیه ای که فرود میایید، 1 نفر را بکشید. (در حالت کلاسیک)

اگر در حال فرود آمدن روی سقفی در منطقه ای مثل بیمارستان برای تکمیل یکی از ماموریت های انتخابی بالا هستید، شما باید فرصت خوبی برای تکمیل همزمان این ماموریت داشته باشید. اگر نه، کسانی که در حال فرود آمدن روی سقف هستند را در صورت امکان، با ابزاری منفجر کنید. از سقف بپرید پایین، یک اسلحه پیدا کنید و منتظر بمانید تا یک نفر از روی سقفی به پایین بپرد، باید بتوانید با خیالی آسوده او را بکشید. در غیر این صورت این روش همه جا جواب میدهد.

در 5 بازی در حالت کلاسیک، اسلحه Flare Gun بردارید.

هیچ راز کوچک خوشحال کننده ای در این مورد وجود ندارد، دسیابی به Flare Gun فوق العاده سخت است، آنها برای اسپان کردن ایردراپ ها به کار میروند، جعبه هایی که شامل بهترین اسلحه ها و تجهیزات هستند. بهتر در منطقه هایی که لوت بالایی دارند دنبال این اسلحه بگردید، اما انتظار درگیری های زیادی را داشته باشید.

در 10 بازی در حالت کلاسیک، کلاه Spetsnaz Helmet لول 3 بردارید.

گرچه مثل Flare Gun کمیاب نیست، ولی به احتمال زیاد میتوانید این دو را همزمان پیدا کنید. Spetsnaz Helmet ها به همان اندازه ای که قدرتمند هستند، پیدا کردنشان هم کمی سخت است. زمانی که مسابقه شروع میشود، شانس شما برای اینکه این کلاه را در وسایل دیگران پیدا کنید افزایش میابد، اگر در پیدا کردن آن در مپ مشکل دارید میتوانید در ایردراپ ها دنبالش بگردید.

با هدشات، 500 واحد آسیب به دشمنانتان وارد کنید.

یک عدد هدشات با استفاده از یک اسلحه قدرتمند میتواند به طور میانگین 100 واحد آسیب به دشمن وارد کند. 5 تا هدشات به نظر سخت نمی آید. اما اگر در حالت کلاسیک گیر کردید و کیل های زیادی اتفاق نمی افتد، تکمیل این ماموریت میتواند با غافلگیری همراه باشد.

شلیک پشت سر هم با اسلحه های SMG یا AR میتواند به صورت اتفاقی به هدشات منجر شوند. پس اگر با این اسلحه ها بیشتر احساس راحتی میکنید یا اینکه تک تیراندازی تان خوب نیست، اسلحه های AR تان را بردارید، یک اسکوپ 4x روی آن نصب کنید و به جنگ بروید.

پاداش دوست: 2 بار در حالت کلاسیک و در یک گروه چهارنفره، جزو 3 نفر برتر باشید.

نسبت به ماموریت پاداش دوست در هفته قبل، این ماموریت کمی سخت تر می باشد. اگرچه راه انجام آن تقریبا یکسان است، بازی های چهارنفره اینطور نیست به جنگ بروید و تعداد نفر زیادی را بکشید، فقط نزدیک هم بمانید، تجهیزاتتان را به اشتراک بگذارید، و از درگیری های غیر ضروری دوری کنید.

بازی های چهارنفره اکثرا به خاطر یک شلیک غیرضروری به پایان میرسند. اگر آنها به سمتتان نمی آیند، به حال خودشان رهایشان کنید. بگذارید بازیکنان دیگر باهاش رو به رو شوند. این روش تجهزیات و منابع تان را حفظ میکند و شما را به 3 نفر برتر نزدیک تر میکند. هوشمندانه بازی کنید.

ماموریت های انتخابی:

 1. در حالت Arcade، شش بازی را به پایان برسانید.

 • این حالت یک مقدار از تجربه Payload 2.0 است که فرمول های کلاسیک را به صورت عجیب و غریبی با هم قاطی میکند. مجبور نیستید دوستش داشته باشید، اما برای اینکه کمی از حالت کلاسیک دور شوید و تنوعی برایتان باشد، خوب است.
 1. تنها در یک بازی در حالت کلاسیک، 8 نفر را بکشید.

 • شما برای تکمیل این ماموریت باید خیلی تهاجمی عمل کنید. 8 کیل در یک بازی کلاسیک میتواند شما را به 3 نفر برتر بازی تبدیل کند، پس باید یکی از بهترین های بازی باشید.
 1. تنها در یک بازی در حالت Arena، بیش از 16 نفر را بکشید.

 • این ماموریت در توضیحی دیگر، درباره بازیکنی با مهارت متوسطی است که 50 کیل را در Deathmatch میگیرد، اگر رد کشتن دشمنانتان مشکل دارید، Domination میتواند گزینه خوبی برایتان باشد.

در هر حالتی از بازی، 3 نفر را با اسلحه M23 بکشید.

M24 در این سال تغییرات زیادی کرده است اما هنوز یکی از اسنایپر های پر استفاده است. شما باید اسکوپ دلخواهتان را نصب کنید، ولی وقتی این کار را انجام دهید، اسلحه خوب و سبکی برای استفاده است.

یک شلیک به سر میتواند هر کسی با نوار سلامتی پر و کلاه ایمنی لول 2 را از به زمین بندازد. این جایی است شما باید آن را هدف بگیرید، شلیک به بدن یک بازیکن که تجهزیاتی ندارد هم آنها را به زمین نمی اندازد مگر اینکه دوبار شلیک کنید.

در هر حالتی از بازی، 20 نفر را با اسلحه Vector بکشید.

وکتور یک اسلحه SMG خاصی است. با ظاهر منحصر به فرد و امکاناتش به صورت طبیعی شلیک هایی با لگد زیاد را مثل هم نوعانش ارائه میدهد. اگر در محدوده مناسبی برای این اسلحه ها هستید، پس لگد حاصل از سرعت زیاد شلیک میتواند مشکلاتی ایجاد کند. اما وکتور این مسکلات را ندارد که باعث میشود اسلحه فوق العاده ای برای درگیری در فاصله نزدیک باشد. در اطراف ساختمان ها با این اسلحه پرسه بزنید تا کیل های زیادی بگیرید.

 

راهنمایی ماموریت های پابجی موبایل (PUBG MOBILE) را در سایت پلی مگ دنبال کنید!

هر سوالی راجع به رآموزش قدم به قدم چلنج / چالش های هفته هشتم از سیزن 15 پابجی موبایل (PUBG MOBILE) دارید در بخش نظرات ارسال کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود