بازی پابجی موبایل (PUBG MOBILE) در ایران حذف و فیلتر شد

4 651

تیر خلاص کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه به گیمرهای ایرانی پابجی موبایل

از زمانی که بازی پابجی موبایل (PUBG Mobile) عرضه شده است، همواره مشکلات متعددی را موبایل گیمرهای ایرانی و علی الخصوص کسانی که در پی سی به وسیله شبیه ساز گیم لوپ (Gameloop) بازی را نصب کرده اند، داشته اند. اوایل که مشکل اتصال وجود داشت، خیلی ها فکر می کردند این مشکل به دلیل تحریم های موجود است، اما وقتی بررسی های دقیق تری روی این مورد انجام شد، متوجه شدند روی بعضی از نت ها و آیپی ها مشکل اتصال وجود دارد و به معنای دیگر مشکل داخلی و از طرف ISP ها می باشد و درخواست های زیادی از سوی گیمرها جهت رفع این مشکلات و از همه مهمتر پینگ پایدار در این بازی وجود داشته است، اما هیچگاه توجهی به گیمرهای ایرانی نشد.

به تازگی کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه بازی Pubg Mobile (پابجی موبایل) را از تمامی مارکت ها، مثل کافه بازار، مایکت، چارخونه و … حذف کرده است.
در ادامه می خواهیم به بررسی هر چه بیشتر این خبر بپردازیم، با سایت پلی مگ همراه باشید.

با در نظر گرفتن شرایط باید انتظار فیلتر شدن بازی PUBG Mobile باشیم

با حذف شدن بازی پابجی موبایل از استورها و سایت های دانلود ایرانی، باید ایران را در کنار کشورهایی مثل هند و نپال و عراق قرار دهیم که مسئولین این سه کشور، در عملکردی مشابه مسئولین کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه ایران، جلوی تجربه گیمرهای کشورشان را گرفته اند.

با این روند و برخورد سخت این کارگروه با سایت هایی که اقدام به قرار دادن لینک دانلود این بازی می کنند، باید انتظار داشته باشیم تا بازی PUBG Mobile به طور کامل در کشور عزیزمان ایران فیلتر شود و حتی آن دسترسی بدون وی پی ان که عده کمی از گیمرها داشتند، به طور کامل از بین برود.

دلیل فیلتر و حذف شدن بازی پابجی موبایل (PUBG MOBILE) در ایران چیست؟

مثل همیشه و بعد از اتفاقات متعددی که برای بازی ها و برنامه هایی مثل دیسکورد قبلا رخ داده است، هیچ واکنش رسمی از سوی کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه دیده نشده و به نظرم نباید انتظار واکنش داشته باشیم، چرا که قبلا اتفاقات منفی بزرگ تری افتاده است، اما هیچوقت (تاکید میکنم هیچوقت) واکنشی نشان داده نشده است.

خیلی علاقمند به صحبت در رابطه با این موضوع نیستم، چرا که خود شما از حقایق بیشتر آگاه هستید.

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به فیلتر شدن بازی پابجی موبایل در ایران و حذف این بازی از مارکت های کافه بازار، مایکت، چارخونه و سایت های دانلودی چیست؟

منبع: سایت پلی مگ

4 دیدگاه
 1. Arash می گوید

  🥺

 2. محمد می گوید

  من کلی روی حسابم تلاش کردم اسکین و لول بالا گرفتم
  زولا رو چرا نمی بندن

 3. طاها می گوید

  شما نمیدونید که هنوز پاپجی موبایل هست در مایکت پس چرت و پرت های خود را پاک کنید و گوش دهید که چی میگم . ببینید اول در مایکت حساب کاربری بسازید و بعد در بخش (جستجو پیدا کردن دوستان) بنویسید (taha morshedlo) و حساب من میاد که دنبال کنید و در لیست (بزن بترکون) پاپجی موبایل هست و می تونید دانلود کنید و نصب کنید و لذت ببرید تمام به همین راحتی.

  1. admin می گوید

   طبق گفته مایکت:
   «این اپلیکیشن به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه (کمیته فیلترینگ) از حالت انتشار خارج شده است. از اینکه محدودیت‌های ما را درک می‌کنید، سپاس‌گزاریم.»

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود