تریلر گیم پلی بازی Project Resistance منتشر شد | TGS 2019

گیم پلی جذاب Resident Evil جدید (Project Resistance)

ویدیویی از گیم پلی بازی Project Resistance در TGS 2019 نمایش داده شد

ساعاتی پیش در جریان مراسم TGS 2019 از تریلر گیم پلی بازی Project Resistance یعنی نسخه جدید Resident Evil و (کاملا آنلاین و بدون بخش داستانی) رونمایی شد. البته همانطور که در خبر تریلر Project Resistance که دیروز منتشر کردیم، به این نکته که همه طرفداران (علی الخصوص خودم) انتظار بازسازی (Remake) نسخه سوم Resident Evil یا ساخت نسخه جدید (Resident Evil 8) را داشتند اشاره کردم، اما در نهایت کپ کام (Capcom) در اقدامی غیر منتظره از Project Resistance رونمایی کرد و باعث ناراحتی طرفدارانش شد. چون همانطور که گفتم، طرفداران انتظار چیز دیگری داشتند.
در ادامه به جزئیات این تریلر گیم پلی می پردازیم.

در تریلر گیم پلی Resident Evil: Project Resistance چه چیزهایی  جلب توجه می کند؟

در همان اول ویدیو، متوجه شباهت المان های بازی Project Resistance به بازسازی نسخه دوم این مجموعه، یعنی Resident Evil 2 Remake می شوید. البته کپ کام (Capcom) حق دارد که این کار را بکند، چرا که تمامی کسانی که به تجربه Resident Evil 2 Remake پرداخته اند، از گیم پلی غنی و جذاب آن تعریف و تمجید کرده اند و با توجه به اینکه زمان خیلی زیادی از انتشار این نسخه نمی گذرد، توقع بیش از این نمی رفت. همچنین در این بازی CO-OP، کار گروهی حرف اول را می زند و اگر یکی از اعضای تیم وظیفه اش را به درستی انجام ندهد، باعث باخت کل تیم می شود. همچنین هر راند دارای زمانبندی مخصوص به خود است و در هر چک پوینت زمان جدیدی به تیم شما اختصاص داده می شود.
این ویدیو بسیار امیدوارکننده ظاهر شده است.

تریلر گیم پلی بازی Project Resistance ما را امیدوار می کند

هرچند که همه ما منتظر یک Resident Evil جدید با بخش داستانی بودیم، اما باید قبول کنیم که تا اینجای کار (با بررسی تریلرها و گیم پلی های منتشر شده)، این نسخه (Project Resistance) می تواند طرفداران بازی های آنلاین را راضی نگه دارد.
اما ای کاش این نسخه دارای بخش داستانی هم می بود.

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید:

تریلر گیم پلی بازی Project Resistance را تماشا کردید؟
نظر شما نسبت به این تریلر گیم پلی چیست؟

منبع: پلی مگ

2 دیدگاه
 1. farhad می گوید

  با سلام
  به نظر من capcom میخواد با این نسخه از رزیدنت اویل درامد خودشو بالاتر ببره چون همه میدونن تو بازی های تمام انلاین با فروش ایتم ها سلاح ها اسکین ها و … کسب درامد میکنن و این نسخه از رزیدنت اویل هم قطعا از این قاعده مستثنا نیست
  capcom یه خورده خودخواهانه عمل کرده تو این سری

  1. admin می گوید

   سلام فرهاد جان، فارغ از اینها فکر نمی کنم این نسخه از کیفیت پایینی برخوردار باشه و بتونه طرفدارای co-op رو راضی نگه داره

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود