بازی Rainbow Six Siege به مدت یک هفته رایگان شد

0 301

Rainbow Six Siege را به طور رایگان تجربه کنید

بازی Rain Bow Six Siege نام عنوان اول شخص شوتر و آنلاین محوریست که برای اولین بار در سال 2015 منتشر شد. اما در اوایل اوضاع برای این بازی شرکت یوبیسافت (Ubisoft) به هیچ عنوان خوب پیش نمی رفت و با باگ ها، کمبود محتوا و از همه مهمتر مشکلات فنی گیم پلی، مشکلات سرورهای بازی روبرو بود و استقبال چندانی از این بازی نشد. با گذشت زمان محتویات بازی بیشتر شدند، مکانیزم بازی رو به تغییر رفت. جالب است بدانید هر سال که می گذرد، تعداد پلیرهای بازی نیز افزایش می یابد، طبق آخرین آماری که در ماه های اولیه سال 2019 گرفته شد، این بازی بیش از 50 میلیون پلیر فعال (در پلتفرم های پلی استیشن 4، اکس باکس وان و PC) دارد.
به تازگی این بازی رایگان شده است که در ادامه جزئیات این خبر را خواهید خواند.

دلیل رایگان شدن بازی Rainbow Six Siege به مدت محدود چیست؟

خبرها و شایعاتی درحال حاضر وجود دارد که می گویند قرار است این بازی برای همیشه رایگان (به اصطلاح Free To Play) شود و اگر هم دقت کرده باشید، می بینید که این بار چندم است که این شرکت اقدام به رایگان کردن این بازی به مدت محدود کرده است. همچنین بعد از اینکه مدت زمان رایگان شدن بازی تمام شود، قادر خواهید بود تا بازی را با یک تخفیف بسیار بسیار ویژه خریداری نمایید تا این بازی فوق العاده را برای همیشه داشته باشید.

چه زمانی بازی رایگان می شود؟

بازی درحال حاضر در استور سه پلتفرم پلی استیشن 4 (PS4) و اکس باکس وان (XBOX ONE) و علی الخصوص رایانه های شخصی (PC) رایگان است. همچنین چند روز بعد قرار است تا به بازی دو اوپراتور جدید نیز اضافه شود که این خبر خوبیست برای بازیکنان این بازی. جالب است بدانید شما قادر خواهید بود تا به تمامی اوپراتورها و مپ های بازی نیز دسترسی پیدا کنید.

 

از آخرین اخبار بازی در سایت پلی مگ خبردار شوید!

چیزی تا اتمام مدت زمان رایگان بودن بازی باقی نمانده است، اگر قصد خرید این بازی (با تخفیف ویژه) را دارید، پیشنهاد می کنم تا این نسخه را دانلود نمایید.
نظر شما نسبت به این خبر چیست؟

منبع: پلی مگ

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود