احتمال انتشار بازی PES 2022 به صورت رایگان بسیار زیاد است

2 1,434

آیا پی اس 2022 یک عنوان کاملا رایگان (Free to Play) خواهد بود؟

کم کم درحال نزدیک شدن به زمان انتشار بازی پی اس 2022 (eFootball PES 2022) هستیم و برخلاف سال های قبل، کونامی اطلاعات زیادی را در رابطه با نسخه جدید منتشر نکرده است و به همین دلیل تا روز رسمی عرضه بازی، شایعات گوناگون و بعضا جذاب به گوش می رسد. در تازه ترین اخبار از بازی PES 2022، به نظر می رسد قرار است این بازی کاملا رایگان شود (اصطلاحا Free to Play) که اگر چه این خبر در نگاه اول منطقی به نظر نمی رسد اما لیکر ها (آنهایی که اخبار را به طور محرمانه دریافت کرده و پابلیک می کنند) دلایل منطقی را در این رابطه آورده اند که این جریان را کاملا منطقی نشان می دهد.

در ادامه می خواهیم به بررسی دلایل رایگان شدن بازی PES 2022 (احتمالی) بپردازیم.
با سایت پلی مگ همراه باشید.

دلیل رایگان شدن بازی PES 2022 چیست؟

در چند سال اخیر فیفا (FIFA) و پس (PES) رقابت ویژه ای با یکدیگر داشتند و کونامی (Konami) الکترونیک آرتز (EA)، دو سیاست کاملا جدا از یکدیگر را داشته اند. در این بین ای اِی مستقیما به پول پرستی متهم شده و بخش آنلاین و اصلی بازی یعنی FIFA Ultimate را به قمار تشبیه می کنند. با وجود انتقاداتی که همیشه از این شرکت می شده و می شود، اما همیشه علاوه بر فروش بسیار بالای نسخه های مختلف فیفا، درآمد هنگفتی از بخش آنلاین بازی داشته است، چیزی که کونامی همیشه در آن ضعف بسیار بزرگی دارد.

به نظر می رسد کونامی با این اقدام سعی دارد تا بخش مای کلاب (Myclub) را شبیه به فیفا آلتیمیت (FIFA Ultimate) کند و با رایگان کردن بازی پی اس 2022، که اگر رخ دهد یک اقدام هوشمندانه هم محسوب می شود، بتواند درآمد هنگفتی کسب کند.

البته این مورد هنوز به طور رسمی توسط کونامی (Konami) اعلام نشده است و تا زمانی که این خبر را تایید نکند، باید آن را در حد یک شایعه بدانیم.

 

 

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به رایگان شدن بازی PES 2022 چیست؟
آیا این اتفاق رخ می دهد؟

منبع: پلی مگ

2 دیدگاه
  1. Mohammad می گوید

    یعنی رایگانه؟؟

    1. admin می گوید

      رسما رایگان هست

یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود