آپدیت بهینه ساز بازی PES 2022 یک سال تاخیر خورد 😑

0 724

ای فوتبال پی اس 2022 (eFootball PES 2022) قطعا بدترین و افتضاح ترین نسخه از این فرانچایز محسوب می شود و حتی اگر بخواهیم نگاهی گذرا به کارنامه کمپانی کونامی (Konami) داشته باشیم، متوجه می شویم که بدترین بازی این کمپانی (که نداشته است) در این حد نبوده است. تغییر سیاست های این کمپانی یکی از علت های شکست عظیم نسخه جدید است. درحالی که همه منتظر درخشش این نسخه و تحسین از سوی منتقدین بودند اما نمره شدیدا افتضاح 25 از 100 را در پایگاه نقد و بررسی اینترنتی متاکریتیک کسب کرد، همچنین امتیاز کاربران نیز وضع بهتری ندارد و 1.3 از 10 را کسب کرده است. فارغ از اینها کونامی قول داد تا آپدیت بهینه ساز برای بازی PES 2022 منتشر کند اما امروز طی یک خبر عجیب و غریب رسما تایید شد که این بروزرسانی حالا حالا ها منتشر نخواهد شد و شما باید دست کم و تقریبا تا یک سال با مشکلاتی که برای این بازی وجود دارد دست و پنجه نرم کنید!

در ادامه جزئیات بیشتری در رابطه با بروزرسانی بهینه کننده و رفع مشکلات بازی پی اس 2022 در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.
لطفا تا انتهای این خبر همراه سایت پلی مگ باشید.

دلیل تاخیر در تاریخ انتشار بروزرسانی بهینه کننده و رفع باگ ها و مشکلات بازی پی اس 2022 چیست؟

همانطور که می دانید قرار بود چند روز قبل نسخه موبایل PES 2022 و امروز اولین آپدیت بهینه ساز منتشر شود، اما هر دو کنسل شدند و کونامی دلیل این کار را تمرکز کامل روی این مورد عنوان کرد. همانطور که می دانید افتضاح Konami بزرگ تر از ین حرف ها است و به همین دلیل دوست ندارد تا این عنوان تا عرضه نسخه بعدی به عنوان یک شکست کامل یاد شود و به همین دلیل قصد دارد تا تمام هزینه ها و تمرکز خود را جهت بهبود و به قول معروف احیای این عنوان به کار گیرد.

هر زمان تاریخ دقیقی از زمان انتشار این آپدیت و یا حتی عرضه نسخه موبایل منتشر شود، در سایت پلی مگ اطلاع رسانی خواهیم کرد 🙂

 

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما نسبت به عملکرد افتضاح بازی PES 2022 چیست؟

لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 4 میانگین: 5]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود