نینتندو (Nintendo) در مراسم E3 2023 حضور نخواهد داشت

0 62

فقط چند ماه تا مراسم E3 سال 2023 باقی مانده است و از همین حالا اخبار و شایعات و شنیده ها از این مراسم در تیتر اول سایت های گیمینگ بین المللی است. دلیل آن مشخص است، چون معتبرترین مراسم و رویداد در صنعت گیمینگ به شمار می آید و تمام کمپانی ها و استودیوهای بزرگ در این رویداد حضور خواهند داشت تا عناوین و پروژه های خود را در این مراسم معرفی کنند. به معنای دیگر E3 یکی از رویدادهایی بوده است که همیشه آینده صنعت گیم و بازی های ویدیویی را رقم زده است و سال های درخشانی در ذهن هواداران حک شده است و امیدواریم سال 2023 نیز چنین اتفاقی بیفتد.

اما یکی از غایبین بزرگ در مراسم سال 2023 ای تری، نینتندو است (Nintendo) است، به معنای دیگر عدم حضور آنها یعنی خبری از معرفی عناوین انحصاری هم به احتمال زیاد نخواهد بود، چرا که احتمالا آنها قصد دارند در مراسم مختص به خود (اختصاصی شرکت نینتندو) هواداران و مشتریان خود را سورپرایز کنند.

در ادامه جزئیات بیشتر از عدم حضور شرکت Nintendo در E3 2023 را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.
تا انتها همراه سایت پلی مگ باشید.

بیانیه شرکت Nintendo در رابطه با عدم حضور در رویداد E3 2023

ما همواره یکی از حامیان سرسخت E3 و ESA (انجمن نرم افزار و سرگرمی) بوده و خواهیم بود. اما متاسفانه مراسم سال 2023 با برنامه های ما مطابقت ندارد و نمی توانیم در سال جاری در خدمت گیمرها و منتقدین و متخصصین و طرفداران باشیم.

این درحالیست که نینتندو معمولا هیچ رویداد مهمی من جمله E3 را از دست نداده است و طبق بیانیه آنها، به نظر می رسد با پلن های آنها (تاریخ و برنامه های پیش رو) مطابقت ندارد.

 

 

 

 

 

 

آخرین اخبار بازی های ویدیویی و گیم را از رسانه پلی مگ دنبال کنید!

نظر شما راجع به عدم شرکت نینتندو در E3 سال 2023 چیست؟
لطفا نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

منبع: پلی مگ

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
یک پاسخ بگذارید

ایمیل شما منتشر نمی شود